Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie kupić plecak?

2

Komentarz

  • My z zerówkowiczem wybraliśmy Coolpack Strike S w rakiety ;)
    Myślę że posłuży też do pierwszej klasy. 
  • Coolpak prime 
  • Najlepsze i najtrwalsze plecaki szkolne, jakie kiedykolwiek widziałam pochodzą z firmy Beckmann

    https://m.facebook.com/zdrowyplecak/?locale2=pl_PL
  • Tam w tych plecakach Beckmann jest wszystko przemyślane, wygodne, plecaki są trwałe, zamki nie psują się, plecaki dobiera się do wieku i wzrostu dziecka, niektóre modele mają pokrowiec przeciwdeszczowy schowany w kieszonce na dnie plecaka pod spodem.
  • makodorzyk powiedział(a):
    Ergobagi najlepsze jakie kiedykolwiek znałam. Przywieźliśmy z DE jeszcze. Obrazki na rzepkach które można wymienić lub wogle zdjąć i też będzie wyglądać. Nasz pierwszak jeszcze nie ma i też zastanawiam się skąd jak i jaki...
    o tak wyświetlil mi się na fb ale 500 zł za plecak do szkoły, ojj przesada i to nie lekka
    Podziękowali 1Monira
  • edytowano sierpień 2019
    My też mamy Coolpacka Prime, po roku używania przez chłopaka wygląda jak nowy. Nawet brudny nie jest (albo nie widać  ;)). I wzory ma uniwersalne bardzo, nie dziecinne. A i lekkie sa. 
  • Ida powiedział(a):
    Najlepsze i najtrwalsze plecaki szkolne, jakie kiedykolwiek widziałam pochodzą z firmy Beckmann

    https://m.facebook.com/zdrowyplecak/?locale2=pl_PL
    mamy tej firmy , Emilka dostała na urodziny 2 lata temu. Śladów użytkowania nie ma wcale. Ale kurczę,  nie wiedziałam, że taka cena :o Chyba  na honorowym miejscu go postawię  :D

  • Dla drobnych dzieci polecam Delune, może bez super bajerów ale ładne i po roku bez żadnych zniszczeń
  • u nas znajomi zachwalają Kankena; ich dzieci kupują któryś raz z kolei i twierdzą ,że super
  • Stanęło na coolpack prime taki w liscie kolorowe. Uznałam że na rowerze będzie jej lepiej jeździć z plecakiem niż z tornistrem .zobqczumy 
    Podziękowali 1MAFJa
  • No moją pierwszoklasistka by chyba padła jak by. Jej kupiła tornister w slitasne zwierzątko.
    Zdecydowanie woli plecak. Czarny.
  • A co do trwałości to kupiłam jej plecak derform. W smyku była promocja. Dałam około 70 zł. Jak się zniszczy kupię nowy.  na piChyba wole takie rozwiązanie  niż kupić plecak za t300 zł i się martwić że się młodej wzór nie podoba.  Ten derform na pierwszy rzut oka  identyczny jak coolpack. Ten przy mierzeniu okazał się wygodniejszy dla młodej. Polecam stronę smyka. Nadal są super ceny na plecaki. Dużo niższe niż stacjonarne.
  • No moją poleciała na maksa w wakacje. Wszystkie spodnie z wiosny są za krótkie i jakieś takie ciasne.
  • Ja kiedys zainwestowalam w topgala i żałuję. Plecak niezniszczalny. Tylko co z tego jak corce sie znudzil po roku. Leży i sie kurzy. 
    Podziękowali 2andora Monira
  • edytowano sierpień 2019
    Ja mam doswiadczenie takie, ze dzieci lubia sobie zmieniac plecaki, lubia miec co roku cos nowego - szczegolnie dziewczynki. Synkowi kupilam teraz fajny plecak w Biedronce, St.Majewski, 119 zl, fajny, lekki, praktyczny i podoba mu sie bardzo. Ubral na plecy, oooo jaki suuuper! - no to bieremy! do srodka zapakowalismy zakupy - maslo, mleko itp i wyszlismy zadowoleni. I z glowy :)
  • Hehe @mader ;) no przeca, zaplacilismy. Dziewczyny polowały na ladne zeszyty i jakies zastrugaczki na korbke ale nie znalazly w koncu. Za to kupilismy bajeranckie linijki, takie jakby dwustronne - jak sie je rozłączy i zepnie razem powstaje naprawde dluga linijka. Są tez fajne piorniki - duze lub mniejsze, cos w rodzaju sylikonowych, takie mile w dotyku, wytłaczane w ładne wzory.




  • Apropos....moja ś.p. babcia miala powiedzenie: czy mądry czy głupi - niech trzyma co kupi. Zawsze mi to kolacze w glowie, gdy przychodzi mi cos zwrocic... :)
    Podziękowali 1Katia
  • Bez przesady z tym ze w pierwszej nie będzie mieć tego co w trzeciej.. moja idzie do trzeciej i nawet nie przyszło jej do głowy ze może chcieć zmienić. Uwielbia swój.. a ze dla pierwszaka za duży i tak - to prawda.. ale co zrobisz.. tornistry moim zdaniem to niefajny wynalazek ciężki twardy na plecy.. nie chciałabym mieć sama.. i nigdy nie miałam.. 
  • @Agnicha, niby racja ale jak sie przyjrzec to slady uzywania widac. Cora 2 lata w gimn nosila.  A nie chcesz kupic dla M? 

    Niestety moja najstarsza strasznie podąża za modą. Jedyne co ja przyhamowuje to filozofia zero waste i ekologia. Druga z kolei to centuś jest i kazda zlotowke nam przelicza. Ta to nosi rzeczy az znosi.
  • edytowano sierpień 2019
    Kupiłam dziś cztery pary skórzanych sandalow z Lasockiego w ccc dla maluchów na przyszły rok.  Para za ok 20 zł.  Dałam 90 zł. Podpasywały rozmiary.
    Sportowe dla starszych w F4  po  10 zł więcej w zeszłym tygodniu - mają skórzana wkładkę,  porządne,  nie tak plastikowe jak z decathlonu. Dziś chciałam jeszcze córce dokupić,  ale zniknęła damska rozmiarówka. Szkoda. To w ramach oszczędzania.
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Sami sobie kupują, co im się podoba.  Jakieś markowe nike itp. Jeden wybrał z 4F, link wyżej.

  • jukaa powiedział(a):
    A dla młodzieży w szkole średniej co polecacie?
    https://rockmetalshop.pl/search.php?text=plecak+kostka

    Podziękowali 1In Spe
  • Ojejuju powiedział(a):
    Monira, jak to robisz, że znasz rozmiar stopy dziecka na przyszłe lato...? Moje dzieci jakiś nierównomiernie rosną. 
    A nastolatek, to już w ogóle ... W fazie szybkiego wzrostu, musiałam mu kupować nowe buty co 2,5 miesiąca, bo wyrastał....
    Nie odważyłbym się kupić butów na rok do przodu, chociaż byłaby to oszczędność.
    Ja nie Monira ale też kupuje na przyszły rok. W tym się nie udało ale sprZedalam buty. Na początku sezon każdy chętnie kupi sandały skórzane za 15 zł
    Podziękowali 3Monira MAFJa Joanna36
  • Nie wiem, jak to robię,  ale jeszcze się nie pomyliłam w rozmiarze. Widzę,  jak rosną.  Z tym, że mówię o najmniejszych dzieciach - do 10  lat. Najstarszy też już stanął na rozmiarze 45.  W górę jeszcze rośnie. W razie czego można sprzedać, jak @andora pisze.
  • W Auchan jest teraz taka akcja, że jeśli odda się stary plecak do POK, to dostaje się kupon rabatowy - 30%, na zakup nowego. 
  • Czemu mi nie powiedzialyście że te coolpacki prime mają rozmiary? myślalam ze to jeden rozmiar dla młodszych dzieci taki był opis w sklepie, a przyszedł plecak rozmiar M, czyli pewnie są jeszcze inne?

    Bo te Strike to widziałam że są i S i M, ale Primów nie :(
    duży jakiś taki
  • One chyba nie maja różnych rozmiarów.. pisałam ze niby za duzy mi się tez zdawał ale w użytkowaniu ok.. jak nie podoba Ci się to odsprzedaj.. dużo amatorów powinno się znaleźć 
  • Gdy my kupowalismy rok temu, to Prime nie miał rozmiaru, był tylko jeden model. Mi też dla K. wydawał się na początku roku szkolnego za duży, pod koniec wyglądał już w sam raz. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.