Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Komuna" . Co to właściwie znaczy?

2»

Komentarz

  • Komuna nienawidzi i walczy z kościołem. Dewastacja to może być przystanku albo sklepu
    --------------------

    PRL walczył z Kościołem raczej mało skutecznie
  • Pioszo54 powiedział(a):
    Komuna nienawidzi i walczy z kościołem. Dewastacja to może być przystanku albo sklepu
    --------------------

    PRL walczył z Kościołem raczej mało skutecznie

    Tylko dlatego, że wtedy Kościół miał silne oparcie w społeczeństwie.
    Teraz to już bardzo słabo wygląda.
    Podziękowali 1Prayboy
  • Nie tylko. Dygnitarze partyjni w tajemnicy chrzcili dzieci j wysyłali do szkół żakonnych.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Police Visited a Person Who Criticized AOC on Twitter

  • Zastanawiające, że te wcześniejsze przykłady dotyczą zachowań ludzi którzy z komuna niewiele mają wspólnego.
    Np urzędnicy, wspominani tu
    A fakt, papierologia i do absurdów rozbudowane tzw procedury to akurat dzięki tej ekipie rządzącej. Nigdy wcześniej tego w takim wymiarze nie było.
    Czyli prawdę mówią, że PiS to nowa komuna  :D
  • edytowano kwiecień 2021
    Kociara. Czytasz dokumenty IPN? Masz do nich stały dostęp? Bo to min.moja praca codzienna. To zmienia optykę
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    Kociara. Czytasz dokumenty IPN? Masz do nich stały dostęp? Bo to min.moja praca codzienna. To zmienia optykę
    Nie. Ale wierzę, że jak siedzisz w takich dokumentach to wszędzie widzisz komuchow i ich sqrwysynstwa.
    Szkoda tylko, że nie widzisz, że i ci, którzy niby tacy świeci tez mają wiele sqrwysynstwa za uszami.
    A nie wszystko w aktach IPN znajdziesz
  • "komuna" - lektura obowiązkowa - A. Sołżenicyn "Dwieście lat razem"
    Podziękowali 1Klarcia
  • Czyli nic nie wiesz kociara dziękuję
  • Prayboy powiedział(a):
    Czyli nic nie wiesz kociara dziękuję
    A jak tak siedzisz w tych archiwach to starcza Ci jeszcze czasu i siły na analizę tego, co aktualnie ci kryształowi robią z Polską, jak kwitnie ograbianie państwa i jak kroczymy ścieżka ku staniu się Białorusią i Węgrami z rysem koreańskim?
    Czy żyjesz nadal przeszłością wyłącznie? 
  • kociara powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Czyli nic nie wiesz kociara dziękuję
    A jak tak siedzisz w tych archiwach to starcza Ci jeszcze czasu i siły na analizę tego, co aktualnie ci kryształowi robią z Polską, jak kwitnie ograbianie państwa i jak kroczymy ścieżka ku staniu się Białorusią i Węgrami z rysem koreańskim?
    Czy żyjesz nadal przeszłością wyłącznie? 
    A co wyczytałeś w teczkach komunistycznego prokuratora Piotrowicza? Tego samego, co teraz dumnie zasiada w Trybunale Konstytucyjnym?
    Podziękowali 2kociara Laf2011
  • edytowano kwiecień 2021
    beatak powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Czyli nic nie wiesz kociara dziękuję
    A jak tak siedzisz w tych archiwach to starcza Ci jeszcze czasu i siły na analizę tego, co aktualnie ci kryształowi robią z Polską, jak kwitnie ograbianie państwa i jak kroczymy ścieżka ku staniu się Białorusią i Węgrami z rysem koreańskim?
    Czy żyjesz nadal przeszłością wyłącznie? 
    A co wyczytałeś w teczkach komunistycznego prokuratora Piotrowicza? Tego samego, co teraz dumnie zasiada w Trybunale Konstytucyjnym?
    Dodałabym jeszcze aktywne życie współpracownika aparatu komuny męża mgr prawa Julii Przyłębskiej 
  • kociara powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Czyli nic nie wiesz kociara dziękuję
    A jak tak siedzisz w tych archiwach to starcza Ci jeszcze czasu i siły na analizę tego, co aktualnie ci kryształowi robią z Polską, jak kwitnie ograbianie państwa i jak kroczymy ścieżka ku staniu się Białorusią i Węgrami z rysem koreańskim?
    Czy żyjesz nadal przeszłością wyłącznie? 
    Przeszłość to teraźniejszość. Tak. Mam na to czas.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021
    To zapewne też kłamstwa

    https://oko.press/uklad-wroclawski-hofman-cba-r4s/


    I to tez

    https://oko.press/duda-kampania-2020-psychotargetowanie/

    Tak wiem, znam te bajania na pamięć.
    Że medium nie to, że gówniane 
    Tak łatwo nie chcieć się zgłębić w temat, gdy temat jest dla nas wybitnie niewygodny 
  • Oczywiście że PiS mają zapędy komunistyczne. 
  • Oko press to kłamstwa
    Podziękowali 1Klarcia
  • Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    Oko press to kłamstwa
    Serio?
    Po raz kolejny to piszesz
    Czemu?
    Bo pisza niewygodne fakty o Twoich idolach? Obnażają sqrwysynstwa kryształowego PiS? Zresztą, nie tylko, żeby hylo jasne. 
    Mówiłam, rozumiem, że jest strasznie trudno przyjąć
    Każdy, kto obnaża hipokryzje pisu, tych obrońców polskości i katolickości to oczywiście polakozerca, zdrajca itp
    Prayboy, to jest żałosne i strasznie niedojrzałe. 
    Ale jak już pisałam, rozumiem. Ze tak wolisz żeby twoja psychika większych szoków nie doznała. 
  • Po prostu. Jeden mówi że TVP to Kłamstwa inny że oko press. Nic ponadto
  • Kociara, chciałaś napisać, że władza, to rzeźbienie w gównie?
    w tym masz oczywiście rację,
    ale
    nas powinien interesować wynik tego rzeźbienia,
    a ten jest, co najmniej, obiecujący
    :)
    Podziękowali 1Klarcia
  • Publikacje w Okopress, to odpowiednik NIE, Jerzego Urbana. 10 proc. faktów, podlane obficie sosem kłamstwa. Jest jeden wyjątek - sprawozdania z akcji przeprowadzanych przez lewaków i projekty lewackich działań.
    Tylko Jerzynki traktują poważnie odnoszące się do rządu, zamieszczone tam artykuły.

    Jak widać - mamy tutaj kilka Jerzynków.

  • Pioszo54 powiedział(a):
    Kociara, chciałaś napisać, że władza, to rzeźbienie w gównie?
    w tym masz oczywiście rację,
    ale
    nas powinien interesować wynik tego rzeźbienia,
    a ten jest, co najmniej, obiecujący
    :)
    O tak. Dla aparatczyków, Obajtkow, premierowych żon jak najbardziej.
    Dla reszty niekoniecznie 
    Podziękowali 1beatak
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.