Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Życie w skansenie

124»

Komentarz

  • Doskonale rozumiem, o co chodzi.

    Jak widać z Twojej listy, życie to pole minowe; łatwo "podpaść" i zostać nazwanym w tak obraźliwy sposób.

    Nie chce mi się nawet tego komentować.
  • edytowano październik 2021
    @malagala Dla ciebie obraźliwy dla kogoś innego humorystyczny. Według mnie na dłuższą metę, męczące są takie określenia na ludzi, dla ludzi, ale nie wszyscy biorą je tak do siebie z tego co obserwuję. 
  • Atlantyk powiedział(a):
    malagala powiedział(a):
    Doskonale rozumiem, o co chodzi.

    Jak widać z Twojej listy, życie to pole minowe; łatwo "podpaść" i zostać nazwanym w tak obraźliwy sposób.

    Nie chce mi się nawet tego komentować.
    Malagala
    Widzę, że nic nie zrozumiałaś z mojego postu a ponieważ nie chcesz przyznać się do tego, kończysz: "nie chce mi się nawet tego komentować".
    Madka roku :D
    @Atlantyk jest to określenie pejoratywne, lekceważące, nie życzę sobie, bys mnie w ten sposób określała. Oczekuje przeprosin zgodnie z regulaminem.


  • Dobre rady zawsze w cenie.

  • Chociaż odróżniaj kto o czym pisze. 
  • Nie lubię określeń pejoratywnych. Świadczą o ubóstwie językowym. Podobnie do słowa: madka traktuję Julki, Grażynki i Januszy, itd. 
    Są też wybitnie nieprecyzyjne, bo każdy zamyka w tych słowach bardzo dużo informacji czy interpretacji.
    Unikam rozmów z ludźmi którzy używają tego typu skrótów myślowych a jeśli muszę to dopytuję o ich znaczenie. Bo za każdym użyciem tych słów może kryć się zupełnie inna informacja.
  • @Atlantyk, podana została konkretna definicja słów, której się trzyma założycielka wątku. Chyba można to uszanować i dostosować. 
    Nawet prace naukowe zaczynają się od sformułowania definicji, żeby nie było wątpliwości,  o co chodzi autorowi. 
    Podziękowali 2malagala Karolinka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.