Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Konfederacja stawia Episkopat pod ścianą w temacie aborcji

13»

Komentarz

  • Tola powiedział(a):
    @zbyszek Było wiele analiz, że ZUS jako taki nie upadnie. Ale emerytury będą tragiczne, duuużo niższe niż teraz (zresztą już je zjada inflacja). I tak, żaden rząd nie chce, żeby to się stało za jego kadencji.
    Tylko że w pewnym momencie ludzie zaczną się buntować, że nie mają za co żyć. No może w przypadku emerytów nie będzie to aż takie gwałtowne.
  • Guzik mnie obchodzi co mówił Morawiecki w expose. Patrzę na to co robi. Ratowanie ZUS poprzez wprowadzanie kolejnych podatków, ryzykowna polityka otwartych granic. Polska jako państwo sprowadziła w poprzednim roku najwięcej uchodźców na świecie. Rozumiem że to jest realizacja obietnic o zamykaniu granic dla uchodźców. Wyodrębnienie mienia Lasów Państwowych w celu prywatyzacji pewnie dla ludzi o pewnym pochodzeniu. Powołanie ministra finansów nieznanej nikomu osoby z zagranicy, która ma plany usunięcia gotówki z obrotu. A za co będziemy kupować chleb gdy będzie wojna ? Czy tu nie chodzi o kontrolę całego społeczeństwa ? Sorry, ale nie wierzę PiSowi i prezydentowi. Sprowadzanie Żydów to bardzo niekorzystna dla Polski perspektywa. Kiedyś przyjeżdżali do Polski jak do kraju, który może im pomóc przeżyć. Dzisiaj to naród bardzo bogaty i wpływowy, pomoc nie jest mu potrzebna.

    Podziękowali 1apolonia
  • edytowano listopad 2019
    Wklejam po to, żeby wyborcy PiSu mieli kaca moralnego.



    Powiecie mi że nie można krytykować PiSu bo będzie rządzić lewica. ale PiS woli lewicę dopuszczać do władzy, czyli realnie już rządzi. Konfederatów spuszcza po rynnie z jakiego powodu bo to prawicowa konkurencja, której PiS się boi. Jak tak dalej pójdzie lewica w komisji rodziny, manipulowanie w mediach, zagłuszanie przekazu Konfederacji, zastraszanie to dojdzie do tego, że PiS się rozpadnie, a w konsekwencji rząd może upaść i to nie będzie wina Konfederacji ale działaczy PiS.

    Podziękowali 1apolonia
  • > PiS woli lewicę dopuszczać do władzy

    Nieprawda.
  • PiS to jest lewica, tylko udająca udająca prawicę.
  • Ja widzę poważniejszy problem. Pan poseł Braun nazwał "zdradą" fakt stacjonowania w Polsce wojsk amerykańskich, które odstraszają Rosjan. Jeżeli szkodzenie interesom Federacji Rosyjskiej to "zdrada", to wobec którego państwa pan poseł Braun czuje się w pierwszym rzędzie lojalny?
  • edytowano listopad 2019
    pytanie tylko, czy Rosjan trzeba odstraszać, gdy nawet słabej (i rosyjskojęzycznej) Białorusi nie zajęli ?

    a może udało by się ułożyć stosunki tak, jak z Niemcami ?


  • Braun nazwał zdrada wprowadzanie obcych wojsk na terytorium kraju, nie ma znaczenia czy to amerykańskie czy rosyjskie wojska - on jest zwolennikiem koncepcji że to wojsko polskie a nie obce ma nas bronic 
    Podziękowali 1apolonia
  • Fajna koncepcja wobec naszego brak szans w starciu z wrogiem ze Wschodu.

    Co do Białorusi, to po co ją zajmować, skoro ona wciąż tkwi w Związku Radzieckim?
  • edytowano listopad 2019
    Geopolityka się zmieniła. Amerykanie nie będą walczyć z Rosją. Rosja jest potrzebna USA w walce z Chinami. Trump zresztą sam powiedział naszemu prezydentowi, że Polska będzie się musiała zaprzyjaźnić z Rosją.

    Wojsko amerykańskie jest potrzebne Żydom, aby utworzyć na terenie Polski Izrael, a z nas zrobić parobków. Widać wyraźnie że jesteśmy atakowani z każdej strony. Ustawy w USA, pomysły zniesienia gotówki, będzie można kontrolować opozycję. Pedagogika wstydu przez Gazetę wyborczą. Niestety PiS nie ma odwagi opowiedzieć się za Polską.
    Podziękowali 1Odrobinka
  • edytowano listopad 2019
    Właśnie że powiedział poszukaj briefingu prasowego przy okazji wizyty Dudy w USA. Pamiętam bo mi się wbiło w pamięć. Teraz nie znajdę. Duda narzekał na Rosję, a Trump mu powiedział że Polska powinna zaprzyjaźnić się z Rosją.

    12:25



  • Powiedział: "mam nadzieję, że Polska będzie miała doskonałe relacje z Rosją".
  • A jak Braun czy Korwin to samo mówią to są ruskimi onucami, ciekawe...
    Podziękowali 2Agmar zbyszek
  • Są jakieś statystyki na temat tego jaki procent wyborców Konfederacji popiera ich w sprawie aborcji, czy tez szerzej, w kwestiach swiatopogladowych?
  • Mnie uderzyła radykalna rozbieżność zdań na temat Rosji.
  • Prosze,jakie cuda wianki dzialy siew naszym nocnym sejmie...
    Podziękowali 1hipolit
  • edytowano listopad 2019


    Zdumiewający wpis. Konfederacja krytykuje Jakiego za to, że w czasie debaty o sądownictwie w Polsce upublicznił w PE kompromitujące nagrania polityka Platformy Obywatelskiej, który chwalił się tym, jak ustawia sędziów. Konfederacja nazywa to "przedstawianiem Polski w złym świetle", choć nagrania w złym świetle stawiają tylko PO. Jako żywo przypomina mi to sytuację w Warszawie przed wyborami samorządowymi, kiedy PO w ogóle nie atakowała PiS, bo robiła to za nią jej przybudówka udająca ruchy miejskie - Miasto Jest Nasze.
  • edytowano marzec 2020
    Co poseł Konfederacji ma na pulpicie?


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.