Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zakupy hurtowe on line

124»

Komentarz

  • Aaa wyliczyłam że spożywamy 1 kg masła na tydzień (do ciast itp dodaje margaryne), a mi się wydawało że nie jemy dużo 
  • Co to jest jeden kilogram masła.xD wkurza mnie, jak Biedronka ma ograniczenia do 6kostek na paragon/karte...  
  • No wiesz, względnie dobra margaryna kosztuje dwa złote za kostkę. Z reguły 2,5zl. Masło kosztuje w promocji 3zl za kostkę. Dlatego jak jest promocja kupuje masło i używam też do wypieków. 
    Potrafię mieć zapas 3kg (masło się dobrze mrozi). I nie kupować nigdy jak jest drożej niż 18zl za kg ;) 
  • @Dorotak a gdzie te promocje? Bo u nas ceny sporo większe :(
  • edytowano kwiecień 2020
    U nas w Gdańsku regularnie np przy zakupie 3 kostek 2,99-3,33 zł za kostkę 0,2kg lub 7,99 za kostkę 0,5kg. Dobre pół roku już tak jadę na promocjach i ten system się sprawdza. Kupuje do oporu jak jest taniej i nie kupuje jak mają cenę regularna. 

    Edit. W Biedronce ;) 
  • edytowano kwiecień 2020
    Dorotak powiedział(a):
    U nas w Gdańsku regularnie np przy zakupie 3 kostek 2,99-3,33 zł za kostkę 0,2kg lub 7,99 za kostkę 0,5kg. Dobre pół roku już tak jadę na promocjach i ten system się sprawdza. Kupuje do oporu jak jest taniej i nie kupuje jak mają cenę regularna. 

    Edit. W Biedronce ;) 
    Kupuje regularnie w biedrze 11 zł za kostkę 0.5 kg :(  w delikatesach 7 zł za 250g
  • No to ja nie wiem, jaka masz biedre ale poszukaj innej. Ja mam w obwodzie 4 różne, piąta trochę dalej i np w tej przy hotelu przy głównej drodze - nigdy nie ma dobrych promocji...
  • Potwierdzam, też kupuje masło w Biedronce na promocjach
  • Dorotak powiedział(a):
    No to ja nie wiem, jaka masz biedre ale poszukaj innej. Ja mam w obwodzie 4 różne, piąta trochę dalej i np w tej przy hotelu przy głównej drodze - nigdy nie ma dobrych promocji...
    U nas tylko jedna w mieście obok, kolejna 20 km stąd 
    Podziękowali 1Dorotak
  • Ale promocje jaks a to raczej w każdej biedronce takie same. I potwierdzam, często przy zakupie 3szt kostka masła kosztuje w okolicach 3zl. Warto sprawdzać w gazetkach, pojawiają się zawsze w poniedziałki i czwartki. 
  • ewap powiedział(a):
    Ale promocje jaks a to raczej w każdej biedronce takie same. I potwierdzam, często przy zakupie 3szt kostka masła kosztuje w okolicach 3zl. Warto sprawdzać w gazetkach, pojawiają się zawsze w poniedziałki i czwartki. 
    Nie, nie są takie same. Nie wszystkie. I druga sprawa - asortyment i zaopatrzenie. Są takie, gdzie masło w promocji jest - jeden karton, a są takie, gdzie są całe palety. Serio, jeżdżę do 4 biedronek różnych, zależy co gdzie załatwiam. No z wyłączeniem czasu kwatanatnny ;) 
    Podziękowali 2beatak ewap
  • Ja tak kupuje masło, tylko w Lidlu. W czwartek mąż 12 kostek po 2.99 kupił. W Lidlu nie ma ograniczeń ilości na masło, tylko trzeba wielokrotność 3 kupić. I też mrozimy. 
    Podziękowali 1Dorotak
  • Dorotak powiedział(a):
    ewap powiedział(a):
    Ale promocje jaks a to raczej w każdej biedronce takie same. I potwierdzam, często przy zakupie 3szt kostka masła kosztuje w okolicach 3zl. Warto sprawdzać w gazetkach, pojawiają się zawsze w poniedziałki i czwartki. 
    Nie, nie są takie same. Nie wszystkie. I druga sprawa - asortyment i zaopatrzenie. Są takie, gdzie masło w promocji jest - jeden karton, a są takie, gdzie są całe palety. Serio, jeżdżę do 4 biedronek różnych, zależy co gdzie załatwiam. No z wyłączeniem czasu kwatanatnny ;) 
    Biedra Biedrze nierówna. Różnią się cenami i asortymentem. 
    Podziękowali 1ewap
  • No to mnie zaskoczyłyście tym, że nie w każdej biedronce obowiązują te same promocje. Muszę uważać, żeby się nie naciąć. 
    Podziękowali 1beatak
  • ewap powiedział(a):
    No to mnie zaskoczyłyście tym, że nie w każdej biedronce obowiązują te same promocje. Muszę uważać, żeby się nie naciąć. 
    Można się zdziwić. Moja siostra mieszka w okolicach Poznania, ja w Gdańsku i wiele sie różni.
    Podziękowali 2ewap Dorotak
  • Zerknęłam dziś w biedrze na masło...najtańsze 14.90 za kg reszta w cenie 24-29 zł za kg
  • dzięki za zwrócenie uwagi na to masło
    u nas w Biedronce była  kostka po 3,33zł
    obkupiłam się bo nie było limitu i zaoszczędziłam 47zł na całości  :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.