Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

NKR - Nauczycielski Kącik Rozrywki

13

Komentarz

  • edytowano kwiecień 2019
    apolonia powiedział(a):
    To straszne co piszesz Skatarzyna, to mobing, chamstwo i bezczelnosc. Człowiek dobrze wychowany nigdy by sobie na to nie pozwolił nawet mając 15 lat...
    @Aniela nauczyciele mają dobre rozeznanie w sytuacji spoleczno-ekonomicznej. Widzą że kasa jest na socjal, dla nierobotnych a pensje nauczycieli są głodowe, uwłaczające. Cóż wykształciuchy to nie jest target wyborczy PiSu. Jesteś Aniela typowym przykładem wyznawcy PiSu, usprawiedliwisz wszystko co zrobi.
    @apolonia , głodowe pensję? i uwłaczające? Co złego zrobił PiS dla nauczycieli, że miałabym to usprawiedliwiać. 

    A nauczyciele są zupełnie niezorientowani, skoro zarzucają PiSowi, że stara się o zwiększenie dopłat dla rolników z UE. Są  po prostu ofiarami tvn-owskiej propagandy. 
    Podziękowali 1Nika76
  • Jakaś dyskografia z tego będzie? Mogliby sprzedawać płyty jako cegiełki.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Widać,  że nauczyciele lubią akademie.  Ale w sumie to smutne,  bo pokazuje stan edukacji w Polsce.  
    Podziękowali 2Hope Aneczka08
  • Się zrobił protestsong albo strajksong ;)
    Podziękowali 2DaddyPig Nika76
  • Ciekawe, że strajkuje szkoła muzyczna, która nie podlega pod MEN tylko pod Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W Warszawie szkoły muzyczne nie strajkują.
    Podziękowali 2madzikg Joannna
  • Rozumiem, ze jakies chamy nazwały nauczycieli nierobami i leniami. Ale to chamy. Ci mogli się wkurzyć ALE będąc wykształconymi osobami, które maja jednak IMHO świecić przykładem i profesjonalizmem sięgnęli totalnego dna obrażając chociażby ludzi otrzymujących 500plus - rodziny, dzieci które nauczają. To ma być klasa wykształcona?? Wyzywająca rodziny od nierobów?? To ma być człowiek, który naucza moje dziecko i ma być autorytetem dla niego??  
    List wiszący na onecie: „ I wiecie co? Najbardziej mnie boli to, że ludzie tak na nas patrzą i tak o nas mówią. I nawet wiem kto to robi - w większości są to ludzie, którzy żyją za "500 plus", którzy skończyli szkołę podstawową, może jak im się udało gimnazjum. I taka pani, która teraz ma czworo dzieci i wszystko jej się należy, patrzy na mnie z góry. „ 

    Wyśmiewanie, nabijanie się z wykształcenia i posługiwanie się stereotypami to jest poziom nauczycielski??
  • "którzy skończyli szkołę podstawową, może jak im się udało gimnazjum"
    --------------
    Teraz to żadna sztuka skończyć gimnazjum. Wszyscy gimnazjum kończą. No chyba, że nie uczęszczają do szkoły, ale takich jest niezmiernie mało.
  • Przykre, że nauczyciele takimi "występami" sami się poniżają. Znalazło się kilku "tworców" a uderza w całą społeczność nauczycieli. Beda mieli łatkę na długie lata. Szkoda
  • a ja znalazłem w sieci    teraz jak PiS rządzi to wszyscy strajkują, chcą podwyżki itp, bo wiedza ze jak PO wróci do rządzenia do wielkie gówno dostaną, ewentualnie pała po plecach jak będą protestować
    Podziękowali 1Cart
  • edytowano kwiecień 2019
    Etam
    Zdecydowanie bardziej żenujące są  te rządowe pląsy na imprach u Rydzyka
  • @kociara możesz wyjaśnić? Bo nie bardzo wiem o czym piszesz a trudno mi sobie wyobrazić coś bardziej żenującego od linkowaniej powyżej masowej TFUrczości nauczycielskiej.  Mnie to co zobaczyłam (a nie dałam rady nawet połowy) ogromnie przygnębiło - nie zdawałam sobie sprawy ze skali problemu. Wydawało mi się dotąd,  że w szkołach owszem pracują ludzie kompletnie do tego się nie nadający tak pod względem moralnym jak i merytorycznym,  ale są to jednostkowe przypadki. Ta moja wiara została mocno zachwiana. Mam nadzieję,  że po prostu nie oglądałaś i nie wiesz do czego się odnosisz,  a nie że uważasz,  że ten poziom pedagogów jest OK.
  • Tak, to co nauczyciele zrobili ze swoim czekam wolnym jest żenujące, jeszcze te dni w niektórych szkołach, plus zamiany klas, dzień torcikowy, dzień pizzowy, już nie pamiętam jakie dni, ale sama infantylna koncepcja powala.
  • kociara powiedział(a):
    Etam
    Zdecydowanie bardziej żenujące są  te rządowe pląsy na imprach u Rydzyka
    Bambidu powiedział(a):
    @kociara możesz wyjaśnić? Bo nie bardzo wiem o czym piszesz a trudno mi sobie wyobrazić coś bardziej żenującego od linkowaniej powyżej masowej TFUrczości nauczycielskiej.  Mnie to co zobaczyłam (a nie dałam rady nawet połowy) ogromnie przygnębiło - nie zdawałam sobie sprawy ze skali problemu. Wydawało mi się dotąd,  że w szkołach owszem pracują ludzie kompletnie do tego się nie nadający tak pod względem moralnym jak i merytorycznym,  ale są to jednostkowe przypadki. Ta moja wiara została mocno zachwiana. Mam nadzieję,  że po prostu nie oglądałaś i nie wiesz do czego się odnosisz,  a nie że uważasz,  że ten poziom pedagogów jest OK.
    Nie doczekałam się wyjaśnienia to się przypominam @kociara. Jakież to "pląsy na imprach u Rydzyka" są bardziej żenujące od prezentowanych dokonań światłych dydaktyków i wychowawców? Czy to może też setki trolli piszą i śpiewają? (Bardzo by mi ułożyło gdyby tak było).
    Podziękowali 2Rogalikowa Aniela
  • Rządowe pląsy u Rydzyka z okazji urodzin RM
  • Mozesz zalinkowac? Bo dalej nie wiem o czym mowa. I czy uważasz,  że nauczycielski poziom jest w takim razie ok?
    Podziękowali 2Aniela Rogalikowa
  • edytowano kwiecień 2019
    Agnieszka powiedział(a):
    Jednak różnica jest ogromna między imprezą urodzinową, obojętnie jak żenująco się mogą osoby zachowywać a strajkiem nauczycieli tak bardzo dbających o dobro uczniów.
    Serio? Caly rząd lapiac się za rączki spiewa i pląsa u księdza na imprezie?
    Bambidu powiedział(a):
    Mozesz zalinkowac? Bo dalej nie wiem o czym mowa. I czy uważasz,  że nauczycielski poziom jest w takim razie ok?
    Zerknij prosze np na yt


    Podobnie mozna oceniac rozne katopolo,rappolo,"katolickie" przeróbki przebojów, pląsy i zabawy okolopielgrzymkowe itp.
    Rozne skecze szkolne, studniówkowe itp.

    I doprawdy, smieszne te ubolewania i zestawianie tego z jakimis manifestami.
    No ale rozumiem,formula się wyczerpala  :D
  • Tak uczniowie mogą się martwić, denerwować, ale nauczyciele bawią się w najlepsze, niby zdając jeszcze ważniejszy egzamin od matury. Tak poważny, że egzaminy dzieci się nie liczą. Sami pokazali, jak ważne to dla nich sprawy. 
    Podziękowali 2antonina Rogalikowa
  • Ou ou jakie to wzruszajace
    Naprawde,bo uwierzę, jak sie martwicie o tych uczniow
    Łza na rzesie mi sie trzęsie  :D
  • @kociara ;
    podaj linka do "rządowe pląsy u Rydzyka z okazji urodzin RM" - z chęcią obejrzę.
  • kociara powiedział(a):
    Ou ou jakie to wzruszajace
    Naprawde,bo uwierzę, jak sie martwicie o tych uczniow
    Łza na rzesie mi sie trzęsie  :D
    Wyobraź sobie, że niektóre z nas pilnowały uczniów w czasie egzaminów. Gdyby nie my, egzamin w tych szkołach nie mógłby się odbyć, bo nauczyciele strajkowali. Nie wiesz?
  • @katarzynamarta2 , dziękuję. Co Ciebie żenuje w tych pląsach? 
    Podziękowali 1Nika76
  • To nie impreza tylko Msza sw o nieco infantylnym charakterze, ale spotkania RM juz takie są.
  • No własnie, nie impreza, ale @kociara może tego nie wiedzieć. Chociaż jako wykształcony pedagog powinna wiedzieć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.