Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Idealna matka, idealne dzieci, idealny dom

«13456716

Komentarz

  • częśc druga
  • coś bym napisała, ale nie wypada ;) 

    ATSD zazdroszczę jej trochę tej gromadki dzieci, ale współczuję metrażu...
  • In Spe powiedział(a):
    coś bym napisała, ale nie wypada ;) 

    ATSD zazdroszczę jej trochę tej gromadki dzieci, ale współczuję metrażu...
    Jak ma kogoś do sprzątania, to luzik :), a pewnie ma, bo widać, że biedni nie są.

    Wstawanie o 3 nad ranem, to tragedia :), jak dla mnie :) 
  • sprzątanie to swoją drogą, ale ja lubię mieć małe dzieci na oku, a tam tyle różnych schodów, poziomów itd.

    jakoś za sterylnie, mało swojsko ;)
  • wolę moje nieidealne, po stokroć  o:)
  • W sumie jakbym nie spała to  też bym  miała idealnie
    Podziękowali 4Gosia5 Hope Engi MAFJa
  • Ale chata super, tylko te schody do sypialni słabe... 
  • Wielkie Łał.
    Czekam na vlog @Malgorzata. Poproszę o Morning routine, itp... 

    Podoba mi się spokojny ojciec... ;)
    Jakiś podtekst, czy cuś?
    Podziękowali 1babka4
  • A ten ojciec jest chory, że zawsze w łóżku leży  
  • Aaa no tak, tylko baba sobie  może takie śmiglo w głowę wsadzić... I jeszcze się cieszyć 
  • Nie no ojciec ubawił mnie do łez, pozytywnie :)
    jak pomyślałam jaki u nas bieg to z tego dysonansu ryknęłam śmiechem :)
  • Jestem pod wrażeniem :open_mouth: :open_mouth: :open_mouth: 


  • Nie podoba mi się. I nie dlatego, że zazdroszczę. W ogóle nie bardzo rozumiem idei vlogów czy jak to tam zwał, a tak poza tym pytam: Gdzie jest ojciec tych dzieci? Bo to, że matka ma czas dla siebie między 3 a 6, to w sumie rozumiem. Ja mam taki między 23 a 2 :wink: Dom każdy ma, jak lubi i jeśli się najada niech je owoce na śniadanie, ale w tej rodzinie (na podstawie tego obrazu) wszystko robi matka. nawet wyrośnięte dzieciaki śniadania sobie nie zrobią. Wiem, to ich sprawa, ale skoro się wystawili na widok publiczny, to sobie skrytykuję. No, brakuje mi ojca i pomocy starszych dzieci.
  • edytowano listopad 2018
    ciekawe co to za religia myślałam , że jakaś "legalna".

    dla mnie to jest kompletnie nierealne, ciężko mi sobie wyobrazić, żeby mieć taki sterylny dom przy 4 małych dzieci, to raz. Dwa, że one tak posłusznie leżą jak ona je przewija i jak one pija mleko. NIkt nikogo nie zaczepia, ni trąca. Przy śniadaniu nic nie ląduje pod stołem.

    Śniadanie z banana jabłka i pomarańczy jest wystarczające dla wielkiego chłopa lat  naście.

    Ona wstaje o 3, kładzie się o 20. Wszytskie jej dzieci też się tak kłada?? Kiedy ma czas dla męża i siebie? Bo on raczej nie kładzie się o 20ej, skoro o 6 jest ledwo zywy.

    Te śpiące na golasa dzieci.... (no ja zmarźluch jestem) więc od patrzenia mi się zimno zrobiło, ale może i tak można.

    Dom świetny. Ale rozwaliły mnie maluchy bawiące się kilkoma konikami i odkładające je do szuflady...

    @katarzynamarta2 podasz link do kanału ojca??
  • Mnie nie wpędza w depresję. Lubię sobie popatrzeć na ladne rzeczy, nawet jeżeli są wyreżyserowane. To tylko vlog a nie wyrocznia.
    Podziękowali 4jan_u joanna_1991 Katia Engi
  • Malgorzata powiedział(a):
    tam.przecież na tych filmikach podane jest , że w pokoju są 22 stopnie @Aneczka08 .


    no to dla mnie nie jest temperatura do spania nago. Może jakby 36 było ;-)
  • Idealna matka? 
    Kto na osiemnastkę córki (Cleopatra) zafunduje tongue ring i sobie przy okazji zrobi?

    Dla mnie to było niesmaczne.
    Patrice jaka jestem trendy trendy!
    Podziękowali 1In Spe
  • Jak dla mnie super. Świetna rodzinka, mimo, że zamożni nie widać zbędnego przepychu i nadmiaru. Dzieci nie toną w zabawkach.
    Tata oczywiste, że zarabia, nie musi być na filmach. Czy myślicie, że skoro nie na go na paru filmach to od razu nie ma go w życiu rodziny??? 
  • Nie Patrice lecz "patrzcie"
  • Malgorzata powiedział(a):
    @Isako nie wiem co to tongue ring .
    Ale z moimi córkami ( 18+) chadzam na hybrydy oraz do knajpy , co widzisz w tym złego ???
    To są Stany .
    piercing Kolczyk na języku.
  • Super organięte dom i dzieci.
    Po nocce, myślę sobie że pewnie jest dobra komunikacja między matką a córką. Lepiej by matka o tym (piercing) wiedziała niż gdyby miała dziewczyna po kryjomu wszystko robić.
    Tak w ogóle, gdy widzę takie vlogi z rodzinami trochę większymu, to mi się jajniki odzywają. ;)
    Podziękowali 2Kasik kiwi
  • katarzynamarta2 powiedział(a):
    Wiecie kto ponoć najlepiej zarządza zespołem ludzi? Ludzie leniwi. A to dlatego, że nie robią z siebie cierpiętników i wszystko biorą na swoje barki, tylko tak zarządzają grupą, by każdy musiał coś robić. Delegują prace. Dzięki temu mają czas dla siebie, na sport, wypoczynek, czy obserwowanie jak pracują inni :) Ta mama jest mistrzynią zarządzania.
    Tak, właśnie dlatego biorą mnie w szkole do organizacji wszystkich imprez. Dzieci śmigają jak złoto, wszystko jest na czas a ja wciąż w dobrym humorze.
  • Pokazujemy zawsze to co chcemy pokazywać.
    Chyba taka zasada, nie?
  • edytowano listopad 2018
    Naprawdę wątpię, żeby pani sobie musiała szukać sposobu na zarabianie pieniędzy. Nagrywa dopiero od 10 miesiecy i zwykle ma kilkadziesiąt tyś wyświetleń.
  • Super rodzina, mama jak milion dolarów....
    Dom marzenie!

    Jak byłam w Norwegii tam większość rodzin była wielodzietna, mamy młode i piękne a domy niewielkie (ekonomiczne a nie małe z braku pieniędzy) 
    Wtedy pamiętam zamarzyłam, że też tak chcę, że to jest normalne i super!

    Skandynawia pod tym kątem to dla mnie przykład... ( Pisze tylko na podstawie tego co sama widziałam)
    Podziękowali 2matka-Olka Malena
  • Tylko dziwna ta sterylność i takie idealne wszystko ale to pewnie pod film. Wątpię że codzienność taka piękna. 
    No i ta sekta nie halo jeśli to prawda...
  • Podoba mi się bardzo.

    Aż gruntownie wysprzątałam:)





    Podziękowali 4asiao Kasik annabe Agax4
  • się zastanawiam jakie są prawdziwe motywy zaistnienia tej  rodziny w sieci
    kasa? raczej nie
    chęć dowartościowania się? może
    z nudów? może
    wpędzenia nas w kompleksy? hmmm…


    chętnie obejrzałabym 24h z życia tego domu, ale tak na wyrywki
    bo ten fotomontaż jest taki chłodny, nie potrafię poczuć do nich sympatii
    w sumie tytuły są uczciwe "poranek", "vegan barbecue"
    pani nie spowiada się online z organizacji całego życia
    kto i w jakim zakresie  jej pomaga
    jak wszystko wygląda, gdy plan dnia się wali z różnych życiowych powodów
    czy naprawdę są weganami bo to w praktyce nie jest takie proste, że jedzą banany i pomidory cały czas

    jak myślicie
    czemu zdecydowali się na taki  ekshibicjonizm?
    i czy szanują nas jako odbiorców? czy mają nas w dupie?


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.