Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Perfumy,pachnidła i inne...

2

Komentarz

  • Mi najbardziej odpowiada zapach Kenzo Flower. Jestem mu wierna już bardzo długo i chyba zapłaczę się jak w końcu zniknie całkowicie.  
    No nic innego mi nie podchodzi, wszystko jakieś ale ma...
  • Ja tam bardzo lubię Channel 05. Na mnie nie jest aż tak słodka. Wolę CoCo ale mniej trwała.
  • Moi trzej ulubieńcy: Prada Candy, Kenzo Amour, Code Armani. Dalej La vie est belle i Rhianna Reb'l fleur.
  • Az poszłam zobaczyć co mam:
    Poison girl Dior (lekkie, dobre na codzien) - kilka mam, na lata starczy, chyba że zwietrzeje
    Hypnotic poison Dior (strasznie słodkie ale ok)
    Poison (bez okreslenia jaki, strasznie ciezki, moim zdaniem dla starszych pan)
    Jakaś niezidentyfikowana Prada (napisane Prada Candy) - może być
    Yves Saint Laurent -Opium - ciężkie, ale ciekawy zapach
    Givenchy irresistable ,

    Żadnego sama nie wybralam. Gdybym miała wybrac,to bym wech straciła po kilku próbach i wyszła z niczym.

    Tak samo jak mam oprawki wybieram do okularow, albo do fryzjera ide. Nigdy nie będzie dobrze. 

    Tak wejść i kupić to mogę samochód, będę zadowolona i zakup będzie dobry, ale nie perfumy...



  • Mój ulubiony póki co to Alien Muglera
  • makodorzyk powiedział(a):
    Na "Monciaku" w Sopocie (może ktoś  wpadnie na wakacje) jest niezwykly sklep z perfumami też. Niszowe zapachy a nawet możliwość skomponwania własnej niepowtarzalnej kompozycji! Organizują też zamknięte warsztaty dla zainteresowanych w temacie...
    To jednak co innego. W Immpresium są światowe marki perfum aczkolwiek nie takie które można kupić w sieciowkach.

  • :) może bez przekleństw hehe
    ;)
    ło matko, zapomniałam...
    ale w Truskawkowie naprawdę ta ******** tak pięknie pachnie :)
  • kiedyś lubiłam Lancome Miracle, oraz Aqua allegoria Guerlain Lila bella - juz chyba nie do dostania - piekny zapach czystej konwalii
  • Dla mnie wszystkie Aqua allegoria to typowo letnie, wiosenne zapachy. Mało trwałe jednak no i wydaje mi się,ze one w większości unisex.
    Ja najbardziej lubie Perra Granita i Mandarin Basilic.
  • Podziękowali 1madzikg
  • W środę zaczyna się Black Friday na perfumy w Rossmanie.
  • Byłam chwile w rossmanie ale nie znalazłam tych z minnie
  • MAFJa powiedział(a):
    Byłam chwile w rossmanie ale nie znalazłam tych z minnie
    A co lubisz?
    Zajrzyj na notino.pl
  • Jestem uzalezniona od perfum, bez nich nie wychodze z domu. Dostosowuje je do ubrania, humoru, pory dnia.
    Kolekcja jest spora: od roznych tanszych z Zary przez Victoria's Secret (duzo), Elisabeth Arden (Green Tea, Sunflower), rozne waniliowe (np Sephora Brown), wloski Papavero z Erbolario az do bardziej rasowych: J'Adore (+ en Joy), La vie est belle (+En Rose), Escada Magnetism, Gabrielle de Chanel, Magnifique z Lancome i jeszcze jakies inne. Moja najwieksza miloscia sa jednak Si od Armaniego, ktore zawsze mi podchodza i sa dla mnie wprost idealne.  Wlasnie mi sie koncza i juz wiem, co sobie zamowie na prezent na Swieta  o:)
    Tymi, ktore pozadam, a (jeszcze) nie mam sa Mademoiselle i Givenchy Interdit. Bede musiala jednak na nie troche poczekac.
  • Ja co lubię? Wstyd przyznać ale zupelnie się nie orientuje.. choć chciałabym.. kiedyś miewałam fajne.. choc raczej dostane ale nie tylko 
  • edytowano listopad 2019
    Nie używam nawet dezodorantu ;) Ale b.lubię czytać opisy zapachów. I marzy mi się stworzyć własne :)
    Może wstyd przyznać, ale ze wszystkich wymienionych przez Was znam/znałam tylko "Green Tea" EA. Uwielbiam nutę zielonej herbaty w kosmetykach, za to nie znoszę jej smaku ("perfuma nie jest po to, by ją pić"  :p ).
  • Ja właśnie jestem na etapie szukania jakieś nowości bo od 16 roku życia czyli 20 już lat używam CK one. I miałam kilka prób innych ale zawsze się kończyło bólem głowy. A co kocham.
  • Z bardziej lekkich zapachów możesz spróbować Moschino Love Love, Dolce Gabbana light Blue.
  • Katia powiedział(a):
    Nie używam nawet dezodorantu ;) Ale b.lubię czytać opisy zapachów. I marzy mi się stworzyć własne :)
    Może wstyd przyznać, ale ze wszystkich wymienionych przez Was znam/znałam tylko "Green Tea" EA. Uwielbiam nutę zielonej herbaty w kosmetykach, za to nie znoszę jej smaku ("perfuma nie jest po to, by ją pić"  :p ).
    @Katia czytałaś "Pachnidło"?
  •  powiedział(a):
    Z bardziej lekkich zapachów możesz spróbować Moschino Love Love, Dolce Gabbana light Blue.Właśnie nie czytając 





    Właśnie nie czytając twojego posta zamówiłam dla męża dolce light blues. A moschino live muszę poniuchac.
  • @andora ; koniecznie sprawdź zapach na sobie,nigdy na papierku. Na papierku to ewentualnie do wstępnej selekcji.
    Nadgarstki, ale nie rozcierać. Musi wyschnąć sam. Musi się uleżeć i rozwinąc,wtedy dokonac wyboru 
  • Kociarka, a pamiętając charakter Freedom poleciłabyś mi coś z nowości? Nie słodkie, nie ciężkie, nie owocowe. 
  • andora powiedział(a):
    Ja właśnie jestem na etapie szukania jakieś nowości bo od 16 roku życia czyli 20 już lat używam CK one. I miałam kilka prób innych ale zawsze się kończyło bólem głowy. A co kocham.
    O jacie mam podobnie, odkąd siostra jakieś 15 lat temu przywiozła jedną butelkę perfum Burberry z Włoch nie mogę się od nich uwolnić, chociaż mój mąż próbuje to zrobić :)
    Kiedyś miałam Elle z próbką 

      La Nuit Trésor À La Folie

    gazeta leżała na półce i nie dało się obok niej przejść obojętnie :D w końcu dostałam w prezencie. Fajne, ale bardzo specyficzne. 
  • Marcelina powiedział(a):
    Kociarka, a pamiętając charakter Freedom poleciłabyś mi coś z nowości? Nie słodkie, nie ciężkie, nie owocowe. 
    Sprobuje ;)
  • edytowano listopad 2019
    @Marcelina
    A mają byc tak jak freedom zielono kwiatowe czy moga byc tez ozonowo wodne?

    Pewnie trafie jak kulą w płot,ale czy probowalas davidoff cool water?

    L'eu par kenzo,ale jest lekko slodkawy

    Touch for women Burberry
    Pure DKNY verbena 

    Jestem prawie pewna,ze spodobaloby Ci się cos z Diptyque,ale to nisza, dosc kosztowna. Raczej nie do kupienia w sieciowkach.  To jest cos absolutnie świeżego, ziolowego,kwiatowego. Orzezwienie i lekkosc,zero orientu i slodyczy.

    Z kwiatowo drzewno pizmowych Jil Sander Softly 

    Bardzo fajne, choc nie tak trwale sa wszystkie aqua allegoria-moze Herba fresca,Limon verde, Teazzurra
    Ale to nie są nowosci ;) 

    A z nowosci to moze Issey Miyake L'eau d'Issey-ta marka to dla mnie wszystkie takie świeże, zielone . Choc to akurat wodne.

    A. I to są wyzsze ceny,mogę poszukac czegos nizszego
    Podziękowali 1Marcelina
  • Ten Kenzo jest fajny. Właśnie jestem bliska żeby go zamówić.......
  • @Marcelina z tych świeżych świetna jest Escada Sport Country Weekend ale już trudno dostępna. Używałam jej 20 lat temu.
  • Nie słodkie, nie ciężkie i nie owocowe to ta seria ogrodowa Hermesa. Maja z 7 (?) zapachów, w zasadzie kazdy fajny.
  • Miałam ostatnio Jardin Meditterane, bardzo fajny na co dzień 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.