Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

NKR - Nauczycielski Kącik Rozrywki

124»

Komentarz

  • No naprawdę, nie wiem, jak Wam pomóc w tym przeżywaniu traumy
  • kociara powiedział(a):
    Agnieszka powiedział(a):
    Jednak różnica jest ogromna między imprezą urodzinową, obojętnie jak żenująco się mogą osoby zachowywać a strajkiem nauczycieli tak bardzo dbających o dobro uczniów.
    Serio? Caly rząd lapiac się za rączki spiewa i pląsa u księdza na imprezie?
    Bambidu powiedział(a):
    Mozesz zalinkowac? Bo dalej nie wiem o czym mowa. I czy uważasz,  że nauczycielski poziom jest w takim razie ok?
    Zerknij prosze np na yt


    Podobnie mozna oceniac rozne katopolo,rappolo,"katolickie" przeróbki przebojów, pląsy i zabawy okolopielgrzymkowe itp.
    Rozne skecze szkolne, studniówkowe itp.

    I doprawdy, smieszne te ubolewania i zestawianie tego z jakimis manifestami.
    No ale rozumiem,formula się wyczerpala  :D
    Ale z tego co zauważyłam to filmik został dodany w 2014 roku czyli to nie był jeszcze rząd tak dla ścisłości. Po drugie, z całym szacunkiem dla nauczycieli, ale śpiewanie o strzale z pioruna w prącie (jak się strzela z pioruna? to bardzo ciekawe) jest żenujące niezależnie czy politycy pisu brali udział w uroczystościach Radia Maryja czy nie.... Uwierz mi, że wielu ludzi ma podobne zdanie na temat tych piosenek strajkowych. Ja na początku popierałam nawet ten strajk zakładając, że każdy ma prawo do strajku i zarobki faktycznie nie za ciekawe, ale im dłużej to trwało i jaką formę to przybrało to moje poparcie zmalało do zera, zwłaszcza że faktycznie postulaty głównie dotyczące forsy i warunków pracy, o uczniu ani słowa....
  • Tak się składa, że ci uczniowie to nasze dzieci, dzieci z rodziny, dzieci sąsiadów, a dla nauczycieli, to są ich uczniowie. Czy to naprawdę nic nie znaczy już? Czy nauczyciele widzą tylko to co chcą widzieć, czyli kilka  osób biegających z ciastami poparcia. 
    Podziękowali 2Barbasia Rogalikowa
  • kociara powiedział(a):

    Bambidu powiedział(a):
    Mozesz zalinkowac? Bo dalej nie wiem o czym mowa. I czy uważasz,  że nauczycielski poziom jest w takim razie ok?
    Zerknij prosze np na yt


    Podobnie mozna oceniac rozne katopolo,rappolo,"katolickie" przeróbki przebojów, pląsy i zabawy okolopielgrzymkowe itp.
    Rozne skecze szkolne, studniówkowe itp.

    I doprawdy, smieszne te ubolewania i zestawianie tego z jakimis manifestami.
    No ale rozumiem,formula się wyczerpala  :D
    Czyli konkretów brak? Serio mam cały YT przeglądać by zgadnąć co @kociara miała na myśli?
    Bo jeśli chodzi o linki od @katarzynamarta2 to:
    1. to nie impra tylko Msza Św.,
    2. to nie był rząd, a nawet jeśli by był,  to muszą być betonowe sztywniaki?
    3. być może irytuje Cię taka manifestacja jedności (na ile szczera to inna sprawa) z łapaniem się za ręce ale nic gorszącego w tym raczej nie ma w przeciwieństwie do tekstów n-li,
    4. teksty, muzykalność i wykonanie na niepórownanie wyższym poziomie niż tych co to niby w tych dziedzinach kształcą młodzież, nawet jeśli niezbyt ambitne,
    5. pląsów brak, jest tylko lekkie kiwanie, choć i tak nie wiem w czym problem z pląsami, chyba żeś wyznawczynią moralnosci Brawaria.
    Ogólnie rzecz biorąc raczej (sterowana mediami?)  nienawiść zaślepila bo obiektywizmu nie uświadczysz. Co utwierdza w przekonaniu, że niestety wielu nauczycielom, rownież tym z ambicjami i dość wysokim mniemaniem o sobie, brak zdolnosci samodzielnej i obiektywnej oceny rzeczywistości. Ale może to jednak nie te linki?
    Tak czy siak nie widzę tu usprawiedliwienia dla tych,  którzy kształcą a ewentualnie  pokazanie do czego "kształcenie" może doprowadzić. Nie odpowiedziałaś jaka jest Twoja ocena linkowanej w tym wątku twórczości nauczycielskiej. Czyżbyś nie wiedziała o czym rozmawiamy?
    Podziękowali 2Rogalikowa Ania D.
  • edytowano kwiecień 2019
    @kociara, niestety w kolejnych wpisach jeszcze bardziej podajesz w wątpliwość swoje kompetencje i nauczycielskie morale.
    kociara powiedział(a):
    Ou ou jakie to wzruszajace
    Naprawde,bo uwierzę, jak sie martwicie o tych uczniow
    Łza na rzesie mi sie trzęsie  :D
    Poważnie martwimy się o uczniów.  To dzieci nasze, rodziny, znajomych, to przyszłość naszej Ojczyzny,  czyli i nasza. Żal,  że Ty się nie martwisz...
    kociara powiedział(a):
    No naprawdę, nie wiem, jak Wam pomóc w tym przeżywaniu traumy
    A coś merytorycznego masz do powiedzenia?


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.