Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

#365photo

2456

Komentarz

  • Dzięki za przypomnienie, czemu (niemal) nie czytuję polskich blogów ;)
  • Dziś mały widoczek z naszego stołu.
  • Dzisiejsze zdjęcie to obrazek z Panem Jezusem z sali parafialnej, gdzie jedliśmy śniadanie po Jutrzni.
  • Dziś obudziłem się o 6. Pomyślałem, ze to dobra okazja, aby zrobić plakat o Jutrzniach, który rozwiesimy w obu parafiach.
  • A może tutaj u nas, Maćku będziesz rowniez te zdjęcia zamieszczał? Może chociaż niektóre. Codzienność jest pozornie szara i zwyczajna ale i diamenty się trafiają. Za fejsem nie jestem, fakt ale piękno docenić potrafię i chce podziwiać urodę życia w każdym jej przejawie :) Dawaj zdjeciunio.
    Podziękowali 1matka-Olka
  • Wtedy już zupełnie zrobię z tego wątku swój blog :)

    Zdjęcia są tutaj: https://ipolska.pl/tags/photo365
    Podziękowali 3Rejczel Elf77 Klarcia
  • Fajne jest to z piórnikiem i gumka Bambino, takie swojskie, u nas podobne klimaty :) Plakat bardzo fajny.
    Podziękowali 2DaddyPig Quintana
  • Czułe powitanie o poranku.
  • Moje biurko.
  • E, myślałam, że jakiś ciekawy bałaganik zobaczę  :)
  • Utrzymuję sterylny porządek :)
  • edytowano luty 2021
    Dla mnie najciekawsze zdjęcia to takie, gdzie widać "za dużo". Jednak mam na myśli oczywiście zdjęcia  swoje, rodzinne bo tak naprawdę tylko własny bałaganik jest ciekawy  :) Można z nich dużo więcej wyczytać, przypomnieć sobie klimat tamtych lat. A już przypadkowo kręcone filmiki to prawdziwy skarb :)

    Podoba mi się ta akcja z robieniem codziennie zdjęcia. Śledzę to co utrwalasz, skłania do zastanowienia się :)
    Podziękowali 2DaddyPig Elf77
  • Przygotowanie do zbiórki wilczkowej.
  • Dobry Tata z Miedniewic.
    Podziękowali 1In Spe
  • Samiec sarny, którego uratowałem przed zagryzieniem przez psy.

  • wczoraj w lesie znaleźliśmy długie i cienkie,  świeżo obgryzione kości

    czyli jednak psy mogą być aż tak agresywne, że zjedzą sarenkę ?   :(
  • In Spe powiedział(a):

    wczoraj w lesie znaleźliśmy długie i cienkie,  świeżo obgryzione kości
    czyli jednak psy mogą być aż tak agresywne, że zjedzą sarenkę ?   :(
    W naszym przypadku to były trzy psy. W momencie, kiedy dotarłem na miejsce, koziołek był tak wyczerpany, że nie miał sił uciekać, a psy gryzły go po zadzie. Odgoniłem psy i zadzwoniłem do WOŚ w gminie, który przysłał weterynarza.
    Podziękowali 1In Spe
  • Poranne kakao na śniadanie po Jutrzni.
  • Świdermajer z Kruszowca.
  • piękna i niepowtarzalna ta architektura  :)
  • Taka snycerka zanika wraz z rozpadem starych chałupek. Nowe domu nie mają już takich zdobień. O ile w okolicach Otwocka i Józefowa udało się odtworzyć modę na taki styl, to u nas nowe "świdermajery" można policzyć na palcach jednej ręki.
    Podziękowali 1In Spe
  • zawsze robiły na mnie duże wrażenie, ale nie miałam pojęcia, że się tak nazywają   :)
  • Czy tu są zdjęcia? Ja ich nie widzę 
  • Nie, nie ma.
  • Prezbiterium.
  • Ale światło.
  • Poranny śnieg.
    Podziękowali 1In Spe
  • Przyjdę niebawem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.