Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ksiądz na marszu gejów

2»

Komentarz

  • Maciek_bs powiedział(a):
    A dlaczego nie tu?
    Bo akurat tu większość to ludzie, którzy są pewni że, nie człowieka mamy potępiać a czyn, grzech zło.
    Co do powołania księdza i wszystkich to wiadomo też ze złemu najlepiej wyjdzie gdy kapłana przejmie na swoją stronę. 
    Po prostu zgubi w ten sposob ludzi z parafii itd. 
    A tu to będę nudna może większość się modli za kapłanów. 
  • Ale czyny są popełniane przez ludzi i mają dla nich konsekwencje. W przypadku księdza-zdrajcy, będą to kary kościelne: https://ekai.pl/wspierajacy-lgbt-ks-jaszcz-bedzie-suspendowany/
  • edytowano sierpień 2019
    Ciekawe czy gdyby nie epatował lawendą w SM to czy kuria cokolwiek by zrobiła... Suspensa dla wspierającego lgbt... Och, no nawróci się na bank...

  • Bardziej chyba chodzi o kwestię gorszenia młodzieży i wiernych.
  • Zuzapola powiedział(a):
    Bardziej chyba chodzi o kwestię gorszenia młodzieży i wiernych.
    Powinien być wypieprzony na pysk i powinno to być publicznie podane do wiadomości, a nie suspendowany...
  • on nie przeszedł  napisał na swoim profilu ze jest gejem       na poczatku prawie  Napisałem mojemu biskupowi, że jestem gejem i nie widzę miejsca dla siebie w Kościele jako ksiądz.  https://www.facebook.com/lukasz.kachnowicz/posts/3005727482787034


  • Ale ten ksiądz nie stał się chyba homoseksualistą w trakcie bycia księdzem, tylko był nim zawsze. Nie wiem czemu chciał zostać księdzem, może właśnie po to by uciec od swojej orientacji. Jak widać popełnił wielki błąd. Ale ze zdrada? 
  • A co innego?
  • Ale co jest zdrada, sam fakt ze odszedł, powód z jakiego odszedł czy ze gej został księdzem? Czy wszystko naraz?
  • Homoseksualistow nie mozna przyjmowac do seminarium- dopuszczac do swiecen kaplanskich. Tylko normalnych mezczyzn o prawidlowej orientacji. Nie wiem.czy on to zatail, czy nie spowiadal sie z tego ale prawdopodobnie przyjal sakrament swietokradczo.
  • Ojejuju powiedział(a):
    Może po to, by uciec, a może po to żeby mieć lepszy dostęp.
    Wiadomo że środowisko jednolite, nie koedukacyjne. I młodzi ludzie zmagający się z celibatem. Równie dobrze mógł liczyć na łatwy łup...a jak się przeliczył, to z fochem zrezygnował.
    A to ciekawe ze wysnuwasz takie przypuszczenia, bo to samo mówi się o księżach pedofilach - ze zostali księżmi, bo liczyli na łatwy łup w hermetycznym i specyficznym środowisku z łatwym dostępem do ministrantów i innych dzieci.
  • "bo to samo mówi się o księżach pedofilach - ze zostali księżmi, bo liczyli na łatwy łup w hermetycznym i specyficznym środowisku z łatwym dostępem do ministrantów i innych dzieci."
    ----------------
    Mów ściślej, że lewicowi propagandyści tak mówią, a nie , że "mówi się"
  • Aniela powiedział(a):
    "bo to samo mówi się o księżach pedofilach - ze zostali księżmi, bo liczyli na łatwy łup w hermetycznym i specyficznym środowisku z łatwym dostępem do ministrantów i innych dzieci."
    ----------------
    Mów ściślej, że lewicowi propagandyści tak mówią, a nie , że "mówi się"
    Nie mam na myśli żadnych lewicowych polityków ani dziennikarzy. Wielokrotnie słyszałam taka opinie od naprawdę bardzo różnych ludzi. Po co koniecznie chcesz przyczepić komuś etykietkę?
  • Aniela powiedział(a):
    "bo to samo mówi się o księżach pedofilach - ze zostali księżmi, bo liczyli na łatwy łup w hermetycznym i specyficznym środowisku z łatwym dostępem do ministrantów i innych dzieci."
    ----------------
    Mów ściślej, że lewicowi propagandyści tak mówią, a nie , że "mówi się"
    Oczywiście że tak, ta cała pedofilia wśród księży to też tylko wymysł lewaków
  • Oczywiście że tak. Aniela przeczytała w książce pod patronatem Rydzyka, to wie.
    Podziękowali 1apolonia
  • @Paprotka, widzę, że wreszcie się ze mną zgadzasz.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Piękny obraz! 
    Podziękowali 3Bridget Berenika mamababcia
  • Monika73 powiedział(a):
    Piękny obraz! 
    Dziś u nas odpust w parafii. 
    O 21 idziemy na Apel.
    Nasza najmlodsza spiewać będzie. 

    Podziękowali 2Monika73 mamababcia
  • U nas też dzisiaj odpust.
    Podziękowali 1Bridget
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.