Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Podróże na koniec Świata i jeszcze dalej

2»

Komentarz

  • Do Compostelli nie dotarłam. Musiałam skończyc pracę magisterską. ;)
    Ale mam nadzieję że uda mi si kiedyś z rodzinką wyruszyć...
    No i musi być osiołek! ;)
  • edytowano czerwiec 2018
    Byłoby pięknie tak sobie isc tygodniami... Jakiś czas temu pozytywnie mnie zaskoczyła wiadomość, że pewna osoba z zarządu w duzej firmie zachodniej powiedziala to samo..

    "Jak już bede na emeryturze to pójdę  na Camino de Santiago, to moje marzenie od dawna ..." 

    Jak widać nie jest łatwo wyrwać sie z własnego kieratu. Po co czekać do emerytury..
  •   Podprowadzając bardziej do tematu podróży. Czy ktoś ma doświadczenie z jedym z portali opisanych poniżej?

    Nocleg za darmo 

      Chodzi o korzystanie z uprzejmości i gościnności innych w zamian za nocleg w swoim domu.
    Podziękowali 1NC500
  • Pielgrzymka,  kto raz był,  chce więcej.  Moje marzenie,  które już się nie spełni.  Choć wdzięczna jestem Panu Bogu za to,  że mogłam pójść do Częstochowy.
    Podziękowali 1tatinek
  • tatinek powiedział(a):
     :) 
  • matka6 powiedział(a):
    Ja bym chciała podróżować
    Ale trzeba mieć pewne auto :)
    VW ID Buzz :D :p .
  • Albo Priusa B)
  • edytowano czerwiec 2018
    Rejczel powiedział(a):
    Albo Priusa B)
     >:)  :#
  • Nie moglam sie powstrzymac o:)
  • Potwierdzam moja tezè. 1100 km bez klimy w aucie to był trud
  • edytowano czerwiec 2018
    @matka6 ;
    Klima służy głównie do usuwania ciepła wytwarzanego przez silnik spalinowy (w klimacie umiarkowanym, jak sądzę). Nam dmuchawa wystarcza, ale mieszkamy w chłodnym choć baardzo nasłonecznionym miejscu.
    Dlatego VW ID Buzz 111 kWh :D , jak na zimę to z pompą ciepła :+1:  . 
  • edytowano czerwiec 2018
    Nie będę się kłócić ;) ale dmuchawa na autostradzie podawała nam gorące bardzo powietrze
    Ale ja lubię bardzo podróżować z moim mężem ,więc cała wyprawa i tak na plus :)

    A... I ja nie byłam na końcu świata  ;)
  • Potwierdzam @matka6- 2000km bez klimatyzacji, 5 dzieci, temp. nawierzchni 50st.+

    To było wyzwanie :)
    Podziękowali 2matka6 tatinek
  • No takie czasy bez klimatyzacji też przerabialismy...
    Dziecko po trzech godzinach jazdy (200km) można było wykręcić jak ręcznik  ;) tak się spociło. Pryskaliśmy na nawiewy wodą w spray'u. B-) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.