Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie jechać?

2»

Komentarz

  • Wracając do pytania otwierającego, to rozumiem, że jednak nic?

    W sensie nic nie umiemy polecić.


  • Tłumy raczej tylko w weekendy. Bardzo lubię Jastarnię, spędziliśmy ostatnio 10 dni. Morze bardzo czyste.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Kto lubi tłumy, to zapraszamy na Jarmark Sw. Dominika :p
  • Szukam osrodka rekolekcyjnego nad morzem koniec sierpnia z bonem . Ktoś coś ? 
  • edytowano sierpień 2021
    Szukam czegoś na krótki pobyt z wysokim standardem w środku kraju, żeby nie było radykalnej zmiany klimatu (morze, góry) i długiej podróży. Ale i tak czuję się tak, że pewnie nigdzie nie pojedziemy. Nima dokąd. Chciałam, żeby mąż miał wyjazd, bo pracuje. Wyjść z tego mieszkania, z tego bloku, z tej duchoty. Ale nie mam siły spacerować, jeść też nie mogę. Klimatu nie wolno zmieniać i niewskazana długa jazda autem. Ale biorę neoparin (dawny clexane).
  • @AgaMaria
    Może Kielecczyzna? Sandomierz?
    Podziękowali 1AgaMaria
  • edytowano sierpień 2021
    Może Ognisko Miłości blisko Łodzi?
    Tam mają grafik i rekolekcje, ale czasem zgadzają się na nietypowy pobyt wśród tej pięknej przyrody, która ich otacza . Nowy,  duży dom rekolekcyjny, posiłki są. Kaplica. 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Blisko Was jeszcze siostry natywitanki w Grotnikach przychodzą mi do głowy.  Ale one chyba niestety ... wymarły. I nie jest zbyt komfortowo dla osoby potrzebującej wygodnie wypocząć. 
  • Dzięki. Może jakiś Nałęczów albo coś. Ale nie wiem, czy nie za długa podróż. Może faktycznie okolice Łodzi. Zresztą nie wiem, czy będę miała czas i siły wyjechać. Mimo zwolnienia mam też kilka zobowiązań zawodowych. Nie będzie za to ekstra pieniędzy, ale warto wykorzystać ten czas przymusowego pobytu w domu. Drobne prace naukowe. Może potem będą publikacje. Jeśli dam w ogóle radę.
    Podziękowali 1In Spe
  • Czasami samo myślenie o wyjeździe potrafi ożywić, sprawić że człowiek inaczej się poczuje :)
    Podziękowali 1Berenika
  • znowu polecam szlak Piławy

    byliśmy 7 dni, od poniedziałku do dziś,
    od jez. Komorze do rozlewisk nadarzyckich, nie skręcając nigdzie w bok.
    Co prawda niski stan wody i trzeba było ciągnąc w jednym miejscu dość daleko (pierwszy odcinek za jez. Komorze), ale za to w innym rzeczka zrobiła się super fajna.
    W poniedziałek zaczynały z nami spływ 2 ekipy,
    obie z bagażami a do tego z dziećmi - ekipy z bagażami nie widzieliśmy z 10 lat, nie mówiąc o dzieciach.
    Dużo miejsc biwakowych, zarówno na dziko, jak i oficjalnych.
    Podziękowali 2Berenika Hope
  • Widzę, że mamy podobny sposób spędzania wakacji. Myśmy w tym roku byli na Wieprzy. Super, polecam, choć plasuję ją na drugim miejscu po Drawie, trudna, niewiele przecinek, za to na dwóch dziennych odcinkach odległość między zwalonymi drzewami po kilka metrów. Blisko Piławy jest urocza Rurzyca, dwudniowa. Polecam szlaki na Litwie, tam to mało popularny sposób spędzania czasu, rzeki czyste, pola biwakowe bezpłatne.
  • edytowano sierpień 2021
    Rurzyca ładna, ale ciężko o biwaki, 
    byliśmy chyba 16 lat temu,
    po przewózce ze Szwecji musieliśmy przypłynąć wszystkie jeziora, aż do oficjalnego pola, bo nie było się gdzie rozbić.

    A na Wieprzy też parę lat temu byliśmy, fajna rzeczka :)
    Podziękowali 1ganna4
  • Na długość rzeczki to jedno pole wystarczy. W wersji hard zrobiliśmy Piławe, dopłynęliśmy do Gwdy, dzieciaki dostały po snikersie i wnioskowaliśmy Rurzyca pod prąd aż do pola biwakowego :)
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Wioslowalismy
  • Szukam noclegu w Lublinie na 3 noce dla siebie i córki,  chętnie cos wynajmiemy tylko gdzie za max 60 zł za osobę ???? Lublina nie znam kompletnie, chcemy  też pkp jechać do Zamościa i Hrubieszowa pozwiedzać


  • Mój tato szuka zastępstwa(płatnego) na gospodarstwie w górach Opawskich w terminie 29.08- 15.09. Praca przy krowach rano i wieczorem a reszta dnia wolne. Może jakaś rodzinka ma wole albo znacie jakiś studentów? Więcej info pod nr. tel. 693 348 475
  • Szukam noclegu na 1 lub noce we Wrocławiu w najbliższym tygodniu. Może ktoś coś polecić?
  • Miałi być na 1 lub 2 noce.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.