Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Netflix czy HBO?

13»

Komentarz

  • Ok, zostań przy swoim jeśli masz przekonanie, że taka jest prawda i przynosi ci to spokój sumienia. To uczciwe rozwiązanie, naprawdę rozumiem.
  • Myślę, że nie ma potrzeby dowodzić jaka jest prawda.
    Podziękowali 1Barbasia
  • @Ania D., dziękuję Aniu.
  • Aneczka08 powiedział(a):
    najlepiej to nie miec telewizji, polecam
    Czasy mania telewizji odeszły do lamusa. HBO i Netflix to są platformy  a nie telewizja
    Podziękowali 1Joannna
  • "Lęk, lęk, lęk - to nie lęk, a świadomość, że nie płacę na konkretne zło. Bo jestem wierząca i jest to wyjątkowy brud. Ale wszystko można pięknie ująć, zafałszować i przykryć słowami, ba, nawet innym mocno wciskać coś, czego nie ma. Oglądasz - to Twoja decyzja, po co ubierasz to w piękne słowa? Zła tym nie przykryjesz, po prostu."

    Dokładnie o to mi chodzi. Nie boje się Netflix a. Kiedyś mieliśmy, ale nachalna propaganda LGBT spowodowała, że zrezygnowaliśmy. Jakiś czas temu wyświetliła mi się reklama serialu/filmu? "Lucyfer" na Netflixie. Serio? Po co mam to finansować? I tak, staram się być konsekwentna w swoich wyborach. Choć nie zawsze to wychodzi, bo też nie śledzę co kto gdzie promuje. Ale jak już wiem, to wpływa to na moje wybory. 


    Podziękowali 2Ania D. Katia
  • Ja z bólem serca zrezygnowałam,  świadomie, by uczyć też dzieci, że nasze wybory mogą wspierać zło, trudno może nie obejrzę ciekawych rzeczy, a bardzo to lubię.... U mnie czarę goryczy przelała ta wiadomość, jak widać można się przyczynić, żeby firma odczula finansowo , że może nie warto chociaż szantażować:


    USA: Netflix masowo traci subskrybentów przez aborcyjny szantaż
    ostatnia aktualizacja:21.07.2019 19:52
        
    126 tys. Amerykanów postanowiło pożegnać się z Netflixem w ubiegłym kwartale. To najgorsze dane od 2011 roku. Obrońcy życia wiążą te wyniki z bojkotem marki, po tym, gdy ta podjęła się walki o aborcję w stanie Georgia. Wielu klientów, również w Polsce, zrezygnowało z usług streamowego giganta po coraz częstszej promocji środowisk LGBT w swoich produkcjach.
    Netflix coraz mielej agituje na rzecz wyznawanej przez spk ideologii
    Netflix coraz śmielej agituje na rzecz wyznawanej przez spółkę ideologiiFoto: Shutterstock / Sundry Photography

    W minionym kwartale Netflix odnotował najgorsze wyniki w swej historii. Po raz pierwszy od ośmiu lat ubyło mu subskrybentów, podczas gdy prognozy przewidywały wzrost o 352 tys. Netflix stracił około 17 miliardów dolarów wartości w ciągu jednego dnia.

    Warto pamiętać, że pod koniec maja do bojkotu Netflixa wezwali obrońcy życia. Amerykańska firma szantażowała bowiem władze stanu Georgia, który przyjął nowe antyaborcyjne prawo. Ogranicza ono aborcję do momentu, w którym wykrywalne jest bicie serca dziecka, czyli do ok. 6 tygodnia ciąży. Netflix zapowiedział, że jeśli prawo wejdzie w życie, to zaprzestanie tam swoich produkcji i wycofa inwestycje. Przemysł filmowy ma tymczasem wielkie znaczenie dla stanu Georgia. Zatrudnia on 92 tys. osób.

    Podziękowali 2Ania D. Barbasia
  • Mamy od pandemii netflixa, nie płacimy, testujemy, taki układ. Watki lgbt pojawiają się praktycznie w każdym serialu, który ostatnio sobie włączałam, od bardziej pobocznych, do dość zasadniczych wątków lub całych odcinków. No, w jednym brazylijskim tranwestyta odszukiwał na testach ;), ale generalnie odbiór ma być pozytywny. Najbardziej wkurza, kiedy cos takiego znalazło się w kreskowce dla dzieci. Smoki, elfy, księżniczka itp, a tu elfy maja związek mesko-meski i jest pokazany pocałunek takiej pary. Ogólnie po co w bajce pocałunek, i jeszcze do tego w takiej konfiguracji?
    Podziękowali 1Barbasia
  • Obejrzałam w ten weekend dwa filmy na HBO go. W obu wątek homo zdecydowanie nie poboczny. Z opisu wcale to nie wynikało. Ogólnie ojcowie gwalca i zabijają córki, biją synów, żony zdradzają mężów. Tylko geje żyją w szczęśliwym mono związku, są mili i uśmiechnięci. Filmy mi się podobały, bo dobrze zrobione i miały też inne wątki. Dobiło mnie głównie to, że to kino sprzed dwóch dekad...
    Podziękowali 1Bonafides
  • To czy jest co oglądać to już inny temat. Współczesne kino w dużej mierze na jedno kopyto i nie tylko o tęczę tu chodzi. Płycizny aż nadto. Coś tam da się wyłuskać jednak. Na HBO tylko Affair - i to był jeden z najlepszych seriali jakie w życiu oglądałam. 
  • Obejrzałas cały @Polly ? Ja przy którymś kolejnym sezonie wymiękłam, chociaż mi się podobal. 
  • @malagala, tak :) Czwarty był już kosmiczny, ale walczyłam, by w głowie domknąć sobie tę historię. Nie żałuję, finał bardzo budujący. Myślę, że pod względem analizy psychologicznej oraz konstrukcji bohaterów i fabuły to naprawdę jest mistrzostwo.
    Podziękowali 1malagala
  • Ja tam tylko dokumenty oglądam. O zbrodniach. Ostatnio Herzoga rozmowy w  celi śmierci. Każdy film ma jakieś wątki homo.  A już serial z pewnością. 
    Podziękowali 1Joannna
  • Kiedys na netflixie oglądałam jakiś dokument o lekach, nadużywaniem sprzedaży, ale jak zaczęły się rozważania o złych białych ludziach, to się zirytowałam i wyłączyłam. Ale już starą kreskówkę sobie odświeżyłam, oczywiście nie z mojego konta. 
  • My oglądamy teraz, na miesiąc sie przeprosiliśmy po rocznym bojkocie Netflixa, serial Rząd o duńskiej premier.
    Ogólnie polecam. Jednak.. 

    W okolicach 10. odcinka wątek tęczy musiał wypłynąć. Jedyne pocieszające, że nie jako piękne rozwiązanie na szczęśliwe życie. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.