Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O domowym porodzie w środowisku, którego chyba nie znamy.

2»

Komentarz

  • W jednym zdaniu: czakry i "Przyjdź Duchu Święty"?!!!!

    @Katarzyna ja Cię podziwiam!
    Podziękowali 2Rogalikowa E.milia
  • Za to, że potrafisz się skupić na rodzącej i cierpliwie jej nie nawracać w trakcie porodu.
  • To nie jest dobry moment na nawracanie.
  • No pewnie! 
  • Ale widać z tego chyba, że duchowość jest ważna
  • Ale mieli farta, że Cię znaleźli
  • Ci z linka nie rodzili ze mną. Poród był przedwczesny. Nie zgodziłam się pojechać, bo mi nie wolno. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Wzrost zainteresowania porodami domowymi odnotowałam. Tych bez asysty (zaplanowanych, a nie z przyczyn losowych) nie ma dużo.
  • Katarzyna powiedział(a):
    Ci z linka nie rodzili ze mną. Poród był przedwczesny. Nie zgodziłam się pojechać, bo mi nie wolno. 

    O.K. Ale dlaczego chłodno ich potraktowałaś? Nie próbowałaś doradzić przez telefon, jak zrobiła ta niezrzeszona?
    Swoją drogą - musieli mieć bardzo silną wiarę, jeżeli zdecydowali się na przedwczesny poród bez asysty. Przecież z maleństwem mogło być coś nie tak.
  • Tak @Klarcia wszyscy wiedzą na tym forum że Katarzyna jest bez serca,.........


    Twoja wiara w słowo pisane jest przerażająca.
    Podziękowali 2Rogalikowa palusia
  • @Klarcia czytac takie rzeczy masz czas, poswiec go troche na watek Katarzyny, to moze przestaniesz takie rzeczy pisac.
    Klarcia powiedział(a):
    Katarzyna powiedział(a):
    Ci z linka nie rodzili ze mną. Poród był przedwczesny. Nie zgodziłam się pojechać, bo mi nie wolno. 

    O.K. Ale dlaczego chłodno ich potraktowałaś? Nie próbowałaś doradzić przez telefon, jak zrobiła ta niezrzeszona?

    Podziękowali 1Klarcia
  • @Klarcia czasem życząc komuś dobrze, należy właśnie tak "chłodniej" potraktować...
    co też niniejszym czynimy  <3
  • Mi się trochę właśnie persony mylą, @Katarzyna to ta chłodna czy ta co rezonowala ;) 
  • AgataZi powiedział(a):
    A wzrost liczby wykwalifikowanej asysty jest może? 
    Aktualnie przy mnie szkolą się 4 położne z Warszawy, jedna studentka z Warszawy i jedna studentka III roku  z Lublina. Inne chętne się zgłaszają. Nie wiem, jak jest w innych lokalizacjach.
    Podziękowali 1Izka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.