Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Licea Poznań

Chciałabym poczytać Wasze opinie o liceach w Poznaniu. Profile matematyczne. Które szkoły warto brać pod uwagę, a które lepiej odpuścić? Dziecko z potencjałem, średnio chętne do kucia.

Komentarz

• Nikt? nic? 
    Jak nie licea to może wiecie coś o Zespole Szkół Komunikacji? Jak wygląda nauczanie, wymagania, atmosfera. I jak kwestie strajków, czarnych marszów itp. czy te tematy są obecne w przestrzeni szkoły?
  • Ja mam syna w liceum Pijarów, właśnie na mat-fizie. Druga klasa. Reszta w ED więc za dużej wiedzy nie mam, ale jeśli coś mogę pomóc to pisz tu albo na priv. W zeszłym roku zbieraliśmy informacje o liceach, jak syn wybierał szkołę.
  • Ja mam syna w liceum Pijarów, właśnie na mat-fizie. Druga klasa. Reszta w ED więc za dużej wiedzy nie mam, ale jeśli coś mogę pomóc to pisz tu albo na priv. W zeszłym roku zbieraliśmy informacje o liceach, jak syn wybierał szkołę.
    Podziękowali 1Beta
  • ZSK to najlepsze technikum w Wielkopolsce. Trudno się dostać.
    Jeśli syn nie chce kuc, to niech sobie odpusci licea z najwyższej półki, tj, 8, 1, 2, Marii Magdaleny.
  • Matematycznie 3 LO dobrze stoi.
  • Mój syn też w tym roku wybiera, ale on ma tak dramatyczne wyniki, że nie mierzymy wysoko.
  • Chciałabym, by poszedł do technikum, ZSK chyba za wysoko.
    Technikum łączności niedaleko Cytadeli jest warte uwagi.
  • Na stronie ZSK możesz znaleźć progi do poszczególnych klas.
  • Jeśli chodzi o czarne piątki, to wiem, że w X LO był obchodzony.
  • Tak jeszcze mnie naszło. Obecnie syn bardzo dużo wynosi z lekcji, w domu przed  sprawdzianem sobie przypomina i tyle nauki, faktycznie uczy się w szkole.
    Czy w którejś szkole średniej coś takiego jest realne? Czy jednak szkoła średnia, to ułamek na lekcji, reszta wymaganego materiału do samodzielnego przerobienia w domu? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.