Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rodzina Pozytywnie Nakręcona - konkurs dla rodzin!

1246

Komentarz

  • @Bambidu - dane jak w księgarni internetowej. Pytano mnie o KDR na etapie weryfikacji przez telefon
    Podziękowali 1Bambidu
  • Dostaliśmy, normalnie się wzruszyłam przy telefonie jak wariatka  B)
    Bardzo się cieszymy  <3
    K
    Podziękowali 4Inka Gloria Haku Sylwunia
  • edytowano grudzień 2020
    Ufff...
    I ja się w końcu zebrałam...
  • Filmik nagrany, wysłany (w ubiegłym tyg.) ale do dziś nie pojawił się na stronie. Jakie są kryteria publikacji filmików?

  • pierniki powiedział(a):
    Filmik nagrany, wysłany (w ubiegłym tyg.) ale do dziś nie pojawił się na stronie. Jakie są kryteria publikacji filmików?

    Przeczytaj regulamin. Komisja ocenia filmiki i publikuje te które wygrały nagrodę. Jeśli nie opublikowali, znaczy że nie zakwalifikowaliscie się do wygranej. 
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • A ja coś pokręciłam z tym filmikiem. I nie dotarł.
    Nie potrafię przebrnąć przez kwestie techniczne.
    Wciąż nie wiem czy filmik jest widoczny publicznie
  • @Hope ponoć nie trzeba twarzy nakręcać...
    Może jednak?
    Podziękowali 1Hope
  • Musi byc widoczny. Nam sie udalo... tez. 
  • palusia powiedział(a):
    @Hope ponoć nie trzeba twarzy nakręcać...
    Może jednak?
    Moglibyśmy tylko i tak o nagrodę pocieszenia powalczyć.

  • @Małgorzata32 jest widoczny publicznie. Przed chwilą zetknęłam na ikonkę i jest globus :)
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Ja jestem bliska poddania się :(
  • joachm1 powiedział(a):
    @Małgorzata32 jest widoczny publicznie. Przed chwilą zetknęłam na ikonkę i jest globus :)

    Tzn. , że jest ok?
  • Tak. Jak jest globus to publiczne, główki- tylko znajomi a kłódka to widzisz tylko ty.
  • @pierniki oni wybierają czy publikować... Nam puścili nudny, a taki z jajem był chyba niepoprawny politycznie :p
  • Właśnie odebrałam naszego laptopa :) 
  • edytowano grudzień 2020
    A dostał ktoś potwierdzenie na maila o wygranej (tzn konkretnie że laptop, nie ze ogólnie wygrana) ? Mieliśmy tylko telefon prawie 2 tygodnie temu, że jest dla nas laptop i cisza. Trochę się martwię, czy może gdzieś nie zginęliśmy... 
  • A ma ktoś problem z zalogowaniem się do Audioteki? Wyskakuje mi że limit kodu przekroczony, a dziewczyny mi się nie mogą doczekać na słuchanie...
  • edytowano grudzień 2020
    @mysikrolica, nam powiedzieli że to może potrwać że dwa tygodnie, bo one dopiero wpływały do portu. 

    Ale jeśli @Dorotak właśnie odebrała to znaczy że już są w dystrybucji:)
    Podziękowali 1mysikrolica
  •  No i trzeba brać poprawki na grudniowe terminy przesyłek u operatorów pocztowych ;)
  • Dostalam informacje, ze laptopy będą wysyłane do końca roku prosto od producenta. Znajoma która wygrała 2 dni przed nami też jeszcze nie ma. Żadnego potwierdzenia poza telefonem nie mieliśmy :) 
    Podziękowali 1mysikrolica
  • Przed chwilą laptop dotarł na płd Polski:)
    Podziękowali 2E.milia Inka
  • Nam też się udało.... Jestem w szoku... Dziś właśnie zwracałam laptop wypożyczony ze szkoły, a po powrocie odebrałam telefon... 
  • My też dostaliśmy dziś laptopa
  • Jest i nasz. 
  • E.milia powiedział(a):
    A ma ktoś problem z zalogowaniem się do Audioteki? Wyskakuje mi że limit kodu przekroczony, a dziewczyny mi się nie mogą doczekać na słuchanie...
    Kupiłam kartę prezentowa i nie doszła na maila, twierdzili ze wyslali ale zgodzili się że mogłam nie otrzymać, w końcu kod na maila dali
  • Jakby ktoś chciał nas zobaczyć to  filmik z 19 grudnia 4 od dołu 
  • My już też mamy :)
  • My też <span>:smiley:</span>
  • Gratulacje!
    A my dostalismy kod do audioteki. Nie ma nas w gronie laureatów :(
    Nie wiem czy jest jeszcze szansa na laptopa? Nagrywać nowy filmik? Czy zdąże jeszcze przed zakończeniem konkursu? Prawdę powiedziawszy zupełnie nie mam weny twórczej...
    Ale jakby ktoś mimo wszystko chciał poogladac scenki z naszego życia, to zapraszam na fb



Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.