Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Matura 2021

To może tradycyjnie +++ za tegorocznych maturzystów. 
Jutro syn rozpoczyna egzaminy. 
Podziękowali 3Basja blaekie Ewasz
«1

Komentarz

  • Moja najstarsza też jutro rusza na maturę.
  • za Maję +
  • Nasz Jan też. Właśnie koszulę prasuje na jutro  :)
  • najmłodszy

  • Najstarszy wlasnie się wybiera.
  • Mój też 
  • U mnie Grześ pisze.
  • Już polski skończył...
  • Jednak "Lalka" była, zgodnie z "przeciekami".
  • +++ dziś również za maturzystów piszących matematykę.
    R. rano podwiozłam na Żoliborz (korki na trasie toruńskiej..)
  • edytowano maj 2021
    Nasz J. dziś rano odkrył, że zostawił kalkulator u kolegi w Katowicach, gdzie się uczyli. W zeszłym tygodniu  :D
    Poziom nieogarnięcia mistrzowski.

    Na szczęście jakaś koleżanka z klasy miała dwa i mu przywiozła. 

    Ale mówi, że matma łatwa była. 
  • edytowano maj 2021
    .
  • Oby wszystkim poszło jak najlepiej. Matematyka to "rypacz", 10 albo 20% z niej nie zdaje, a to utrudnia życie, ale trzeba być dobrej myśli!
  • edytowano maj 2021
    Sama pamiętam jak się stresowałam matematyką, zresztą nie tak dawno temu :D .. :/ Ale to już za nimi, aby jeszcze napisać angielski to już będzie na luzie. Ważniejsze rozszerzenia. Każda modlitwa się przyda =)
  • A wyciągne sobie - juz cześciowo po rekrutacjach - jake wrażena? mój tegoroczny maturzysta niestety ma za malo punktów z matematyki rozszerzonej na wymarzone studia, ale dostał sie na UW na fizyke i na PW na fizykę techniczną. I  teraz dylemat co wybrać? Obydwie fizyki w rankingach uczelni wygladaja bardzo dobrze (UW na 1 miejscu, PW na drugim z uczelni technicznych). a swoją droga prawdopodobnie bedzie poprawał ta matematykę w przyszłym roku. 
  • edytowano lipiec 2021
    Ja bym wolała PW.

    Lepszy klimat  i mniej skręca w lewo.

    A jaki wymarzony kierunek syna?
    Podziękowali 1Joannna
  • edytowano lipiec 2021
    Mniej skręca w lewo?
    https://dorzeczy.pl/kraj/115159/stanowisko-rektorow-polskich-uczelni-chca-karac-za-krytyke-lgbt.html
    Niemniej jednak poziom jest ważny i o to powinno chodzić w wyborze studiów.

  • W sumie ideologia no to też nie jest najważniejsze... Myślę, że sami ludzie są ważniejsi no i poziom studiów. No i z obcowania z ludźmi o odmiennych poglądach można wiele wziąć wg mnie, nauczyć się...
  • @Kajla No nazywanie kogoś zarazą i taka zaciekła złość wobec jakiejś grupy społecznej to naprawdę przesada. Można kogoś nie lubić, można nie popierać, ale po co aż tak się emocjonować?
  • Chciał iśc na matematykę. Raczej skłania sie do UW.
  • @Ula A ma znajomych, którzy studiowali tu czy tam? To by ewentualnie ułatwiło decyzję. 
    Podziękowali 2E.milia ewaklara
  • Obie uczelnie są raczej z wysokiej półki więc to może być  kwestia indywidualna co będzie pasowac =)
  • Ma brata na PW, na tej fizyce, ktory oczywiście go namawia, żeby tam został, ale moze to właśnie zly pomysł ;)
  • @Ula. W sumie rodzina na jednej uczelni ;)
    Nie no w końcu coś wybierze =)

  • Może niech popatrzy na siatkę zajęć. Wydaje się, że na UW na fizyce będzie wiecej matmy niż na PW, tam spodziewałabym się więcej przedmiotów technicznych, ale może się mylę. 
    Podziękowali 1Kana
  • Fizyka na UW to bardziej teoretyczne studia, dużo matmy. Na PW mniej matmy, trochę mniej rozumienia.
    A na matematykę to gdzie chce iść później? 
  • @Ula moj tez sie nie dostal na wymarzoną robotykę na PW. Zabrakło trzech punktõw . Poszedl na elektronikę na ten sam wydział.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.