Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Egzamin gimnazjalny

2

Komentarz

  • powodzenia jutro - mam nadzieje, ze wszedzie egzaminy sie odbeda a uczniowie poradza sobie z nimi :)
    Podziękowali 2Gosia5 nowa
  • Dzisiaj po  pierwszej części córka napisała, że była masakra.
  • Moja się nie odzywa jeszcze, ja jestem spokojna , martwić się mogę jutro bo z języka rosyjskiego potrafi tylko tyle ile sama nauczyła się 
  • edytowano kwiecień 2019
    Zależy, co kto lubi. Dla mojego syna chemia i fizyka były trudne, a biologia i geografia łatwe. Nie jestem zaskoczona. Ciekawe, jaka będzie matematyka.
    edit: Poza tym z tym "łatwe/trudne" różnie bywa, bo można w łatwych zrobić głupi błąd, a w trudnych strzelić celnie ;)
    U syna akurat egzamin jest raczej formalnością, bo w ed wyniki się nie liczą, a jedyne LO, jakie obstawił nie przywiązuje większej wagi do wyników.
    Podziękowali 3nowa E.milia Monika73
  • Nasz najstarszy syn tez pisze dzis. Wczorajsze egaminy byly latwe- tak stwierdzil, ale dzis matma i bolal go brzuch ze stresu. Z matmą mu nie po drodze.
    Podziękowali 1Mle
  • Jestem dumna z mojej córy. Jest humanistka. A mowila mi ze dobrze jej poszla pierwsza czesc.
  • Matma bardzo łatwa!
  • Mój syn twierdzi, że bardzo trudna. Nie załamuj mnie @Felicyta .
  • Moja po matmie napisała że spoko.
  • Chrześniak męża, któremu mąz pomagał się uczyć matny i fizyki, mówi, że było trudne ale dobrze mu poszło.
  • Moja narzeka na geografię i biologię. Na fizykę, chemię i matematykę nie.
  • Teściowa matematyczka mówi że matma łatwa nie była.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Oj, naprawdę trudna?
    Ja na kolanie zrobiłam wszystkie zadania, a orłem nie jestem. 
  • Moja córka humanistka wyszła z testu z matmy zadowolona.
  • @Felicyta, podobno jakieś otwarte było trudne, ale nie wiem, testu nie widziałam. Poza tym nam na kolanie zawsze łatwiej, bo bez stresu. Każdy też odbiera inaczej, np. córka @OlaN. mówiła, że biologia i geografia trudne, mój syn wręcz przeciwnie. Wyniki w czerwcu, o ile w ogóle są komuś potrzebne, bo bywa, że nie. Tak czy siak na razie 4 egzaminy już wszyscy zdali. :)

    Podziękowali 3Natalia nowa Felicyta
  • Jasne, @Gosia. :)
     Jeszcze tylko języki.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Udanych egzaminów jutro
    Podziękowali 4Felicyta Gosia5 monika5 Mle
  • Dziś języki
  • Czy ktoś zdaje inny język niż angielski?
  • edytowano kwiecień 2019
    @nowa ; pisała, że jej córka rosyjski zdaje, @Gosia5.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Dzwoniła moja, że na angielskim mieli problem z płytą, opóźniła się pierwsza część i się zestresowała.
  • Już dawno wróciła
  • Mój syn mówi że o podstawa bardzo prosta. Zadowolony. 
  • Moja pisała podstawę +rozszerzenie z rosyjskiego nie narzeka jakoś że trudny był
  • Nasz pisal angielski i mowil, ze rozszerzenie bylo latwiejsze niz podstawa. Az się boje wynikow, jak mu się takie wszystko latwe wydaje....
    Podziękowali 1Gosia5
  • I mój j.w.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Moja też tak mówi. 
    Podziękowali 1Gosia5
  • Mój też. Czyli coś jest na rzeczy.
  • No właśnie mój też tak mówił, że rozszerzenie jeszcze łatwiejsze i się zdziwiłam trochę, a tu proszę, nie on jeden :)
    Podziękowali 1Gosia5
  • Byłam w komisji na językowych i teksty słuchane nie były trudne, ale nie widziałam testu, więc nie wiem, jakie pytania do tego były. Nasi uczniowie wyszli z przekonaniem "easy". 

    Najbardziej podobała się fraszka na polskim, podobno zastanawiali się, czy mają dobrze wydrukowane testy i czy to na pewno jest całość :smile: 
    Podziękowali 2Gosia5 Subiektywna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.