Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czarna lista popierających aborcję

2»

Komentarz

  • Ja trafiłam z krwotokiem w 20 tygodniu ciąży do szpitala,  krwotok z szyjki prawdopodobnie,  dziecko zdrowe, rusza się,  ja ucieszona, ze z dzieckiem dobrze, bo jechałam w kałuży krwi w karetce,  pełna najgorszych myśli... Przyszedł lekarz i poinformował, jak o obiedzie. Leki podane, jeśli ciągu godziny krwotok się nie uspokoi,  kończymy ciążę.... Straszna była ta obojętność lekarza na los dziecka, to tylko zakończenie ciąży. 
  • @Ojejuju, podziwiam.
    Podziękowali 2asiao Leli
  • edytowano marzec 2021
    M_Monia powiedział(a):
    Tego jest dużo gdzie kobiety byly zmuszane poswiecac swoje życie choc wcale nie chcialy i to jest woda na mlyn pro choice.
    A wystarczyloby jedno idealne prawo. Zycie matki jest troche wazniejsze niz zycie dziecka chyba ze matka jest gotowa je poswiecic.

    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sheila_Hodgers
    Monia, ale teraz chyba tak to właśnie wygląda.
    Edit. Ze najpierw matka, potem dziecko 
    Oczywiście nie wiemy że 100proc pewnością se tak jest wszędzie.
    Podany przypadek to 3 dekady temu w Irlandii, która już nie istnieje w ówczesnym ksztalcie.
    Teraz pezede wszystkim ratuje się matkę.
    A jeśli można poczekać z agresywnym leczeniem, żeby dziecku nie szkodzić to tak się dzieje.
    Kobiety, które nie są w ciąży a rozpoczynają takie agresywne  leczenie są uczulane na takie aspekty.
    W mediach społecznościowych, na forach itp sporo przewijało się info o chorych na raka kobietach bedacych w ciąży. I one same decydowały o nie włączaniu leczenia, niektóre umarły.
    Nie znam natomiast żadnego przypadku podobnego do tego irlandzkiego. 
  • @Ojejuju anielska cierpliwość.....
  • Przeczytalam ten artykul na wiki o tej sprawie z Irlandii. Pojawia sie tam zdanie, ze maz Sheili ufal tylko temu co mowil jeden z lekarzy, Michael Neary. Ciekawa, a moze raczej nieciekawa, jest historia tego lekarza.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.