Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rodzina Pozytywnie Nakręcona - konkurs dla rodzin!

1235

Komentarz

  • Bez szans- za duża konkurencja. Poogladałam sobie w galerii nagrodzone filmiki i popadłam w kompleksy. Ludzie naprawdę są kreatywni. Super się ogląda. Fajna akcja. Na pewno potrzebna. Promująca wartosć rodziny. 

    Ale i tak jestem zadowolona, ze w ogóle sie zmobilizowałam- Ja- antytalent w dziedzinie kinematografii. 
    :)


  • Nasz laptop też dotarł. Małgosiu dasz radę.
  • Też myślę, że dasz radę. Wiele nagrodzonych filmików nie jest jakichś specjalnych, choc wiele jest też ciekawych. Kluczowe jest, co napisałaś w kwestionariuszu. Bo ten konkurs oprocz promocji rodziny, to tez pomoc dla rodzin - tych ktore mają ewidentnie za mało sprzętu do nauki zdalnej.
  • Nasz doszedl .. moj brat za to ktory tez zrobil fajny i staranniej duzo ma niezakwalifikowany i nie moze dojsc powodu...
  • @MAFJa nasz też niezakwalifikowany i nie wiem dlaczego. Dziś wysłałam go jeszcze raz. Wydaje mi się, że spełnia warunki nie za długi, nie za krótki, opisana sytuacja, udostępniony na FB, nie mam pojęcia dlaczego. Jeśli jeszcze raz będzie odrzucony to mamy pomysł na inny, u nas robi córka, bo marzy jej się laptop.
  • Wygrywa dziennie  kilkanaście  filmików  A teraz zgłoszeń  jest na pewno  więcej bo głośniej o konkursie 
  • U brata tez wszystkie te warunki spelnione... i jeszcze fajny do tego.. 
  • Za duża konkurencja.
  • Ja słyszałam, że na początku było ok. 40 filmów dziennie, a samych laptopów do wygrania 18, wiec prawie 50% szans. Teraz podobno jest 3000 dziennie. Filmów, nie komputerów ;)
    Podziękowali 1E.milia
  • Dokładnie. myśmy wygrali 4dnia konkursu, dziś byśmy nie mieli szans. 
  • edytowano grudzień 2020
    A nam się chyba dziś udało coś wygrać (tzn. własciwie wczoraj), bo widzę nas w galerii. Nie wyszło nam super, ale w sumie pierwszy raz tak muzykowaliśmy. Chyba będziemy częściej. Nasza 13latka mówi, że powinnismy, bo w końcu nikt z  nikim się nie kłócił, tylko była współpraca :)
    (Tomasz Borowski z rodziną z 22 grudnia, jakby ktoš chciał zobaczyć)
  • edytowano grudzień 2020
    My też dziś dostaliśmy, ale tempo :) 
    Podziękowali 2Katarzyna AgaMaria
  • Nam dziś też się udało choć nie wiemy jeszcze co :)
  • edytowano grudzień 2020
    Bratu @MAFJa też :)
    Podziękowali 1Dot
  • O to super. :-) 
    Podziękowali 1WandaB
  • My tez wygraliśmy, dwa razy :) raz laptopa A drugi raz niewiemy co ;)
    Ale radość:)
  • My wygraliśmy jeszcze słuchawki. :-)
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Dziś  zglosilam  ostatnia szansa może  się  uda 
  • Przedostatnia. Nasza sklejkę zdjęć okolostolowych też dziś Zosia w końcu wrzuciła. Może ich mobilizuje jeszcze jutro, bo pomysł mam. 
  • Fajnie wyszło ze zdjęciem na czołówkę. Takie bezpretesjonalne i bardzo nasze. 
  • I jeśli coś wygramy; to nie wiem, czy rodzina od "przyjmowania gości" nie będzie miała roszczeń  
    Ktoś Ich rozpoznaje?
  • Wysłałam.
    W ostatniej godzinie.
  • Dziś pewnie milion filmów z ostatniej godziny. ;)
  • A wiesz @Lila, ile  ostatecznie wczoraj zatwierdziliscie przyjętych filmów?
  • jest gdzieś emotka fikająca z radości koziołki ?
    Podziękowali 1jan_u
  • @Lila rozumiem, że liczby mogą być nieprawdziwe. Wiadomo jednak, że im później tym więcej osób dowiadywało się o konkursie, ja dowiedziałam się w połowie a idę mnie sporo kolejnych osób, itd. więc zgłoszeń było wielokrotnie więcej. Widać to też w poziomie filmików, wystarczy przejrzeć te nagradzane z początku konkursu a te ostatnie.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Poza tym był jakiś konkurs parę dni temu - i wygrała osoba, która napisała że o 11 było 3022filmiki.
  • Ale wczoraj,  to musiał paść rekord!

    Podziękowali 3nowa Dudus Małgorzata32
  • E.milia powiedział(a):
    Poza tym był jakiś konkurs parę dni temu - i wygrała osoba, która napisała że o 11 było 3022filmiki.
    A skąd to wiedziała? Gdzieś był licznik?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.