Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dlaczego zarabiamy za mało

12345679»

Komentarz

  • edytowano sierpień 2018
    Jednakowoż @mamlu oburzające jest takie zawyżanie stawek co do montażu i pozostawianie ludzi w nieświadomości, że można mieć montaz za mniej. 
  • Bije to w obie strony. Bo jak mój mąż proponuje za montaż 700 zł to klienci myślą że spieprzy sprawę.
  • @Odrobinka napisz mi na priv, w jakiej okolicy Twój mąż pracuje. Mam do zrobienia kuchnie na wymiar, a potem jeszcze dwie. 

    Podziękowali 1Odrobinka
  • Może poza tematem trochę.......U mnie w pracy prowadzimy dotacje na wymianę ogrzewania i dachów z azbestu ale w tym roku nie dostaliśmy środków i czyja to wina.... a więc 500+- tak właśnie tu te baby trzeszczą. dewaluacja pieniądza, brak środków publicznych, nie opłaca się pracować  tylko dzieci rodzić..Już maja "naukowo" wyliczone że to 500+ to już teraz warte jest 400zł. I dlatego za mało oni zarabiają bo przez 500+ wszystko zdrożało i tym co nie maja 500+ należy się większa pensja...... kilka razy mnie atakowali że jak mam 3 dzieci to przeze mnie oni mają "mniejsze" pensje.....
    Podziękowali 2MAFJa In Spe
  • Mam wrażenie że więcej kobiet ma problem z 500plus i emeryturami dla matek niż mężczyzn ...
    Podziękowali 3Basja Sylaba In Spe
  • Ja na prawdę nie wiem co tak bardzo zdrożało. Chodzę po sklepach i poza skokiem masła w zeszłym roku na prawdę nie widzę. Owszem widziałam skok cen żywności ale to z 7 lat temu tak wyraźnie.. 
  • @Odrobinka, a Twoj maz to ma stawke rynkowa?  Jak się wyceniaja inni stolarze?
  • 100 zł za m bieżący plus mniej więcej 50 zł za wycięcie dziur pod zlew i płytę i po 50 zł za montaż agd
    Podziękowali 1MonikaN
  • Oczywiście mówię o jednoosobowych dzialalnosciach. Jak trzeba zapłacić pracownikom to pewnie jest więcej ale nie az tak więcej żeby wyszlo 2000.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.