Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Raport o pedofilii w kościele we Francji

24

Komentarz

  • edytowano październik 2021
    .
  • @Maciek_bs Różne opinie krążyły o Polańskim, też aż w takie szczegóły nie wchodzę. Przypomniałam sobie jednak teraz o co chodziło, i fakt, sprawa zwyczajnie słaba, by nie powiedzieć okropna. Matka nie miała prawa wysyłać 13 latki i malować ja na starszą, a on nie miał prawa jej tykać. 


    Podziękowali 1DaddyPig
  • @dziewczynarabina pilnujesz sprawy z Berlina, żeby ukarali tych homoseksualistów, bo latami sobie brali legalnie niepełnosprawne dzieci i wykorzystywali? Pamiętaj pedofile idą tam gdzie mogą szaleć, w Kościele już nie mogą.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano październik 2021
    Znowu  temat pedofilii, seksu

     otwierasz lodówkę a tam
    taaa dammm 
    @dziewczynarabina ;
    nie pojmuje, w sumie nie muszę :D
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Nie, o Romanie Polańskim.
    wg mnie, Polański nie był pedofilem,
    chętnych kobiet nigdy mu chyba nie brakowało, 
    i jak się wydaje, padł "ofiarą" sytuacji podobnej do tej, którą opisał  Ziemkiewicz
    w nieszczęsnych tłitach,
    źle ocenił wiek dziewczyny
  • Zapewne był "wszystkofilem", zgodnie z zasadami obowiązującymi w środowisku liberalnym.

    Możemy wyobrazić sobie, jak bardzo ci ludzie nienawidzą katolików i jaką satysfakcję sprawia im możliwość wykorzystania przeciwko Kościołowi przypadków przestępstw seksualnych popełnionych przez księży.
    Podziękowali 1Klarcia
  • jednak się ustatkował, założył rodzinę,
    i sposób, w jaki opowiadał o swoich dzieciach, mógłby być wzorem na tutejszym forum
  • edytowano październik 2021
    Dziękuję za ten temat. Zabieram się za czytanie. Przerażające :(
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Nadal twierdzisz, ze księża pedofile siedzą w więzieniach?

    Siedzą.

    Niestety mamy niewydolny system sądów i dlatego zapewne nie wszyscy co powinni. Dotyczy to jednak każdej grupy. Tak samo problemy są z wykrywalnością pedofilii wśród wymiaru sprawiedliwości czy policji, nie mówiąc już o showbiznesie, gdzie bardzo mały odsetek ofiar decyduje się ujawniać prawdę.


    https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-02-13/byly-policjant-i-jego-zona-molestowali-kilkuletnie-dzieci-zapadl-wyrok/


  • dziewczynarabina powiedział(a):

    Maciek_bs powiedział(a): Kościół jako jedyna publiczna instytucja systemowo zwalcza przestępstwa seksualne w swoich szeregach.
    Chyba - ostatnia. 
    Wszyscy inni dawno zamknęli ten temat, a kościół budzi się 50 lat później. Rychło w czas. 
    Wszyscy zamknęli? Ejże.  Co jakiś czas słyszymy\czytamy o aferze pedofilskiej, która była długo ukrywana.
    Po dzień dzisiejszy nie rozliczono afery w Belgii (aresztowano i skazano jedynie płotki);
    w UK, nie rozliczono afery, w którą były zaangażowane VIP-y.
    Również w UK przez całe lata bezkarnie działały muzułmańskie gangi zboczeńców.
    Poniżej relacja o jednej z kolejnych afer:

    Kolejna gigantyczna afera pedofilska z udziałem muzułmanów


    Do podobnych zdarzeń dochodzi w wszystkich brytyjskich miastach, zamieszkałych przez społeczności muzułmańskie. Zwykle afery pedofilskie są tuszowane przez policję i lokalne władze ze względu na tzw. poprawność polityczną. Według której muzułmanie mogą gwałcić bezkarnie dzieci Brytyjczyków. W przeciwnym razie jest to rasizm.

    WIELKA BRYTANIA: Kolejna gigantyczna afera pedofilska z udziałem muzułmanów - NewsBook


  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Tutaj akurat masz dowód,że w ostatnich latach Kościół hierarchiczny reaguje prawidłowo.

    Kuria po otrzymaniu informacji i zgłoszeniu oskarżenia o molestowaniu osoby poniżej 15. roku życia przez księdza Mariana B. po rozpoznaniu sprawy przez Komisję ds Ochrony Dzieci i Młodzieży podjęła decyzję o zwolnieniu księdza z urzędu proboszcza. Wydano także zakaz kontaktowania się z osobą poszkodowaną i wnoszącą oskarżenie, a nawet innymi małoletnimi. 
  • paulaarose powiedział(a):
    Z Polańskim to  była jakaś dziwna sprawa, bo ona podobno wyglądała na starszą, i chyba się zgodziła ale nie zmienia to faktu, że był to i tak czyn mało moralny i dobrze, że z dziećmi nie pracuje. 

    Polański dobrze wiedział, ile dziewczynka ma lat. Odurzył ją narkotykami i zgwałcił.
    Później miał na koncie seks z innymi małolatami.
  • dziewczynarabina powiedział(a):

    W przeciwieństwie do księdza Romana B. 

    Czy masz na uwadze księdza z Towarzystwa Chrystusowego?
    Jeżeli tak, to w GW i książce, bardzo przekłamano tę sytuację. Mnie to akurat nie dziwi, bo w "gównianej" jest to norma.

    Ks. Roman B. odsiedział cały wyrok, później (do czasu decyzji Stolicy Apostolskiej) został skierowany do posługi w Domu Seniora dla księży emerytów i nie miał kontaktów z osobami świeckimi.
    Tę sprawę akurat znam doskonale, we wszystkich szczegółach - mogłam więc się przekonać, jak dziennikarskie hieny manipulują faktami.
  • Klarcia powiedział(a):
    paulaarose powiedział(a):
    Z Polańskim to  była jakaś dziwna sprawa, bo ona podobno wyglądała na starszą, i chyba się zgodziła ale nie zmienia to faktu, że był to i tak czyn mało moralny i dobrze, że z dziećmi nie pracuje. 

    Polański dobrze wiedział, ile dziewczynka ma lat. Odurzył ją narkotykami i zgwałcił.
    Później miał na koncie seks z innymi małolatami.
    spróbuj przyłożyć do Polańskiego taką miarę, jaką przykładasz do siebie
  • Pioszo54 powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    paulaarose powiedział(a):
    Z Polańskim to  była jakaś dziwna sprawa, bo ona podobno wyglądała na starszą, i chyba się zgodziła ale nie zmienia to faktu, że był to i tak czyn mało moralny i dobrze, że z dziećmi nie pracuje. 

    Polański dobrze wiedział, ile dziewczynka ma lat. Odurzył ją narkotykami i zgwałcił.
    Później miał na koncie seks z innymi małolatami.
    spróbuj przyłożyć do Polańskiego taką miarę, jaką przykładasz do siebie
    Sugerujesz, że odurzam narkotykami i gwałcę małolatów?
  • edytowano październik 2021
    sugeruję, że zamordowałaś trójkę? własnych dzieci
  • Pioszo54 powiedział(a):
    sugeruję, że zamordowałaś trójkę? własnych dzieci
    Pioszo, po co to piszesz?
    Podziękowali 1Joannna
  • żeby jej pokazać, że jednak ludzie się zmieniają
  • edytowano październik 2021
    Gdyby to było karane więzieniem, to dlatego, że ktoś się zmienił miałby tam nie trafić? No i po ludzku to było podłe, że tak napisałeś. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano październik 2021
    napisałem w pewnym kontekście
    z Polańskiego robi się ikonę pedofila, do czego Klarcia się powyżej dołożyła,
    więc najpierw delikatnie zasugerowałem, by nie była pochopna w sądach, zważywszy na własną przeszłość,
    a dopiero gdy nie dotarło, przypomniałem jej własne dokonania
  • Pioszo54 powiedział(a):
    napisałem w pewnym kontekście
    z Polańskiego robi się ikonę pedofila, do czego Klarcia się powyżej dołożyła,
    więc najpierw delikatnie zasugerowałem, by nie była pochopna w sądach, zważywszy na własną przeszłość,
    a dopiero gdy nie dotarło, przypomniałem jej własne dokonania
    sytuacja jest podobna do tutejszych prób zrobienia z Ziemkiewicza potwora
  • Pioszo54 powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    napisałem w pewnym kontekście
    z Polańskiego robi się ikonę pedofila, do czego Klarcia się powyżej dołożyła,
    więc najpierw delikatnie zasugerowałem, by nie była pochopna w sądach, zważywszy na własną przeszłość,
    a dopiero gdy nie dotarło, przypomniałem jej własne dokonania
    sytuacja jest podobna do tutejszych prób zrobienia z Ziemkiewicza potwora
    Nie, zupełnie nie jest podobna. Wywalasz Klarci osobiste sprawy. Jest ona na forum, a nie w przestrzeni publicznej.  Ziemkiewicz zaś jest osobą publiczną i z pełną świadomością robi to co robi o mówi, to co mówi. Nikt tu nie robi z niego potwora, co najwyżej krytykuje jego wypowiedzi, które moim skromnym zdaniem na krytykę zasługują. 

    A Polański dopuścił się obrzydliwego czynu, który jest karalny. Uciekł ze Stanów, by tej kary uniknąć i jest traktowany jak autorytet i gwiazda, będąc także osobą publiczną. Nie podoba mi się, że napisałeś to do Klarci, uważam, że to bardzo niefajne i okrutne.
  • uciekł przed amerykańskim wymiarem niesprawiedliwości;
    jakiś czas temu była historia Polaka, z którego zrobiono pedofila, bo, nieświadom karalności, podmywał swoją pasierbicę bez obowiązkowej rękawicy.
    Skazano go na dożywocie w piekle
  • Pioszo54 powiedział(a):
    uciekł przed amerykańskim wymiarem niesprawiedliwości;
    jakiś czas temu była historia Polaka, z którego zrobiono pedofila, bo, nieświadom karalności, podmywał swoją pasierbicę bez obowiązkowej rękawicy.
    Skazano go na dożywocie w piekle
    Ale z Polańskiego nikt  ,,nie zrobił'' pedofila. On naprawdę współżył z 13-latką. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • impreza, alkohol, narkotyki, 
    dziewczyna podstawiona przez matkę,
    raczej nie mógł mieć świadomości, że współżyje z nieletnią

    myślę, że wielu młodych mężczyzn przez podobne imprezowanie przechodzi,
    potem się ogarniają, zakładają rodziny
    i żyją długo i szczęśliwie
  • Pioszo54 powiedział(a):
    impreza, alkohol, narkotyki, 
    dziewczyna podstawiona przez matkę,
    raczej nie mógł mieć świadomości, że współżyje z nieletnią

    myślę, że wielu młodych mężczyzn przez podobne imprezowanie przechodzi,
    potem się ogarniają, zakładają rodziny
    i żyją długo i szczęśliwie
    Żartujesz lub podpuszczasz, prawda? Seks analny z 13-letnim DZIECKIEM nazywasz imprezowaniem?
    Mam przynajmniej taką nadzieję (że podpuszczasz), bo jednak stracę wiarę w ludzkość.

    To DZIECKO zostało dwa razy skrzywdzone - przez rodzica i przez inną osobę dorosłą, która wykorzystała sytuację. 
    Rozumiem, że gdyby chodziło o Twoją córkę/wnuczkę, wykazałbyś się podobną wyrozumiałością?
  • nie pozwolił bym na imprezowanie
  • zwracam też uwagę, że męskie i damskie spojrzenie na seksualność, to dwa zupełnie różne światy
  • @pioszo54 Ale Klarcia nie jest celebrytą...
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.