Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prof. Wolniewicz pozwany do sądu za antysemityzm

2»

Komentarz

  • Jak się robi antysemitę

    tjdqa0I4jRk
  • Żydzi jak Marsjanie są wszędzie lecz nikt ich nie widzi
  • Przypomniało mi się. Szukałam i znalazłam :)

    Izraelskie ministerstwo spraw zagranicznych rozważa nałożenie indywidualnego bojkotu na Romana Giertycha - polskiego antysemickiego nacjonalisty, który został mianowany polskim wicepremierem i ministrem edukacji.

    Ostatnio Liga Polskich Rodzin - partia przewodzona przez Giertycha przyłączyła się do polskiej koalicji. Jako minister edukacji Giertych będzie odpowiedzialny za podnoszenie świadomości na temat holocaustu, zwalczanie antysemityzmu i aranżowanie wizyt uczniów izraelskich w nazistowskich obozach śmierci w Polsce.

    Liga Polskich Rodzin (LPR) jest marginalną katolicko-nacjonalistyczną partią prezentującą siebie jako polityczną i ideologiczną spadkobierczynię dużej antyżydowskiej partii, która działa w Polsce przed wojną. W rezultacie tej nowej koalicji z LPR społeczność polskich gejów i lesbijek również stać będzie w obliczu trudnej walki
    (17.05.06)



    http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3251915,00.html
  • ...........wiedeńska Agencja Praw Podstawowych. Jest to rodzaj europejskiego gestapo, które ma tropić przejawy ksenofobii, homofobii i antysemityzmu. Dysponuje ona rozgałęzioną siecią agentury również w Polsce, gdzie przetarg na usługi delatorskie wygrała Helsińska Fundacja Praw Człowieka, z którą współpracuje Stowarzyszenie "Otwarta Rzeczpospolita" oraz â?? niestety â?? Rada Etyki Mediów. Rada Etyki Mediów, grupująca grono samozwańczych autorytetów moralnych, oskarżyła niedawno profesora Bogusława Wolniewicza, że na antenie Radia Maryja szerzy "treści antysemickie". Ten donos jest nie tylko nikczemny i przynosi hańbę panu, panie redaktorze Macieju Iłowiecki â?? ale również bezdennie głupi, ponieważ przytoczone przez donosicieli wypowiedzi profesora Wolniewicza świadczą wyłącznie o jego spostrzegawczości i odwadze cywilnej.

    "Wzywamy Radio Maryja do dołożenia starań celem niedopuszczenia do tego rodzaju wydarzeń w przyszłości" â?? czytamy w delatorskim "Oświadczeniu" Rady Etyki Mediów.

    Więc ja ze swej strony wzywam Radę Etyki Mediów, a w szczególności â?? pana redaktora Macieja Iłowieckiego i panią Teresę Bochwic, by się opamiętali i przestali się wygłupiać, nie mówiąc o hańbieniu nazwisk agenturalną działalnością â?? nawet jeśli "bez wiedzy i zgody" â?? na rzecz wiedeńskiej Agencji Praw Podstawowych. Jak Wam nie wstyd tak się bęcwalić?

    Mówił Stanisław Michalkiewicz:clap::clap::clap:
  • Isaac Bashevis Singer powiedział o Żydach:
    [...] gdyby na świecie nie było anty-semityzmu, Żydzi by go stworzyli w celu zapobiegania rozbiciu i wynarodowieniu się żydostwa. Fundamentalizm żydowski kwitnie w Izraelu i wśród radykalnych Żydów w Ameryce jak też w Europie. Opracowanie naukowe tego fenomenu przygotowali profesorowie Izrael Shahak i Norton Mezvinsky w książce pod tytułem "Jewish Fundamentalizm In Israel" wydanej w 1999 roku przez Pluto Press w Londynie i w Sterling w Wirginii, USA.[...]
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.