Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Raport o pedofilii w kościele we Francji

13

Komentarz

  • o ile wiem, to Klarcia publicznie opowiadała o swoich aborcjach, chyba na forum Frondy
  • Pioszo54 powiedział(a):
    zwracam też uwagę, że męskie i damskie spojrzenie na seksualność, to dwa zupełnie różne światy
    Ok, czyli dla Ciebie, jako faceta, seks analny z 13-tką jest ok?
  • jeśli uważam ją za pełnoletnią, to tak
  • Pioszo54 powiedział(a):
    jeśli uważam ją za pełnoletnią, to tak
    Mimo wszystko nie wierzę, że on wtedy pomylił 13-latkę z osoba pełnoletnią. Zresztą, nawet tak nie argumentował.
  • w 8 klasie, 15 lat, miałem koleżankę, która była w pełni dojrzałą kobietą, tak na oko 20-25 lat
  • Tak, 15-latka czasem wygląda jak dorosła, 13-latka niekoniecznie.
    Zresztą, o czym my tu dyskutujemy? Facet współżył z dzieckiem w wynaturzony sposób, uciekł, by uniknąc kary, a teraz często jest lansowany na autorytet. 
  • ale może się zdarzyć, szczególnie przygotowana przez matkę
  • No może, ja tam kontakt seksualny np 18 latków za szczególnie naganny nie uważam,ale jak przyjrzałam to ona na tych zdj wyglądała na max 15.  >Sama nie wiedziałam co o tym myśleć, ale teraz to w sumie wydaje mi się to smutna sprawa
  • beatak powiedział(a):
    Tak, 15-latka czasem wygląda jak dorosła, 13-latka niekoniecznie.
    Zresztą, o czym my tu dyskutujemy? Facet współżył z dzieckiem w wynaturzony sposób, uciekł, by uniknąc kary, a teraz często jest lansowany na autorytet. 
    hm, standardowa odpowiedź brzmi - "nie za to go cenimy"

    ale poważnie, to już nie jest ten sam, imprezujący człowiek,
    założył rodzinę odchował dzieci
    a na dodatek mówi o swoim ojcostwie w dobry, poruszający sposób

    może więc warto przyłożyć, do jego wyczynów z młodości, miarkę,
    jaką przykładamy do Klarci
  • Nie do obrony jest to, że Polański tyle lat nie zgłosił się dobrowolnie odbyć karę. Po latach, po wybaczeniu za strony ówczesnej ofiary, dostałby pewnie zawiasy, a nawet jeśli nie - niechby odsiedział karę za głupotę, naiwność i pomysły na imprezowanie, które skutkowały czynem zabronionym, nawet jeśli nie był tego świadom w tamtym czasie.

    Szczególnie, jeśli zmienił się, dojrzał i ma teraz inne podejście do moralności. Zgrzyt by był, ale nie "aura" pedofila, który dzięki sławie i pieniądzom przez lata ukrywał się przed organami ścigania.

    Swoją drogą, czy w USA przestępstwa seksualne nie ulegają kiedyś przedawnieniu?
  • Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Tak, 15-latka czasem wygląda jak dorosła, 13-latka niekoniecznie.
    Zresztą, o czym my tu dyskutujemy? Facet współżył z dzieckiem w wynaturzony sposób, uciekł, by uniknąc kary, a teraz często jest lansowany na autorytet. 
    hm, standardowa odpowiedź brzmi - "nie za to go cenimy"

    ale poważnie, to już nie jest ten sam, imprezujący człowiek,
    założył rodzinę odchował dzieci
    a na dodatek mówi o swoim ojcostwie w dobry, poruszający sposób

    może więc warto przyłożyć, do jego wyczynów z młodości, miarkę,
    jaką przykładamy do Klarci
    Klarcia nie jest celebrytą, który dzięki kasie i wpływom uniknął kary. I przypominam, że on dopuścił się czynu karalnego. 
  • a Klarcia morderstwa ze szczególnym okrucieństwem,
    co z tego, ze nie karalnego?
  • @pioszo54 Z całym szacunkiem dla Klarci ale poza frondą czy tutaj nikt jej za bardzo nie zna, no może ludzie z twittera. Polański jest znany na cały świat
  • i co, mamy przykładać inną miarę do ich życia osobistego?
  • ponoć św. Franciszek też był w młodości imprezowiczem, a nawet złotą młodzieżą
  • Pioszo54 powiedział(a):
    i co, mamy przykładać inną miarę do ich życia osobistego?
    Uważam,że wywlekanie spraw osobistych forumowiczów jest po prostu nie w porządku. Zwłaszcza tego kalibru.
  • edytowano październik 2021
    przecież Klarcia sama o tym mówiła, a nawet chwaliła się swoją przemianą,
    powtórzyłem to, tylko bez eufemizmów
  • Pioszo54 powiedział(a):
    przecież Klarcia sama o tym mówiła, a nawet chwaliła się swoją przemianą,
    powtórzyłem to, tylko bez eufemizmów
    Wiesz, co innego, gdy Klarcia o tym mówi, a co innego, gdy Ty to wywlekasz w kontekście pedofilii.
  • edytowano październik 2021
    w kontekście przykładania różnej miary do niechlubnych uczynków z przeszłości,

    uważam termin "aborcja"za eufemizm, opisujący/ukrywający
    morderstwo nienarodzonego dziecka, dokonane ze szczególnym okrucieństwem
  • Pioszo54 powiedział(a):
    w kontekście przykładania różnej miary do niechlubnych uczynków z przeszłości,

    uważam termin "aborcja"za eufemizm, opisujący/ukrywający
    morderstwo nienarodzonego dziecka, dokonane ze szczególnym okrucieństwem
    I jak najbardziej masz prawo tak uważać. Dalej jednak uważam, że wywlekanie i wytykanie osobistych spraw forumowiczów nie jest ok. Ja np. nie wiedziałam o tym, co kiedyś zrobiła Klarcia. Ta wiedza nie była mi potrzebna.
  • tak, przyznaję, że zrobiłem to mało elegancko,
    ale widać miarka na hipokryzję się mi przebrała
  • Pioszo54 powiedział(a):
    tak, przyznaję, że zrobiłem to mało elegancko,
    ale widać miarka na hipokryzję się mi przebrała
    Myślę, że można wytknąć komuś hipokryzję bez uciekania się do prywatnych trudnych spraw.
    Podziękowali 2Coralgol PonuraKura

  • Sprawdzmy u rabinow... 

  • A czy ktoś wie, jak wyglada sprawa u polskich Romów z wczesnym zamązpojsciem?
    Kiedys to byl temat tabu, sluzby jakos szczególnie nie reagowaly na 13,14 letnie żony. A jak już jakiś  sąd aie bliżej przyjrzal, to byla afera na pol Polski, ze sie ich tradycję i kulturę szarga. 
  • @kociara Romowie to w ogóle temat rzeka  zupełnie inna kultura. Mam z nimi złe wspomnienia. Nie chcę generalizować, ale do dzisiaj mam przed oczami czasu stadionu w Warszawie... 
  • edytowano październik 2021
    Moja prababka była Cyganką. Chyba nie muszę być politpoprawna w tej sytuacji. Znałam wielu. Ciekawa kultura. W sumie fajnie mieć taką domieszkę krwi.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Pioszo54 powiedział(a):
    sugeruję, że zamordowałaś trójkę? własnych dzieci

    Tak, ale w tamtym czasie było to traktowane jako zabieg, o "mordowaniun dzieci" nie było mowy.
    Zresztą nadal w pewnym środowisku, do którego należy też dziewczynarabina, aborcja to jedynie "usunięcie zlepka komórek"; to środowisko stanowi co najmniej 30 proc. społeczeństwa.

    Natomiast pedofilia nie jest tam akceptowana. Polańskiego usprawiedliwiano, bo "wielkim twórcą jest", ale gdyby był to zwykły Kowalski, to mielibyśmy jazgot.
  • Pioszo54 powiedział(a):
    impreza, alkohol, narkotyki, 
    dziewczyna podstawiona przez matkę,
    raczej nie mógł mieć świadomości, że współżyje z nieletnią

    myślę, że wielu młodych mężczyzn przez podobne imprezowanie przechodzi,
    potem się ogarniają, zakładają rodziny
    i żyją długo i szczęśliwie

    Dobrze wiedział ile dziewczynka ma lat; matka chciała dla córki kariery filmowej, takich głupich matek jest więcej. Nie przewidziała, że facet zgwałci jej córkę.
    To nie matka dziewczyny zorganizowała imprezę.
    A facet się wcale nie ogarnął - po powrocie do Europy nadal miał kontakty seksualne z małolatami, co prawda te były nieco starsze, miały "aż 16 lat".
    Przestał się łajdaczyć, gdy się zestarzał  i kondycja mu spadła.
  • Pioszo54 powiedział(a):
    o ile wiem, to Klarcia publicznie opowiadała o swoich aborcjach, chyba na forum Frondy

    Klarcia dała świadectwo czym jest aborcja, gdy walczyła o uratowanie dziecka medialnej "Agnieszki".
    Tę historię przeżyłam szczególnie mocno, z wielu powodów. Niestety, maleństwa nie udało się ocalić.
    A na Frondę info wrzucił ktoś podpisujący się Torequemada, chcąc Klarcię zdyskredytować. Teraz Ty zrobiłeś to samo.


  • Klarcia powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    o ile wiem, to Klarcia publicznie opowiadała o swoich aborcjach, chyba na forum Frondy

    Klarcia dała świadectwo czym jest aborcja, gdy walczyła o uratowanie dziecka medialnej "Agnieszki".
    Tę historię przeżyłam szczególnie mocno, z wielu powodów. Niestety, maleństwa nie udało się ocalić.
    A na Frondę info wrzucił ktoś podpisujący się Torequemada, chcąc Klarcię zdyskredytować. Teraz Ty zrobiłeś to samo.


    wydaje mi się, że opowiadałaś o tym również na wielodzietnych
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.