Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy szatan może kusić przez muzykę? Może.

2»

Komentarz

  • No, a właśnie nowy sezon wszedł @katarzynamarta2 ;
    Podziękowali 2Marcelina Agax4
  • Tak.chodzi o nieokreślenie płci 
    Podziękowali 1Agax4
  • Tola powiedział(a):
    Czy "Oczy zielone" wiodą na pokuszenie? :)
    Prowadza do szaleństwa ;) 
  • To i inne tego wykonawcy ostatnio mi wpada w ucho, właśnie ze względu na słowa bardzo aktualne dziś... szatana nie dostrzegłam, może za mało wnikliwie słuchałam:



  • edytowano listopad 2018



  • Jeszcze mieli b. fajny tekst, o tym, że teraz wszyscy siedzą na facebooku, ale może im zbanowali, bo nie mogę znaleźć.


  • Malgorzata powiedział(a):
    A CD nie jest teraz zaangażowana w kampanie In vitro ???
    Ona sama też chyba ma dzieci z in vitro .

    no to wszystko tłumaczy (ten film)
  • Akuratnie ten film ma być reklamą marki ubrań dla dzieci, której Celine Dion jest ambasadorką. Chodzi by ubrańia nie były ani chłopięce ani dziewczęce. Marka Nunu czy coś w tym stylu, ale koszmarne te ubrania niektóre.
  • Czy szatan może kusić przez muzykę? Może


    Wystarczy posłuchać siostry Godlewskie, a człowiek zrozumie  że szatan szaleje ..
    Podziękowali 4asiao stephanos Cart Ewasz
  • edytowano listopad 2018
    @Prayboy kiedyś też słuchałam metalu i byłam zniewolona. 
    Był długo czas kiedy bałam się wszystkiego bo nie czułam jasno granic. Po roku jeżdżenia do egzorcysty i codziennej Eucharystii zaczęłam wreszcie słyszeć głos sumienia którego nigdy nie slyszalam...
    Od czasu przyjęcia Szkaplerza i podjecia codziennej modlitwy Rozancowej (tak mi jakoś zamiłowanie się pojawiło od czasu przyjęcia Szkaplerza ;-) ) widzę bardzo jasno co jest złe i wcale nie to nie ciągnie ani nie przeraża. Obrzydza mnie to po prostu.

    Myślę że to łaska od Maryi
    Podziękowali 2krzysztof12 Prayboy
  • edytowano grudzień 2018
    dokładnie mam tak samo, tylko z tym obrzydzeniem bywa różnie, często słucham i niektóre  muzy mnie obrzydzają inne nie
    cholera, przed chwilą prawie poszedłem do klubu satanistycznego :-(
    też noszę Szkaplerz, ale ciągle coś mi brzęczy żebym go zdjął, nie robię tego i nie zdejmę, to jednak potężna zbroja

    Podziękowali 1Nika76
  • mnie jezus uwolnił  od słuchania techno   teraz tylko słucham radia Maryja
  • krzysztof12 powiedział(a):
    mnie jezus uwolnił  od słuchania techno   teraz tylko słucham radia Maryja
    Jezus... Człowieku  każde imię piszemy z dużej litery .. A to jest dodatkowo imię Boga ...
    Radio Maryja to nazwa  , więc także duża litera ... 
    Podziękowali 1mamababcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.