Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Diesel po 8 zł

2»

Komentarz

  • zbyszek powiedział(a):
    U kogo diesel po 8zł - u nas 7.94

    Paliwo jest drogie wszędzie. W Niemczech diesel jest droższy od benzyny. Nie pomogła rządowa obniżka podatku na paliwo - zarabiają w  właściciele Tanksteli.

    Widzę, że polski rząd główkuje jak koń pod górę. Idea aplikacji - super; można by przenieść na zakup węgla po rozsądnej cenie.
  • Klarcia, nie porównuj ceny paliwa w DE i w PL, bo się polscy kierowcy krztuszą ze śmiechu, choć to śmiech przez łzy. 
    Policz sobie ile Niemiec kupi benzyny za minimalna krajową a ile Polak. 
    Mieszkasz w DE wiec nie wiem czemu przeliczasz € na zł 

    Podziękowali 1paulaarose
  • hipolit powiedział(a):
    Klarcia, nie porównuj ceny paliwa w DE i w PL, bo się polscy kierowcy krztuszą ze śmiechu, choć to śmiech przez łzy. 
    Policz sobie ile Niemiec kupi benzyny za minimalna krajową a ile Polak. 
    Mieszkasz w DE wiec nie wiem czemu przeliczasz € na zł 

    Jeszcze raz - podkreśl wężykiem.
    Cena paliwa nie zależy od tego ile ludzie zarabiają; na tym polu panuje wolny, światowy rynek.
    A kto powiedział, że biedacy mają samochodami jeździć, jest miejska komunikacja. 

    Nie przeliczam € na złotego.
    Rząd Morawieckiego wręcz na rzęsach staje, żeby Polaków jak najbardziej ulżyć.
    Niemiecki już mniej się certoli. Takiej biedy jak teraz, to w Niemczech od kilku dekad nie było. A będzie gorzej jeszcze. Chcieli współpracy gospodarczej z ruskimi, to zobaczą, jak bieda smakuje. Jeszcze tylko urzędnicy wyższego szczebla dobrze się mają, ci, którzy dotąd w miarę dobrze zarabiali zgrzytają zębami. 
  • My już nie chcemy tych darów od rzadu. 
    Nie chcemy żadnej ulgi. 
    Naprawdę! Nie chcemy tego dobrobytu jaki nam chcą dać. 
    Niech oni już przestaną obciążać te swoje rzęsy ;) 
    za ten trud należy im się odpoczynek od tej ciężkiej pracy. Niech odejdą, znająca siebie inne zajęcie. Niech zaczną myśleć o sobie, nie o nas! 



    Podziękowali 1zbyszek
  • hipolit powiedział(a):
    My już nie chcemy tych darów od rzadu. 
    Nie chcemy żadnej ulgi. 
    Naprawdę! Nie chcemy tego dobrobytu jaki nam chcą dać. 
    Niech oni już przestaną obciążać te swoje rzęsy ;) 
    za ten trud należy im się odpoczynek od tej ciężkiej pracy. Niech odejdą, znająca siebie inne zajęcie. Niech zaczną myśleć o sobie, nie o nas! 




    Odwołam się do cytatu:
    "Cudze chwalicie,
    Swego nie znacie,
    Sami nie wiecie,
    Co posiadacie."

    Proponuję polskim barankom, przyjechać teraz i popracować nieco w Niemczech - szybko im się poglądy zmienią.

    "Polactwo" już tak ma, że bez narzekania na rząd nie potrafi egzystować.
    Stawiam dolary przeciwko orzechom, że jeżeli opozycja dojdzie do władzy, to jazgot nie ustanie. No i .. oczywiście wszystkie problemy zostaną przerzucone na PiS.

    A Klarcia będzie miała Schadenfreude, gdy wylewającym dzisiaj na rząd kubły pomyj, do oczu zajrzy prawdziwa bieda. Skończą się jazdy prywatnym samochodem i wywczasy.
    Młodzież  chcąc mieć wypasioną komórkę, będzie musiała sobie na taką zarobić.
    Niemieccy rolnicy się ucieszą - znowu będą mogli przebierać w taniej sile roboczej; będzie komu zbierać truskawki i szparagi.
    I żeby Polacy nie mieli lepiej od Niemców, to tez będą siedzieli w niedogrzanych mieszkaniach.


    A ja, każdy wpis "gorzkich żali" będę kwitowała - dobrze wam tak:D
  • @Klarcia od Polaków to ty się odczep !

    Zimno będzie przez cholerną politykę CO2 i zamykanie kopalń.
    Pis się tylko dołożył decydując się na taką politykę.
    Polska powinna wstrzymać płacenie składki do UE do czasu przesłania nam pieniędzy na Ukraińców. Po wpłynięciu pieniędzy powinni się wycofać z tej 100 obietnic między innymi tylko samochody elektryczne do 2035.
  • Zamilcz Klarcia
    Ty zapraszasz Polaków do DE????
    Ty????
    Ty, której pinoc nie stać na życie w Polsce???

    To się moze zdecyduj, hipokrytko jedna. 
    Najpierw przyjedz, pizyj. Tak z pół roku przynajmniej. 
    Potem się wypowiadaj, skończona.... 
    Jest z tobą gorzej, niż myślałam.
    Odejdź kilka metrów od sciany
    Wez rozbieg
    I walnij w ścianę glowa
    Może Ci te klepki się poustawiają w normalnym szeregu
    I wtedy dyskutuj.
    A Morawieckiego se kochaj, jak chcesz. 
    Mnie tam nic do patologicznego uczucia
    Podziękowali 1zbyszek
  • Z Zamilcz to bym się nie zgodził - wolnośc słowa jest ważniejsza
    Podziękowali 1Biznes Info
  • zbyszek powiedział(a):
    U kogo diesel po 8zł - u nas 7.94
    u nas 7,95

  • kociara powiedział(a):
    Zamilcz Klarcia

    Jeszcze raz - spadaj zołzo, od Klarci się odp...
    Ja Cię nie komentuję, nie mam najmniejszych chęci z debilką dyskutować.
    W realu już bym Ci dawno ryło obiła.
    Będę niedługo w Polsce - może się spotkamy, co? Nareszcie bym sobie ulżyła.

  • @DaddyPig byłbyś uprzejmy tu zajrzeć?
    Wpis z 9.58 
    Podziękowali 3hipolit beatak saga
  • Nie wiem czy Admin coś pomoże na tak skłócony i zawzięty Naród  :'(
  • Biznes Info powiedział(a):
    Nie wiem czy Admin coś pomoże na tak skłócony i zawzięty Naród  :'(
    Reagować na jawną agresję zawsze warto.
  • @DaddyPig Wiadomo że między kłócące się kobiety lepiej nie wchodzić, ale Ty masz możliwość edycji. I np Klarci możesz wyedytować: "Powinno być: Ach cześć Kociareczko, dobrze  że tu piszesz, zostań z nami jak najdłużej. Uwielbiam z Tobą dyskutować. Te nasze poglądy są takie urozmaicone. W realu chętnie Cię uściskam" Dalej "Będę niedługo..." można zostawić.
    A Kociarze "@Klarciu, czy Ty zapraszasz Nas do DE?  ;) :D :D :D " itd. Jakbyś potrzebował wsparcia pisz na priv. Pomogę jak umiem. Jak coś mogę przyjąć posadę cenzora treści o niewłaściwym wydźwięku  B)
  • Biznes Info powiedział(a):
    @DaddyPig Wiadomo że między kłócące się kobiety lepiej nie wchodzić, ale Ty masz możliwość edycji. I np Klarci możesz wyedytować: "Powinno być: Ach cześć Kociareczko, dobrze  że tu piszesz, zostań z nami jak najdłużej. Uwielbiam z Tobą dyskutować. Te nasze poglądy są takie urozmaicone. W realu chętnie Cię uściskam" Dalej "Będę niedługo..." można zostawić.
    A Kociarze "@Klarciu, czy Ty zapraszasz Nas do DE?  ;) :D :D :D " itd. Jakbyś potrzebował wsparcia pisz na priv. Pomogę jak umiem. Jak coś mogę przyjąć posadę cenzora treści o niewłaściwym wydźwięku  B)
    Dobre  :D  :D  :D
    Brawo Ty.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.