Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

A w Polsce co?

2»

Komentarz

  • Sarcella powiedział(a):
    Nie. To jest lekarz. Bardzo rozsadny lekarz. 

    Gdyby był rozsądny, to by takich jaj nie robił.
  • Klarcia powiedział(a):
    Sarcella powiedział(a):
    Nie. To jest lekarz. Bardzo rozsadny lekarz. 

    Gdyby był rozsądny, to by takich jaj nie robił.
     :D 

    @Sarcella, ja rowniez sledze jego madre wypowiedzi!
    Zawialo wolnoscia, nieprawdaz?
    Podziękowali 1Sarcella
  • Klarcia powiedział(a):
    Sarcella powiedział(a):
    Nie. To jest lekarz. Bardzo rozsadny lekarz. 

    Gdyby był rozsądny, to by takich jaj nie robił.
    Jaja sobie robia, nieznajace sie ludzie na temacie ktore mimo wszystko plynnie sie wypowiadaja.
    Podziękowali 1Basja

  • Tragedia wydarzyła się w czwartek wieczorem. Ultraortodoksyjni Żydzi zebrali się przy grobie rabina Szymona bar Jochaja na górze Meron, aby odbyć coroczną modlitwę i taniec. W pewnym momencie wybuchła gigantyczna panika.

    Według doniesień izraelskich mediów liczba ofiar śmiertelnych przekroczyła 44. Służby ratunkowe potwierdziły też, że co najmniej 100 uczestników wydarzenia jest poszkodowanych, w tym 18 trafiło do szpitala w ciężkim stanie.

    - To jedna z najgorszych tragedii, jakich kiedykolwiek doświadczyłem. Nie widziałem czegoś takiego, odkąd zacząłem zajmować się ratownictwem medycznym w 2000 roku - powiedział Lazar Hyman, wiceprezes ochotniczej organizacji ratowniczej United Hatzalah.

  • to dopiero dance macebre
  • W tamtejszych kulturach już tak mają. Tratują się muzułmanie, tratują żydzi.
    Ich jest łatwo wykończyć - wystarczy w takim tłumie puścić plotkę, że jest zamach.
  • Ruch eksportuje sie:


    Podziękowali 1Klarcia
  • I do Polski dotarlo.
    Ale Polacy, jak to Polacy, wmieszaly Pana Boga i tresc wstepna zniknela.


    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.