Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawa w chowanego

«1

Komentarz

• Będę oglądać na pewno, choć trudno to się ogląda jestem wdzięczna Sekielskim że wzięli się za ten temat!!!
  • Ojejku! Znowu!
    Co chca SIekielscy udowodnic?
    Ilez to mozna walkowac!
    Langsam aber sicher wbijaja w glowach ze ksiadz rowna sie z pedofilem.

Oczywiscie precz! za kraty powinni siedziec!

Czekam na film o tym samym problemie w innych religiach (Swiadkowie, Judaizm, itp) i czemu nie w showbiznesie!

Podziękowali 2Rogalikowa Polly
  • U świadków podobno problem jest jak najbardziej 
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Isako powiedział(a):
    Czekam na film o tym samym problemie w innych religiach (Swiadkowie, Judaizm, itp) i czemu nie w showbiznesie!
    O szołbiznesie był. "Pedofile" Latkowskiego
    Nie wzbudził większego zainteresowania. Zresztą do dziś szołbiznes jakby nie zauważa tematu
    Wezwaniami do gróźb karalnych i rozboju przy próbie zastraszenia ekipy filmowej policja też się nie przejęła.
    Front obrony Polańskiego działał w najlepsze - i nawet nie chodzi o niego a o to kto go bronił. Oraz o tych co pierwsi chcą powiązać Kościół (najlepiej cały) z pedofilią a sami "z zamawianych chłopców zawsze wybierają najmłodszych".

Polecam bliżej się zainteresować. Tam jest WSZYSTKO bardzo znamienne. A także materiałami wokół filmu - artykułom, wywiadom, itp.

Podziękowali 1Rogalikowa
  • Cóż
    Była taka dziennikarka, co to ujawniła pedofila i [podobno] zbierała materiały do publikacji o pedofilii w szołbizie, art&buisness
    I samobójstwo popełniła. 
    Ewa Żarska
    Podziękowali 2Isako TecumSeh
  • Slyszalam o Ewie Zarskiej, ale nie znam.
  • kociara powiedział(a):
    Cóż
    Była taka dziennikarka, co to ujawniła pedofila i [podobno] zbierała materiały do publikacji o pedofilii w szołbizie, art&buisness
    I samobójstwo popełniła. 
    Ewa Żarska

Cóż każdemu się zdarza mieć gorszy dzień.

To zapewne przypadek, zbieg okoliczności jak i samobójstwo Leppera, technika Jaka40, który lądował w Smoleńsku, twórcy GROM Sławomira Petelickiego.

Wczoraj czytałem wywiad z Jarosławem Pieczonką pracującym swego czasu z WSI, który opowiadał o środkach chemicznych nie do wykrycia w organizmie które pozwalają z figurantem zrobić wszystko, również skłonić go do samobójstwa - uczono go o tym w latach 80tych.
    Ale pewnie fantazjował. A tak w ogóle to nie ma nic wspólnego z tematem.
  • A własnie TecumSeh, są już te dowody na zamach w Smoleńsku?
    Cały czas pamiętam, że je obiecywałeś, jak Pis dojdzie do władzy
  • Coralgol powiedział(a):
    A własnie TecumSeh, są już te dowody na zamach w Smoleńsku?
    Cały czas pamiętam, że je obiecywałeś, jak Pis dojdzie do władzy

Dowody jeśli są, jeszcze ich nie opublikowano, są poszlaki. Niedawno na ten temat wypowiedział się prof Binienda, który stwierdził że co do zamachu nie ma już wątpliwości. Czekamy zatem na prezentację.

• Czyli jak zwykle, już prawie, już za momencik...

• edytowano 14 maj
    Coralgol powiedział(a):
    Czyli jak zwykle, już prawie, już za momencik...
    A Ty wierzysz w pancerną brzozę która uwaliła skrzydło samolotu? I przy okazji sama się złamała? Tak z ciekawości pytam.

Podziękowali 1Isako
  • Zupełnie nie. Ja w ogóle przy takich tematach nie kieruję się wiarą, tylko rozumiem.

To nie Kościół.
    Podziękowali 1beatak
  • Czemu tego nie nazywają problem homoseksualny ...
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Tomek Terlikowski pisał dzisiaj , że ten drugi film jest lepszy i mocniejszy niż pierwszy (fakt,  że sam zabiera w nim głos).
    Cóż pierwszego nie widziałem, ale nie wykluczam, że obejrzę drugi.
  • asiao powiedział(a):
    Czemu tego nie nazywają problem homoseksualny ...

Bo problemem nie są zabawy dorosłych mężczyzn ze sobą, tylko wykorzystywanie dzieci płci obojga przez księży.
    asiao powiedział(a):

Bo problemem nie są zabawy dorosłych mężczyzn ze sobą, tylko wykorzystywanie dzieci płci obojga przez księży.

Głównie chłopców. I owszem, to jest problem homoseksualny.
    Podziękowali 2Rogalikowa Wanda
  • Pedofilny.
    Podziękowali 1obwarzanek
    Zupełnie nie. Ja w ogóle przy takich tematach nie kieruję się wiarą, tylko rozumiem.
    Właśnie.
    Rozum zatem podpowiada że oficjalne raporty są kompletnie niewiarygodne. Tyle wiemy na pewno. Wiemy też o fali seryjnych samobójstw. Wiemy też że wieża na lotnisku do końca informowała pilotów że są "na kursie i na ścieżce" mimo że byli kilkadziesiąt metrów od osi lotniska.

Podziękowali 1Rogalikowa
  • TecumSeh powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    asiao powiedział(a):

Głównie chłopców. I owszem, to jest problem homoseksualny.
    W przypadku molestowania dzieci ich płeć ma drugorzędne znaczenie. I  źródłem jest nie preferencja seksualna (homo, hetero) a zaburzenie tych preferencji, pociąg seksualny i dążenie do jego zaspokojenia poprzez molestowanie dzieci.
    Pociąg do młodych chłopców, metrykalnie oczywiście dzieci, fizycznie młodziutkich mężczyzn faktycznie może może mieć podłoże homoseksualne. 
    Niemniej jednak nawet "czysty" homoseksualizm  ale realizowany bez zgody obiektu zainteresowania czy wykorzystywanie np strachu, zastraszania ofiary, manipulowania bez względu na orientację jest pidky i powinien być surowo karany
    Podziękowali 1obwarzanek
  • Co nie zmienia faktu że wśród pedofili ogółem jedna trzecia to homoseksualiści, a nawet najbardziej optymistyczne szacunki nie dają im więcej niż 5% udziału w populacji.
    Podziękowali 2Zuzapola Rogalikowa
  • A skąd masz takie dane? 
  • Z wielu publikacji na portalach polskich i zagranicznych - w Polsce m.in. pisał o tym Klub Jagielloński oraz czasopismo "Więź". Za każdym razem gimnastykując się że to absolutnie nie oznacza powiązania homoseksualizmu z pedofilią. Na przykład dlatego że dorosły facet molestujący chłopców nie interesuje się dorosłymi mężczyznami.
    Co prawda kobietami ani dziewczynkami tez nie - no ale to przecież dowód, że jest pedofilem, ale broń Boże homoseksualistą, logiczne, prawda?

Dr James Cantor z Uniwersystetu w Toronto zgrabnie ten temat podsumował przytaczając statystyki i sporą bibliografię - no i niestety wychodzi tak, a nie inaczej, tzn mniej więcej taka nadreprezentacja homoseksualistów wśród pedofili. Polecam:)

Podziękowali 2Isako Rogalikowa
  • Nie rozumiem takich filmow. Troche jak reality show.
    Prawdziwy show z inscenizacja.
     Dosyc ze osoba raz skrzywdzona, to przez ten film podwojnie.
  • edytowano 15 maj
    Im więcej molestowanych chłopców, tym więcej osób z problemami z orientacją. To jest tragiczne, że ci co molestują i gwałca, często byli w dzieciństwie też gwalceni i molestowani. Im więcej uwiedzonych dzieci, tym więcej chłopców dla gejów, taka przykra prawda. Najbardziej im się marzy, żeby dzieci miały prawo, jeśli tego pragną, do kontaktów seksualnych  Na razie troszczą się o rozbudzanie tych potrzeb u jak najmłodszych, wtedy łatwiej uwodzić.  
  • No ja spotkałam się z nieco innymi danymi nt tych procentowych zależności oraz informacjach o tym, jak są interpretowane w zależności od światopoglądu badających
  • edytowano 15 maj
    Pamiętam mój szok, jaki przeżyłam dowiedziawszy się o sprawie Krollopa. 
    Zanim powstała książka, zanim oficjalnie pojawiły się zarzuty pod jego adresem. 
    Okazało się, że to idealny przykład na powiązanie KK, środowisk artystycznych i politycznych. 
    "cały Poznań" o tym wiedział, nikt z tym i nie robił.
    Politycy i działacze społeczni, oficjele KK, artyści, biznesmeni gęsto pojawiający się na różnych imprezach mniej lub bardziej kojarzonymi z Krollopem świadomie lub nieświadomie dawali mu w pewien sposób alibi i nieoficjalnie dawali świadectwo jego niewinności.
    Niektórzy nie mogli nie widzieć tego, co się działo lub na co były mocne poszlaki. 
    Czy ktoś, za to odpowiedział? Jedynie sam Krollop
  • Dla mnie takie medialne rewelacje są bezwartościowe. Od wydawania wyroków są sądy, a nie dziennikarze. Pan Sekielski może opowiedzieć dowolną bzdurę podpierając się wypowiedzią jakiegoś geja, której nikt nie zweryfikuje. Jeżeli doszło do przestępstwa, to się zawiadamia policję i prokuraturę. Jeżeli się tego nie zrobiło, to przestępstwa nie było.
    Podziękowali 1Isako
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Dla mnie takie medialne rewelacje są bezwartościowe. Od wydawania wyroków są sądy, a nie dziennikarze. Pan Sekielski może opowiedzieć dowolną bzdurę podpierając się wypowiedzią jakiegoś geja, której nikt nie zweryfikuje. Jeżeli doszło do przestępstwa, to się zawiadamia policję i prokuraturę. Jeżeli się tego nie zrobiło, to przestępstwa nie było.
     :D 
    Podziękowali 2obwarzanek joanna_1991
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.