Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co najlepiej do ogródka dla dzieci?

13»

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2019
    U nas Kajtek własnoręcznie wykopał doł, napelnil wodą i całymi dniami tapla się w błocie. Z Jo. 
    Podziękowali 1Bridget
  • edytowano czerwiec 2019
    uJa powiedział(a):
    U nas dziś hit: wąż podpięty do dziurawej butelki i fonatnno zraszacz gotowy. Pisku śmiechu przebiegania a na końcu błota co nie miara. Super zabawa;)
    W ubiegłym roku mieliśmy pożyczone od teścia takie zraszacze do trawnika w postaci taśm z dziurkami - super frajda szczególnie w upał. 
  • Skatarzyna powiedział(a):
    U nas Kajtek własnoręcznie wykopał doł, napelnil wodą i całymi dniami tapla się w błocie. Z Jo. 
    U nas rok temu tak było.
  • Hania powiedział(a):
    uJa powiedział(a):
    U nas dziś hit: wąż podpięty do dziurawej butelki i fonatnno zraszacz gotowy. Pisku śmiechu przebiegania a na końcu błota co nie miara. Super zabawa;)
    W ubiegłym roku mieliśmy pożyczone od teścia takie zraszacze do trawnika w postaci taśm z dziurkami - super frajda szczególnie w upał. 
    Można kupić zraszacze dla dzieci.

  • no można ale po co i tak zaraz popsują :D a butelka sprawdza się swietnie
  • A czym przymocowalas butelkę? 
  • butelka po wodzie pół litrowej podziurkowana gorącym gwoździem (ale drugą zrobimy igłą będzie taka mgiełka) do niej włożony wąż (ale jak to nie wiem bo to mąż robił, chyba na końcówce ze starego węza (takiego wiesz do podlewania ze jak przykręcisz to mocniejszy strumień jak odkręcisz to słabszy) i lezało na trawie
    potem powiesliśmy na takim stojaku dla urozmaicenia
  • UJa obczaj sobie odcinek 35 podcastu nieplac zabaw. Tam facetka chyba robi taki płatny dla dzieci.
  • nam tez się marzy tylko przestrzeń mała.. ja to mam takie myślenie ekstremalne i bym od chlopakow z balkonu puściła albo z dachu domku gosp. Ale obawiam się ze trupy by były ;/)






  • @Bea, dzięki! Nie będę Ci teraz zawracać, skoro to więcej zachodu :) Na razie "marzymy", bo to jest większa sprawa - nie mamy drzew, a trzeba mocno kotwić "stacje" i dobrze wyliczyć.
    Ruszyliśmy z huśtawkami na bazie gotowych łączników oraz belek z tartaku, zobaczymy jak nam wyjdzie :) Jak dobrze to za rok może tę tyrolkę?
  • Elunia powiedział(a):

    Przypominam sobie, że w jedne wakacje szwagier zostawił u nas swojego malucha,
    Łomatko szczurkom, zrozumiałam, że chodzi o dziecko! I potem "którego chciał na części." Zgroza! :D
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Błotko jeszcze zniosę, ale zapaść mam po piasku :)
    Podziękowali 1Katia
  • Jak tam przygotowania do sezonu? My myslimy o piaskownicy ale nie wiem czy wystarczy obic dol domku (1,80 na 1,80) albo dac tam zamykana z lawrczkami 1,50 na 1,50.co pasuje akurat.. nie wzielismy ani jednego ani drugiego od razu bo jakos pod tym placem zabaw mi sie nie wydawalo...  i dalej nie wiem.. czy z przodu dac nieopodal tego miejsca basenowego wolnostojaca .. zeby miec blisko na oku czy z tylu jedak nie ma basenu to sie bawia na wielkim kole brudengo piachu gdzie w dodstku upodobaly sobie koty jako toalete... srednica 3,5.. i imza duzy nie jest... 

    No i tez wspinaczke rozwazam bo i panie z wwrow bardzo im zalecaja i tosia jeczy o to wspinanie... ale nie wiem czy 2x 80 cm z deoch stron hustawek( jedna niechetnie oddam bo to mija miejscowka na fotel ;-) czy jedna wystarczy.. ew. Gotowi poszerzyc mi do 1m.. 

    Tez widze ze zabudowuja domki na dole... ale nie wiem czy to by sie sprawdzilo... zrobic sciany... tam pod domkiem malo uzywaja... trawa nie rosnie... koty sikaja ale czyms bym je odstraszyla 
  • A ile jest miejsca pod domkiem (jaka wysokość podłogi od ziemi)?
    Na koty polecam piaskownice przykrywać jakąś siatką - np. plastikową, albo cieniówką. Lepsze rozwiązanie niż pokrywa, czy plandeka, bo lżejsze i zapewnia cyrkulację powietrza. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.