Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Must have

13»

Komentarz

  • Dla mnie absolutna konieczność to odrobina miłości. Kochać i być kochanym. Bez tego czuję się autentycznie jak trup.
    Podziękowali 4Mle Małgorzata32 Kana zbyszek
  • edytowano październik 2020
    Gore-Tex, kurtka i buty, takie za kostkę. I jakieś spodnie hydrofobowe, jestem hydrofobem :mrgreen:.
    Właśnie wracamy z gór.
    Podziękowali 1wielorybek
  • edytowano październik 2020
    Przeczytalam z rozpedu: spodnie hybrydowe ;)
    Skasowalam to o Elonie, nie znam go w sumie.
  • Nie wiem, w jakim wątku to napisać, ale czy znacie takie ciastka? Przez lata to było moje must have i mimo że są na stronie producenta, to nie wiem, czy da to się jeszcze gdzieś kupić...?




  • Pieluchy
    mleko do kawy

  • @OlaOdPawla - przez sklep działa ładowanie tego do koszyka ;)
    Jestem pies na słodycze, ale nie spotkałam tego u nas na półce.
  • Aaaaa @wiesia merci!!!! Myślałam, że to tylko hurtowe ilości! Choć i tak zaraz kupię hurtowo :D:D:D
  • edytowano październik 2020
    @OlaOdPawla ja te, ktore podlinkowalas pierwszy raz na oczy widze ale smakiem moglyby podchodzic pod herbatniki Cukrów Nyskich, tak mi sie od razu skojarzyly. Tylko, ze sa bez polewy ale jakby co to wystarczylo by dac dwie lyzki cukru, lyzke kakao, lyzke wody i pol lyzki masla( tak z glowy plus minus proporcje) i jest polewa jak ta lala, wylozyc herbatniczki na deseczke i luuu ich taką polewą :)
    Ed. Jeszcze zapomnialam wkleic zdjecia tych Cukrów.

  • A wlasnie. Hmm, jakby byla tam jeszcze pod spodem galaretka to by to byly takie delicje bardziej chyba? Obstawiam, ze tam jest lyse ciastko + polewa.
  • @OlaOdPawla spróbuj w pobliskim sklepie zapytać,  czy mogą mieć w ofercie,  my mamy taki jeden sklep,  że wiele rzeczy zaczynają mieć w ofercie dla klientów. 
  • A jakby cos wydziwiali ze sprowadzeniem tych ciastek - postrasz ich myszami. To zawsze dziala :)
  • @Rejczel to gołe ciastko z polewą :) ale coś mi się kojarzy, że twardsze niż biszkopty z Cukrów
    Podziękowali 1Rejczel
  • edytowano październik 2020
    Cukry maja dobre ciastka :) Lubie takie ich proste Stokrotki, niby zwyczajne a jednak...Wygladaja jak kwiatek, wsadzam sobie na palec i kwiatek szybko znika ;) Takie czary!
    Ed.lit.
  • Rejczel powiedział(a):
    Przeczytalam z rozpedu: spodnie hybrydowe ;)
    Skasowalam to o Elonie, nie znam go w sumie.
    Po co kasujesz. Śmieszne było.
  • Elon miał ojca przemocowca

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.