Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Licea w Warszawie - prośba o opinie

13»

Komentarz

  • Czyli wychodzi na to, że szukam a tu pod nosem. Na początku rozwazany był Szymanów, ale obawa że nie są córki czerwonopaskowe od 2 lat i ciężko będzie wygrała... no ale jak nie spróbują to się nie przekonają. 
    Zmartwychwstanki wiodące w wyborze były do tej pory, ale niestety propozycja profili fatalna, brak językowego rozszerzenia całkowicie dyskwalifikuje tę opcję. 
    Dzięki raz jeszcze!
  • @Natalle to chyba rejony Piaseczna? Ja bym wolała katolickie lo w Magdalence. Chyba nawet państwowe i dobrego korepetytora może native do domu. Koszty podobne a dziecko ma lepsze środowisko moim zdaniem. Wierzę w naukę 1 na 1. Ewentualnie jeszcze jakieś kursy 2-3 osoby. 
    Podziękowali 1Joannna
  • edytowano wrzesień 2021
    Nasza młodsza wybrała Szymanów.  Starsza jest w Czackim i powiem wam że to porażająca różnica. Szymanów - Klasa dziewieciosobowa.. W Czackim 35 osób w klasie i nie ma wf. Działając dwa lata w RR w tym liceum powiem tylko że to dobra szkoła bo są zdolni uczniowie i jest dużo zajęć dodatkowych opłacanych przez rodziców. Lewactwo potworne.
  • @Lorelei czy wybraliście Szymanów?
    Podziękowali 1formatka
  • Szymanów przyjmuje też chłopców ;) od tego roku chyba. My jesteśmy związani z Siostrami na Kabatach, cisną bardzo z nauką, ale serca też mają ogromne.
    Podziękowali 2Prayboy Lorelei
  • Tak jest paru chłopców. Ale nie w internacie. Wiadomo że cisną i bardzo dobrze. 
  • A czy możecie coś powiedzieć o LO Goethego?
  • Tak @Prayboy obie są w Szymanowie w internacie, w klasie a, tej z chłopcami, to musiały nasze córki poznać się :smile:
    Podziękowali 1Prayboy
  • Moja Basia w B.
    Podziękowali 1Lorelei
  • Znają się :smiley: moje to Lila i Róża, a my musieliśmy "widzieć" się na zebraniu. Internetowy świat też jest mały :smile:
    Podziękowali 1Prayboy
  • Tak Basia też kojarzy. To do zobaczenia na szkolnych korytarzach:-)
    Podziękowali 1Lorelei
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.