Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kronika walki z niezaszczepionymi

2456733

Komentarz

  • Co do Francji, to jednym puściły zwieracze i zgłosili się na szczepienia, inni odziali się w żółte kamizelki:


  • We Francji,  od policji? Policja już oberwała,  może jutro wyjdą z farbami zamiast broni, żeby wzbudzać milsze uczucia. 
  • edytowano lipiec 2021
    .
  • Tak, bo niezaszczepieni są zagrożeniem dla zaszczepionych. Mogą ich zarazić COVIDem.
  • matuleczka powiedział(a):
    Ale co szkodzi zaszczepionemu, że się zarazi? Przecież szczepienie go chroni przed ciężkim przebiegiem. 
    Kwarantanna, zwolnienie,  kwarantanny dla domowników. To kłopot,  przerabialam w tym roku.
    Podziękowali 1Klarcia
  • @beatak, zaszczepionych obowiązuje kwarantanna? 
  • Gosia5 powiedział(a):
    @beatak, zaszczepionych obowiązuje kwarantanna? 
    Chyba tak,  jeśli są też chorzy. Znajomy był na zwolnieniu i kwarantannie po tym, gdy zachorował na Covid. Rodzina też na kwarantannie. 
    Ale to było jakieś 2 miesiące temu,  a sytuacja zmienia się co chwilę,  więc nie twierdzę na 100 procent,  że teraz też tak jest. Ale wydaje mi się,  że tak.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Nieszczepieni sa i beda traktowani jak zydzi niegdys. 

    troche historii: lista miejsc zydom zabronione we Francji. 

    Peut tre une image de texte

    Ja i tak do kina, do restauracji, do knajpy nie chodze. Przeciez siedze w domu.  :#
    Podziękowali 2PonuraKura szamel
  • @beatak, ale zaszczepieni mieli nie chorować... 
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Widzę to tak. Zaszczepić wszystkich chętnych. Dla zaszczepionych żadnych zakazów i nakazów. Dla antyszczepionkowców drakońskie kary administracyjne, maseczki, limity w sklepach, zakaz pracy, kwarantanna i reszta przyjemności. Osiągamy 100% zaszczepionych i znosimy zakazy w całym kraju. Przestajemy robić testy. Kiedy ktoś zachoruje na covid to się go hospitalizuje i próbuje leczyć w normalnym trybie. Covid traktujemy jak cięższą grypę. 

    T
    Tak drastycznie podchodzisz do sprawy ze chyba zalujesz ze juz wyboru nie masz. :) 
    Podziękowali 1siostraKasik
  • Antyszczepionkowcy to szkodliwi ludzie. Rozumiem strach przed NOPami i jestem oburzona że omija się ten temat wyśmiewając ludzi ale oni zwyczajnie przesądzają. 
    @Tomasz i Ewa
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Tak, bo niezaszczepieni są zagrożeniem dla zaszczepionych. Mogą ich zarazić COVIDem.
    Można też przyjąć w drugą stronę, że ci zaszczepieni są zagrożeniem dla nieszczepionych. Przecież ludzie po szczepionce chorują i ich organizm z dużym prawdopodobieństwem wyrzuca wtedy patogeny na zewnątrz. Tak samo trudno udowodnić jedną tezę jak i drugą.

    Tak jak napisałem wcześniej. Jest to sprawa wiary i kogo uważa się za autorytet. Być może też trochę kwestia doświadczenia. Ja osobiście uważam że mam jakie/takie zdrowie nie ze względu na działanie Instytucji zdrowotnych, ale przez używanie m.in. biorezonansu. I powinienem mieć nadal prawo do swoich opinii, mimo że są różne od tego co większość uważa za prawdę. 
    Podziękowali 2Isako PonuraKura
  • Współczuje twojej znajomej. Po stronie metod niekonwencjonalnych, jak widać, też głupich nie brakuje. Nie ma sensu fanatycznie bronić czyjejś strony, bo po obu stronach głupich nie brakuje. Jak tylko umiem, unikam tego typu "pingponga". 
  • edytowano lipiec 2021
    Przestałem odpuszczać w tym temacie, bo ostatnio dotarło do mnie, że gdybym mniej ostrożnie podchodził do sprawy, to prawdopodobnie dwie osoby ze znajomych by teraz żyły. To też kwestia moich zapatrywań, być może się mylę, ale jest taka możliwość.

    Oczywiście szanuję wole innych ludzi, w tym twoją również. Ich przekonania również. Ale tego samego oczekuję od innych.
  • Gosia5 powiedział(a):
    @beatak, ale zaszczepieni mieli nie chorować... 
    Naprawdę ktoś tak twierdził? Ja od samego początku słyszałam wersję,  że jest mniejsze ryzyko zachorowania (co zresztą zgadza się z moimi obserwacjami), a na pewno lżejszy przebieg ewentualnego zachorowania. 
    Podziękowali 3Aga85 Gosia5 Polly
  • Z tym lżejszym przebiegiem też sprawa dyskusyjna. Kolega z pracy, młody, zaszczepimy i zachorował po miesiącu od drugiej dawki i z tego co mówi lekko nie było.
  • Jeżeli twoja znajoma padła ofiarą oszustwa, a nadal jest nadzieja że można jej pomóc, to mogę zaoferować i sprzęt i pomoc przy jego używaniu (za darmo). Być może jest nadzieja że spooky przeważy o tę parę kropel szalę i uda się przywrócić jej zdrowie.  
  • A mnie prawdę mówiąc śmieszą wszyscy, którzy zdecydowanie wypowiadają się w tym temacie. Tak jakby wiedzieli na pewno. Prawda taka,
     że g... wiecie. I jedna i druga strona  :D
    Podziękowali 2Berenika mamaw
  • beatak powiedział(a):
    Gosia5 powiedział(a):
    @beatak, ale zaszczepieni mieli nie chorować... 
    Naprawdę ktoś tak twierdził? Ja od samego początku słyszałam wersję,  że jest mniejsze ryzyko zachorowania (co zresztą zgadza się z moimi obserwacjami), a na pewno lżejszy przebieg ewentualnego zachorowania. 
    Nasz rząd ostatnio tak twierdził dlatego znoszą kwarantannę po kontakcie z Delta bo szczepionka ich chroni przed zachorowaniem 
  • Agmar powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Gosia5 powiedział(a):
    @beatak, ale zaszczepieni mieli nie chorować... 
    Naprawdę ktoś tak twierdził? Ja od samego początku słyszałam wersję,  że jest mniejsze ryzyko zachorowania (co zresztą zgadza się z moimi obserwacjami), a na pewno lżejszy przebieg ewentualnego zachorowania. 
    Nasz rząd ostatnio tak twierdził dlatego znoszą kwarantannę po kontakcie z Delta bo szczepionka ich chroni przed zachorowaniem 
    Nasz rząd,  powiadasz..... tak, to prawdziwie wiarygodne źródło informacji. 
  • @Biznes Info Biorezonans z tego co wiem jest uznany za grzech. Jeśli jesteś katolikiem to lepiej zaprzestań. Pozatym już widzę jak to działa. Pieniądze lepiej wydać na badania a nie na głupoty.
  • edytowano lipiec 2021
    @paulaarose Według mnie, właśnie obowiązkiem katolika jest robić rozeznanie i to co dobre zachowywać. Poszukuję ludzi, którzy naprawdę potrzebują pomocy, ale pogubili się w tym całym bałaganie dotyczącym biorezonansu. Większe zło widzę w tym, że potrzebującemu się nie pomaga.

    A jeśli chodzi o wiarę katolicką, to wygląda tak jakby paraliżowały ją błędy, które uznała za swoją część. Nawet w wątku, który założyłem, który dotyczy matur, widać że młodzieży dzieje się krzywda. I obowiązkiem każdego katolika byłoby okazać jej współczucie, z którego wynikałyby konkretne działanie. A tego nie ma. Jest paraliż.
  • @Tomasz i Ewa We własnym zakresie zrobiłem kiedyś badania tym urządzeniem https://www.spooky2.pl/product/spooky2-sample-digitizer/ różne próbki: wody destylowanej, sliny, kranówki i nie powiem czego jeszcze. Odrazu widać różnicę w wynikach czy była to woda, czy jakiś płyn ustrojowy. Druga sprawa jest w tym że widać też odrazu czy dany program utworzony w ten sposób działa czy nie. Nie zawsze biorezonans wychwyci daną dolegliwość, ale często mu to wychodzi. Serów nie badałem, ale to ciekawy pomysł, być może spróbuję w przyszłości.

    Tego urządzenia z artykułu nie znam, to i się nie wypowiadam na jego temat
  • @Biznes Info Zrobisz jak chcesz, ale ja bym osobiście zrezygnowała z wydawania kasy na głupoty. Badania krwi, tarczycy i reszta, wizyta u konkretnego specjalisty z dobrymi opiniami, dobranie odpowiednich lekarstw, diety... To pomoże a nie to szarlataństwo
  • A przyklad Izraela nic Wam nie mowi? A Hiszpania, a Wielka Brytania? Masowo wyszczepione, a wariant delta poklosie zbiera. Tzn. Poklosie pozytywny ch testow, bo jest o wiele mniej grozny od "poprzednikow". Epidemiolodzy mowia, ze wirus I'm szybciej Sie rozprzestrzenia, tym mniej grozny. Kazdy wirus.
    Czytalam tez wywiad z fr. profesorem, laureatem Nobla. Twierdzi on, ze masowe szczepieniA podczas epidemii skutkuja powstawaniu nowych wariantow. Professor ten jest obecnie stawiany przed tzw. Sadem lekarskim. Daje to wszystko do myslenia? 
    Podziękowali 1PonuraKura
  • Wniosek jest następujący: nikt nikt nic z pewnością, wielu coś mówi. Wartość tego, co mówią jest nieznana.
  • Nie, bo trzeba będzie jeszcze zarobić na szczepionkach na nowe warianty, jak się już udało tak postraszyć i tyle kasy zarobić, a ludzie pokornie się poddali, to czemu co roku nie złapaćtej kasy?
    Podziękowali 1PonuraKura
  • Dokładnie @Tomasz i Ewa 
    Te Polskie wady niszczą nasz naród
  • Nie mam wystarczającej wiedzy medycznej, żeby ocenić skuteczność i szkodliwość szczepień. Mam jednak rozum i własne doświadczenie. Żadne szczepienie nie jest obojętne dla organizmu. Nawet suplementy nie są. Po co więc brać coś, co nie jest potrzebne? Zwłaszcza że wszystko wskazuje na to, że covid stanie się naszym sezonowym przeziębieniem jak grypa. 
    Ta nagonka szczepionkowa nie wygląda dobrze. I jak widać dzieli ludzi. @Tomasz i Ewa jestem w szoku, czytając Twoje posty. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.