Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek filmowy

13»

Komentarz

  • @TecumSeh mi się coś kojarzy, że oglądałam jakiś film, że gość jedzie taksówką, albo jakimś innym autem i wpada z mostu do rzeki.
    Traci świadomość i gdzieś tam się okazuje, że jest mordercą. Fabuła podobna do tych co teraz oglądałam. Czy to był Jason Bourne? Czy ktoś sobie skopiował fabułę? Kojarzysz takie coś?
  • edytowano luty 2021
    Właśnie lecą Tarantinowskie "Bękarty wojny" na TVN. Polecam!!!
  • edytowano luty 2021
    palusia powiedział(a):
    @TecumSeh mi się coś kojarzy, że oglądałam jakiś film, że gość jedzie taksówką, albo jakimś innym autem i wpada z mostu do rzeki.
    Traci świadomość i gdzieś tam się okazuje, że jest mordercą. Fabuła podobna do tych co teraz oglądałam. Czy to był Jason Bourne? Czy ktoś sobie skopiował fabułę? Kojarzysz takie coś?
    @palusia to może być albo "Tożsamość" z Liamem Nissonem ( akcja rozgrywa się w Niemczech) albo opowiadasz scenę z Vanilla Sky z Tomem Cruisem - też zjazd z mostu ale pamietalabys dwie piękne kobiety: Cameron Diaz i Penelope Cruz....ale już nie spoiluje.

    Ed.moj telefon wie lepiej, Liam jest Nissan...no i co mu zrobisz?
  • Liam Nissan Altea.
  • Ja polecam ,,Big Mike''. Bardzo dobry, na faktach i mądry.
  • Odrobinka powiedział(a):
    I komedia " na noże". Nawet z dziećmi można.
    Taki film w starym stylu i Craig w roli głównej.
    O, też polecam! Bardzo dobrze się ogląda, lekkie, ale nie głupkowate.
    Podziękowali 1Zuzapola
  • @palusia na 100 % to jest "Tożsamość" z L. Nissonem, zerknij tu https://www.filmweb.pl/film/Tożsamość-2011-536768
    Podziękowali 1palusia
  • Obejrzyjcie Metropolis Fritza Langa. Nawet jeśli wiele lat temu widzieliście obejrzyjcie jeszcze raz.
  • Polećcie coś rosyjskiego  :) 
    może być staroć
  • @In Spe polecam Ci "Powrót" Andrieja Zwiagincewa, film z 2003 roku. Film zdobyl m.in Złotego Lwa i Cezara oraz 5 nominacji. Na filmwebie wysoka nota: 7,9. Warto! https://www.filmweb.pl/film/Powrót-2003-107697
    Podziękowali 2In Spe Lome
  • Lodołamacz - dramat katastroficzny, super rosyjski film, psychologiczny nawet można powiedzieć,  jak się zachowują ludzie uwięzieni w lodzie,  bardzo dobrze się ogląda, naprawdę warto. 
    Podziękowali 1In Spe
  • Pancernik Potiomkin scena z wózkiem i schodami. 
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Ostatnio obejrzałem stary film z cyklu 007. The man with the golden gun. Trochę to archaiczne ale niepoprawne politycznie. James Bond wchodzi do pokoju obcej kobiety, podgląda ją kąpiącą się pod prysznicem, potem wykręca ręce, a na koniec wali z liścia w twarz, aby się czegoś dowiedzieć. Gentleman. 

    T :)
    Też zwróciłam na to uwagę. Gentleman starej daty k... m...
  • Rejczel powiedział(a):
    @palusia na 100 % to jest "Tożsamość" z L. Nissonem, zerknij tu https://www.filmweb.pl/film/Tożsamość-2011-536768
    Tak, to było to! Jesteś genialna, ale z Ciebie detektyw :D
    Jak polecaliście Bourna to myślałam że ma to jakiś związek i obawiałam się, że już którąś część widziałam. A tu taka niespodzianka :D

    No to moim zdaniem, ta "Tożsamość" zerżnęła fabułę z Bourna...
  • Dziękuję  <3
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.