Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Strachy na Lachy czyli cyniczne kłamastwa

2»

Komentarz

  • @Dorotak, to świetnie. Ponad 10 lat temu, gdy odchodziłam z zawodu, etat w liceum w dużym mieście był niemal cudem dla młodej dziewczyny po studiach. Wszyscy sądzili, że byłam ustawiona ;) Nie byłam, po prostu zadzwonili do swojej byłej uczennicy, choć nie absolwentki. A że nawet po podwyżce pensje będą nie takie, to fakt. Ale za poprzedniej władzy lepiej nie było ani trochę.
  • Zatrważające jest to, że po stylu pisania i dokopywania innym mogę strzelać w ciemno kto jest z pokolenia gimnazjum a kto z przed.
    Bardzo rzadko się mylę. I mimo, że moja córka wpadła w kocioł podwójnego rocznika i zaliczyła gimnazjum jestem i byłam całym sercem za likwidacją tego twora. 

  • Polly,mi tam w tym temacie władza zwisa.
    Reforma była przeprowadzona źle i to jest dla mnie fakt. Tak jak faktem było, że prowadzenie do szkół wszystkich 6 latkow to porażka. Serio nie trzeba stać po lewej albo prawej stronie barykady, żeby coś ocenić. 
    Podziękowali 1Polly
  • @Dorotak, masz rację. Kierowałam się tematem a nie twoimi wypowiedziami. Natomiast jesli jest wiecej etatów wolnych niż kiedyś to jest fakt. Dla mnie na plus.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.