Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Droga, którą Jezus ukazał ukochanej ludzkości

13»

Komentarz

  • Nigdy nie pytam Boga - Dlaczego ?
    On ma swoje sprawy i tak nie zrozumiem. To chyba jedno z najgłupszych pytań, które można Bogu zadać. Ważniejsze jest posłuszeństwo jego woli.

    Ostatnio słuchałem Pelanowskiego. Bardzo trafiło do mnie kazanie o Passze o przejściu ducha śmierci przez Egipt. Cudowne porównanie i ukazanie baranka w domu, a potem zabicie go. Ta myśl wstrząsnęła mną, bo do mnie dotarła i całe szczęście trwa do dziś.

    Dziwią i śmieszą mnie oglądy, że Internet to demon. Przeważnie piszą to wierzące panie, które słabo znają się na komputerze, ale swoje zdanie wyrażają w Internecie. Naprawdę żałosne. No dobra mają dobre chęci, ale to jak z nożem, trzeba się nim dobrze posługiwać.
  • zbyszek powiedział(a):
    Nigdy nie pytam Boga - Dlaczego ?
    On ma swoje sprawy i tak nie zrozumiem. To chyba jedno z najgłupszych pytań, które można Bogu zadać. Ważniejsze jest posłuszeństwo jego woli.


    Dokładnie. Bóg interweniuje wtedy kiedy trzeba i w ten sposób jaki trzeba. A że nam się to może nie podobać, to nasz problem. Skoro ważniejsza jest dla nas miłość własna niż ta do Boga, to potem użalamy się nad sobą. A tymczasem Bóg działa i zmienia nasze życie, a jak będziemy go kochać szczerze i bezwarunkowo, dostrzeżemy te wszystkie cuda jakie dokonują się na naszych oczach.
  • Bardzo wartościowy ten wątek O:)
    Tez uważam ze Bóg działa gdy trzeba. W moim zyciu zaczęłam od niedawna czuć jego działanie, ale to da się czuć, ta obecność jest inna niż każda inn
    Podziękowali 1Biznes Info
  • Pan Bóg działa bez względu na to czy to widzimy czy nie robi swoje.
    To nam pomaga, gdy widzimy jego działanie.
    Im bardziej jemu zaufamy tym więcej cudów Pan Bóg może zrobić. Wypadałoby podać jakiś przykład.. Mam taki życiowy przykład z mojego życia, gdy zaufałem do końca i faktycznie działy się cuda.
    Podziękowali 1Biznes Info
  • Rozeznawanie Woli Bożej jest fundamentalną potrzebą człowieka wierzącego i kochającego Boga. Pragnę uporządkować swoje przemyślenia, bo zauważyłem, że ciągle wracam do tych samych reguł Zapraszam https://melancholia.xyz/

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.