Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ukraińcy w Polsce

2»

Komentarz

  • @kociara
    Ja ich nie lubię po prostu.
  • mama_malwina powiedział(a):
    @kociara
    Ja ich nie lubię po prostu.
    Już to zdążyliśmy wszyscy zauważyć. Ciekawa jestem jak to się ma do przykazania miłości bliźniego.
    Podziękowali 2Ona64 Klarcia
  • pracuje z kobieta  której mąż   pracuje w firmie transportowej  pracuje jeszcze jeden polak czyli ich 2 a reszta sami ukraincy  i trzymaj a sie razem  szybciej  zjeżdżają   do domu w piątek   on w sobotę i razem walczyli o podwyżkę 
  • beatak powiedział(a):
    mama_malwina powiedział(a):
    @kociara
    Ja ich nie lubię po prostu.
    Już to zdążyliśmy wszyscy zauważyć. Ciekawa jestem jak to się ma do przykazania miłości bliźniego.
    A zadam pytanie czy Ukrainiec szanuje Polaka??? 
    Po prostu ich nie lubie. Co ma przykazanie o miłość bliźniego??
    Po prostu ma uraz do nich. I tyle i nic nie zmieni zdania o nich.
    Pracuja w sklepie nasłuchałam sie jacy to Polacy głupi ze nie znają ich języka.
    To tak jak bym pojechala np do Włoch i byłam w sklepie mowiła po polsku i sie awanturowała ze oni mnie nie rozumieją.
  • mama_malwina powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    mama_malwina powiedział(a):
    @kociara
    Ja ich nie lubię po prostu.
    Już to zdążyliśmy wszyscy zauważyć. Ciekawa jestem jak to się ma do przykazania miłości bliźniego.
    A zadam pytanie czy Ukrainiec szanuje Polaka??? 
    Po prostu ich nie lubie. Co ma przykazanie o miłość bliźniego??
    Po prostu ma uraz do nich. I tyle i nic nie zmieni zdania o nich.
    Pracuja w sklepie nasłuchałam sie jacy to Polacy głupi ze nie znają ich języka.
    To tak jak bym pojechala np do Włoch i byłam w sklepie mowiła po polsku i sie awanturowała ze oni mnie nie rozumieją.
    Mam do czynienia z Ukraińcami niemal codziennie i nie zauważyłam, by nas nie szanowali. Przeciwnie, cięzko harują i najczęsciej w tych miejscach i na tych posadach, które Polacy uważają za poniżej swojej godności. Ty zaś ewidentnie ich nie szanujesz i nie lubisz (o czym sama pisałaś). Z Twoich postów bije niechęć i uprzedzenia. Dla mnie świadczy to o braku miłości względem bliźniego. Bo ktoś zarabia więcej niż Twój mąż.
    Podziękowali 2Ona64 Klarcia
  • Nie należy wrzucać wszystkich do jednego worka. Są Ukraińcy i Ukraińcy. Tak samo Polacy różni bywają. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • beatak powiedział(a):
    mama_malwina powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    mama_malwina powiedział(a):
    @kociara
    Ja ich nie lubię po prostu.
    Już to zdążyliśmy wszyscy zauważyć. Ciekawa jestem jak to się ma do przykazania miłości bliźniego.
    A zadam pytanie czy Ukrainiec szanuje Polaka??? 
    Po prostu ich nie lubie. Co ma przykazanie o miłość bliźniego??
    Po prostu ma uraz do nich. I tyle i nic nie zmieni zdania o nich.
    Pracuja w sklepie nasłuchałam sie jacy to Polacy głupi ze nie znają ich języka.
    To tak jak bym pojechala np do Włoch i byłam w sklepie mowiła po polsku i sie awanturowała ze oni mnie nie rozumieją.
    Mam do czynienia z Ukraińcami niemal codziennie i nie zauważyłam, by nas nie szanowali. Przeciwnie, cięzko harują i najczęsciej w tych miejscach i na tych posadach, które Polacy uważają za poniżej swojej godności. Ty zaś ewidentnie ich nie szanujesz i nie lubisz (o czym sama pisałaś). Z Twoich postów bije niechęć i uprzedzenia. Dla mnie świadczy to o braku miłości względem bliźniego. Bo ktoś zarabia więcej niż Twój mąż.
    No Ty tego nie zauważyłaś. Ja ma inne zdanie o nich. Codziennie ich spotykam w sklepie czy na wiosce czy u lekarza.
    Np u męża w pracy oni ciężko nie pracuja robia wszystko by się nie na robić. Chodzą do wc siedzą godzinami.
    I nie chodzi o to że oni zarabiaja więcej niż mój mąż. 
  • Cóż, u nas w okolicy są do zbiorów liczni pracownicy ze wschodu, obijania się nie ma, płacą za konkretną pracę. Podobnie mieliśmy doświadczenia z opiekunkami dla starszych osób w rodzinie - sporo się przewinęło, były lepsze, gorsze, ale generalnie wszystkie się starały i ostro pracowały. Tylko raz okazało się, że jedna była nieuczciwą, "oszczędzała" na zakupach, wyciągała pieniądze i oszukiwała. Ale to samo mogłoby dotyczyć polskiej opiekunki. Są też rodzice dzieci ze szkół - absolutnie w porządku. Była też niefajna sytuacja małżeńska, chyba z nieuczciwym podejściem od początku. Kontaktów jest wiele, na różnych płaszczyznach. 
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.