Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zakupy hurtowe on line

13

Komentarz

  • U mnie nie ma deseru, nikt nie jje - chyba żeby były kupne ciasta albo batony, tudzież lody. 
    Nie dostaniesz nic innego nie działa - mąż mnie pociesza że on do końca podstawówki tylko bułka z miodem i kakao, one też takie monotematyczne....za to Maciej niczego sobie nie odmawia, ostatnio cebulę próbował bo się rozdarł  - ale pluł :joy: 
    Ale szczerze mi po ciąży jadlowstret nie do końca minął - jem oczami a potem wszystko ciężkie się wydaje 
  • U nas też deser dla tych co jedzą obiad. Domowego ciasta, jeszcze w ogóle z owocami, to pozwalam im do rozpuku. Blacha czasem w 2/3 schodzi na raz. 
  • 12.30. bułki upieczone rano - zostało kilka do kolacji. Ciasto 1/4 zjedzona, szczęśliwie woleli owsiankę. I drożdżówki rosną, bo mam nadzieję, że będą na jutro...
    Bałagan i butelki wycięłam xD
  • @Dorotak, daj taką drożdżówkę :p Nawet przy mdłościach zeżrę.
  • Z czym te bułki?
  • Bułki zwykle, orkiszowe, białe. Drożdżówki z domowym dżemem truskawkowym i kruszonką. Musza zjeść zapasy dżemu, za miesiąc mam zamówione truskawki już. :D 
  • Lubię, a właściwie kocham czytać jak piszesz o jedzeniu @Dorotak ; :)
    Podziękowali 1Dorotak
  • Mniam, maniam! :-D
    Nasze by były grube i miały próchnicę jakby jadły takie frykasy co dzień ;-P
    Podziękowali 3Skatarzyna Yucami Bagata
  • Moje są solidnie zbudowane i nie mają pruchnicy :D ale to są tylko przekąski xD 
  • kurka ale oni tak codziennie te ciasta i słodkie bułki?
  • Dorotak, myślałaś  o blogu? Kulinarnym w połączeniu z organizacją domu rodziny wielodzietnej? Ja bym czytała.
    Podziękowali 1Izka
  • @Dorotak , no weź podziel się przepisem na drożdżówki,  jakie piękne.. 
  • I skąd zamawiasz truskawki? 
  • Orkiszowa biała bdb.byla w Kopytowej. Po 6.5. teraz niestety 9.5 kosztuje.
    Podziękowali 1Dorotak
  • @Jukaa w Pruszczu w młynie ;) 

    @Aneczka08 w drozdzowkach jest łyżka cukru na kilogram mąki + dżem domowy z małą miłością cukru (pol kg daje na 4-5kg truskawek, zależy jaki rzut) + kruszonka i w niej jest najwięcej cukru, bo na całość 5 łyżek. Ja się od cukru bardziej glutenu obawiam, bo drożdżówki są na pszennej. Ale starcza na jutro, czyli jutro robię tylko ciasto na niedzielę do kawy :D 

    @beatak takich blogów jest tak dużo, że nie czuje potrzeby dołączania do tego grona ;) 

    @Zuzapola przepis z MW drożdżówki z truskawkami i kruszonką, u mnie dżem zamiast świeżych, do proporcji poza cukrem, bo ten daje zawsze wg swojego widzimisię. 

    @andora, mam koleżankę z Kociewia, mogę Ci potem na Messengerze wysłać namiar, ma eko sreko truskawki ze swojego ogrodu. Ale u niej już teraz kolejka jest. No i ja jestem zapisana na 100kg xD
    Podziękowali 1Zuzapola
  • In Spe powiedział(a):
    Lubię, a właściwie kocham czytać jak piszesz o jedzeniu @Dorotak ; :)
    Też bardzo lubię.
  • Od kiedy jesteśmy rodzicami spaliśmy do 8:00 tylko dwa razy. Oba dni pamiętam jak dziś :D 


    No i po śniadaniu dość zacnym zjedli całe ciasto. Tego się spodziewałam. Teraz jest 7:31 a oni ubierają się na dwór. 


    Naprawdę uważam, wracając do tematu wątku, że robienie u nas zakupów na więcej niż 3 dni to wyczyn. Jak byłam na zakupach na dwa tygodnie to nasz grand scenic był zapełniony po dach - bagażnik i siedzenia. xD
  • to nas czeka za kilka lat:P pod warunkiem, że nie będzie niemowlaków :) wtedy za kilkanaście, no góra kilkadziesiąt xD
  • Moja spała beznadziejnie do 3 lat. A teraz złote dziecko. 20 w łóżku, zasypia jeśli chodzi do szkoły i wstaje o 6.30, teraz nie chodzi więc coś tam robi i zasypia koło 21, budzi się koło 8.00. Cudownie. 
  • Pierwsze dziecko wstało. 
  • My to wczoraj smialismy się z moją młodzieżą, że u nas chyba Pan Bóg działa i mamy rozmnożenie pokarmu. W sklepie byliśmy prawie miesiąc temu, jedynie po chleb co tydzień a jedzenia nie ubywa prawie. Zamrażarki prawie pełne. I dodam, ze nie głodzimy się, ale też nie jemy tyle co Doroty dzieci. Jest nas 10. :-)
    Zapasy widać solidne zrobiliśmy i Pan Bóg pomaga. Ja tez z tych co pieką co chwilę i moje dziewczyny również.
  • Dorotak powiedział(a):
    Od kiedy jesteśmy rodzicami spaliśmy do 8:00 tylko dwa razy. Oba dni pamiętam jak dziś :D 



    identycznie jak u nas. Radością jest że najstarszy przestał wstawać regularnie o 5 rano wstaje ok 6 a nawet czasem o 6.30 wstanie :-)
    Podziękowali 1Dorotak
  • Moim włączył się dziś tryb; tato zrób grilla..tylko kurde zimno dziś. Od poniedziałku ma być 20*. I co z tego, skoro tata wolny nie będzie wtedy. Wrrr...

    Nie mam pomysłu na ciasto na niedzielę...
  • sernik z brzoskwiniami...
  • O której Wy chodźcie spać z tych wystających o 5:00, 6:00? 
  • Aneczka08 powiedział(a):
    sernik z brzoskwiniami...
    Ooo i nawet mam składniki :D 

    Yucami powiedział(a):
    O której Wy chodźcie spać z tych wystających o 5:00, 6:00? 
    Dzieci do 21. My trochę później :P 
  • No dobra. Stawiam ostatnio na klasyki dzieciństwa. Robię blok. Czekoladowy. Kurcze mój chłop tego nie zna... Szok. 
  • Moi wstali przed 9, niemowlak tez :)
    O 22 wszyscy spali, niemowlak tez, chwilo trwaj!
  • u nas dzieci przed 21 mają gaszone światło, kiedy zasną to różnie, wczoraj o 2040 spały, a wcześniej kilka dni z rzędu do 22 balowały (ale po ciemku) . My zwykle idziemy spać ok 22.30-23
  • najłodszy śpi punkt 20.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.