Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Koniec koncesji TVN

Podobno pod koniec września TVN24 ma zakończyć nadawanie, przynajmniej na polskiej koncesji

Co o tym sądzicie? Ja mimo swoich uwag do tej telewizji, jestem jednak za wolnością mediów.
 Za największy ich plus uważam punktowanie rządu, cała reszta różnie, czasami powiedzą coś ciekawego, ale często potrafią manipulować.

Komentarz

• Nie "punktowanie rządu", ale punktowanie wszystkich, którzy są spoza układu post-PRL-owskiego. Niezależnie od tego, czy są w rządzie, czy w opozycji.

Zgadzam się z Ziemkiewiczem, że to nie są dziennikarze, tylko kłamliwi propagandyści. Jeżeli ich pozbawią koncesji, to będzie to uzasadnione.
  • Maciek_bs powiedział(a):
    [.. .] to nie są dziennikarze, tylko kłamliwi propagandyści. [...] 
    No masz rację. Ale my tu nie o tvp tylko o tvn. 
  • W innym wątku było już poruszane zjawisko propagandy w tvp. Jest to tak czytelne, że nawet za platformy nie rzucało się w oczy bardziej. Kto nie widzi, niech okulary czyści lub kupuje... TVN z kolei, Sodoma i Gomora. 
    Podziękowali 1Aga85
  • A propaganda nie? To ciekawe..

Podziękowali 1Elf77
  • Propaganda też. Ale zepsucie przede wszystkim. 
  • TVP i TVN są siebie warci. Nie wiem kto to ogląda
    Informacji tam nie znajdziesz tylko propagandę.
    Tak kiedyś oglądałem i jedno i drugie, wstyd mi.
    Kurski wciska na chama propagandę, TVN bardziej subtelnie, ale często kłamią w żywe oczy.
    Podziękowali 1paulaarose
  • Będą nadawali na innej koncesji. Co mnie to obchodzi.
    Podziękowali 1zbyszek
  • Ja oglądam obie stacje. Tzn. TVN24 oglądałam jeszcze do niedawna, ale na razie mam problem z anteną. Jednak wykupię dostęp do TV Internetowej i będę oglądała.
    TVP Info oglądam rzadko, bo brakuje mi czasu; wiem dobrze, co usłyszę. Przeciwnika oglądam, żeby wiedzieć co tam u nich na topie.

W TVP nie znajduję propagandy, co najwyżej walkę z oszczerstwami rzucanymi przez opozycję.
    Wydaje mi się, że ludziska traktują jako propagandę, prezentowanie sukcesów rządu.
    Ja uważam to za zwyczajną informację, bardzo potrzebną w czasie, gdy druga strona nie  ustaje w wylewaniu kubłów pomyj.
  • Ja widzę ogrom propagandy. Ja, wyborca pis, kuzynka wiceministra MSWiA. Widzę propagandę, słyszę o kolesiostwie i nepotyzmie. Sama mam w rodzinie osobę, która dostała super pracę dzięki staraniom znanego polityka PiS. Według tvp:
    Rząd robi tylko dobre rzeczy
    PiS się nie myli, mylą się inni
    Państwo za rządów PiS jest jak ziemia obiecana
    Zawsze znajdzie się fajny powód by uderzyć tylko w kilka miast: Warszawa, Łódź, Gdańsk. Wiadomo, czemu. Nikt przecież w TVP nie powie, że ludzie pisu często również mają problemy z uczciwością.
    W ogóle samo zaprzężenie telewizji publicznej, państwowej, która ma być telewizją wszystkich Polaków do ciągnięcia rządu ku uwielbieniu obywateli jest propagandą.
    W tvp istnieją tylko ludzie pisu. Albo Ci którzy są tam lubiani. Inaczej myślący nie mają tam szans. Nie mówię tu o lgbt. Nie umiem czasem słuchać wszystkich peanów jakie wygłasza się pod kątem rządu. To jest dramat.
    Podziękowali 3Aga85 Izka Atlantyk
  • edytowano 30 lipiec
    Za PO i PSL to PiS było w TVP lekceważone. Ale wtedy to podkreślano i mówiono "my tak byśmy nie zrobili". Tymczasem przeskoczono to wszystko tak bardzo, że się odechciewa oglądać. Następny rząd który kiedyś zmieni pis u władzy znowu zmieni narrację i wyjdzie na to, że tylko "prostuje" niejasności na swój temat i wcale ale to wcale nie sieje propagandy. TVP to nie zabaweczka dla zwycięzców wyborów ani narzędzie pr-owe, to nie tak powinno wyglądać. powinno się dążyć do jak największej niezależności tvp, wywalając z zarządu polityków. Sama sprawa z panem prezesem Jackiem daje do zrozumienia, że wszystko da się do siebie dostosować i ułożyć by grało jak sami chcemy.
    Podziękowali 4Aga85 Izka Atlantyk Klarcia
  • Może to wszystko powinno inaczej wyglądać, ale ja mam w niemieckich mediach to samo, a może nawet gorzej.
    W telewizji publicznej rząd jest chwalony, pokazuje się tylko osiągnięcia, natomiast w stacjach prywatnych praktycznie krytyki nie słychać.
    Czasami w mediach prasowych dowiemy się, że Niemcy ubożeją, że nie stać ich na ogrzewanie, że bezrobocie sukcesywnie rośnie, itp.
  • Witaj Klarcia, dawno, cię nie było już wielo osób się martwiło 

Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.