Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Cyrk z rejestracją na szczepienie

2»

Komentarz

  • Hmmmm, wśród naszych znajomych wszyscy. Jedyny szpital, który do tego nie dopuścił. To. UCK. Łącznie z tym, że żona dyrektora nie została zaszczepiona. 
  • Z moich znajomych medyków tylko jeden nie załatwił dla rodziny...ale on z tych co twierdzili, że jak będzie musiał to papiery wyrobi jak trzeba ale zastrzyk to obok ramienia...
  • U nas nikt nie szczepił swoich rodzin  przy akcji szczepienia personelu - duży szpital.
  • andora powiedział(a):
    Hmmmm, wśród naszych znajomych wszyscy. Jedyny szpital, który do tego nie dopuścił. To. UCK. Łącznie z tym, że żona dyrektora nie została zaszczepiona. 
    Moja siostra twierdzi, że oficjalnie nie było takiej opcji
  • Nie mam tutaj bliskich znajomości w służbie zdrowia. Ale w innych województwach, wiem o zaszczepionych z rodziny, "przyczepionych" do placówki medycznej np. małżonka. Także zjawisko jak najbardziej istnieje...
  • No opcji oficjalnie może i nie było ale... jak to u nas... komu zależy i wie gdzie się uśmiechnąć lub którym okienkiem zerknąć to możliwość się znajdzie jakoś...
    Podziękowali 2wiesia Aga85
  • edytowano kwiecień 2021
    Ja też z rodziny lekarskiej i nikt mi nawet nie proponował. Także, jak zawsze, uogólnienia nie są dobre, ani prawdziwe.
    E: to, że ktoś, nie znaczy , że wszyscy.
  • Klarcia powiedział(a):
    W Niemczech osoby w moim wieku i nieco starsze - o młodszych nawet nie wspominam - nie mają jeszcze widoków na możliwość zaszczepienia się.
    Mojej córce anulowano przedłużenie umowy o pracę w Niemczech, bo nie chce się zaszczepić.
  • Sądząc po tym wątku, propaganda proszczepionkowa rządu działa!
  • Ja bym powiedziała, że całe te szczepienia to dopiero cyrk!
  • Cyrk działa, nie wiem na ile rząd pomaga w jego działaniu. Media uruchamiają całą machinę tego cyrku.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.