Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

@Maćku proszę o interwencję

Na naszym forum, pernamentnie są obrażani ministrowie, a nawet premier i prezydent.
Ja, na forum Gazeta.pl mam prawo takie wpisy kasować.
Czy na wielodzietnych, od których oczekuje się jednak wyższej kultury, aniżeli od wylewających pomyje interlokutorów udzielających się na lewackich forach, ma być tolerowany hejt pod adresem członków rządu?

Chodzi mi konkretnie o ten komentarz:

 Nie da się obronić tego nicnierobienia w tej sprawie. 
Wiesz co jest najgorsze?
Ze ten prostak i buc(nie zasługuje na inne nazywanie) uparcie trwa w swej głupocie politycznej. Nie słucha gotowych propozycji i rozwiazan PRAKTYKÓW. Dyrektorów, nauczycieli, rodziców działających dla edukacji. Słucha tylko politycznych sondaży i stetryczalego prezesa, który coraz częściej odlatuje daleko od swej świadomości. 
I czym się zajmuje minister? 
Pracami nad odwalonym lex Czarnek.


«1

Komentarz

  • Też mnie to uderzyło @Klarcia
    Każdy człowiek ma godność i zasługuje na szacunek. 

    Podziękowali 1paulaarose
  • "Ten papież jest zupełnie oderwany od rzeczywistości. Mielibyśmy się rozbroić i oddać w łapy barbarzyńców. A on by odprawił piękne nabożeństwo.
    Sorry, ale tak mądrego inaczej papieża chyba jeszcze w historii Kościoła nie było.
    Gdyby poglądy Franciszka wyznawali papieże średniowiecza, to dzisiaj na całym świecie panował by islam."

    http://wielodzietni.org/discussion/comment/2172747/#Comment_2172747
  • Kornik powiedział(a):
    Przecież bez przerwy obrażasz na forum polityków, którzy ci się nie podobają, a jeszcze częściej swoich rozmówców. Dlaczego niby wymienione przez ciebie osoby miałyby być objęte jakąś szczególną ochroną? Zwłaszcza taki Czarnek...
    Proszę podać, jakiego polityka obraziłam.
    Poza tym, ten babsztyl hejtuje osoby z rządu - to nie jest konstruktywna krytyka, a obrzydliwy hejt. Za cos takiego na niemieckich forach banują.
    Ja kasuję podobne komentarze na forum, którym się opiekuję.
  • Avq powiedział(a):
    "Ten papież jest zupełnie oderwany od rzeczywistości. Mielibyśmy się rozbroić i oddać w łapy barbarzyńców. A on by odprawił piękne nabożeństwo.
    Sorry, ale tak mądrego inaczej papieża chyba jeszcze w historii Kościoła nie było.
    Gdyby poglądy Franciszka wyznawali papieże średniowiecza, to dzisiaj na całym świecie panował by islam."

    http://wielodzietni.org/discussion/comment/2172747/#Comment_2172747
    No i ???
    Stawiasz na równej płaszczyźnie konstruktywną krytykę z hejtem.
    Ja papieża nie hejtuję, jedynie stwierdzam, że tego typu poglądy głoszone ze stolca papieskiego są niebezpieczne.
    Gdyby Ukraina nie oddała swojego czasu broni atomowej, dzisiaj nie spływała by krwią.
    Papież nadal ma możliwość publicznie obłożyć Putina Anatemą. Nie szkodzi, że ten zbrodniarz nie jest katolikiem (przyznaje się do chrześcijaństwa), ani też, że Kościół już od dawna z tej formy potępienia nie korzystał.
    Mamy sytuację wyjątkową, ludobójstwo - świat potrzebuje wyraźnego znaku.
  • Karolinka powiedział(a):
    Też mnie to uderzyło @Klarcia
    Każdy człowiek ma godność i zasługuje na szacunek. 

    Pozwolę sobie zauważyć, że Klarcia też ma swoją godność i choćby z racji wieku zasługuje na szacunek.
    To babsko jednak co rusz mnie kąsa.
  • Klarcia powiedział(a):
    Avq powiedział(a):
    "Ten papież jest zupełnie oderwany od rzeczywistości. Mielibyśmy się rozbroić i oddać w łapy barbarzyńców. A on by odprawił piękne nabożeństwo.
    Sorry, ale tak mądrego inaczej papieża chyba jeszcze w historii Kościoła nie było.
    Gdyby poglądy Franciszka wyznawali papieże średniowiecza, to dzisiaj na całym świecie panował by islam."

    http://wielodzietni.org/discussion/comment/2172747/#Comment_2172747
    No i ???
    Stawiasz na równej płaszczyźnie konstruktywną krytykę z hejtem.
    Ja papieża nie hejtuję, jedynie stwierdzam, że tego typu poglądy głoszone ze stolca papieskiego są niebezpieczne.
    Gdyby Ukraina nie oddała swojego czasu broni atomowej, dzisiaj nie spływała by krwią.
    Papież nadal ma możliwość publicznie obłożyć Putina Anatemą. Nie szkodzi, że ten zbrodniarz nie jest katolikiem (przyznaje się do chrześcijaństwa), ani też, że Kościół już od dawna z tej formy potępienia nie korzystał.
    Mamy sytuację wyjątkową, ludobójstwo - świat potrzebuje wyraźnego znaku.
    Aha, "jest zupełnie oderwany od rzeczywistości" to konstruktywna krytyka, a "coraz częściej odlatuje daleko od swej świadomości" to hejt, wylewanie pomyj i obrażanie.

    Podziękowali 2gahana Laf2011
  • edytowano marzec 2022
    Kornik powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Kornik powiedział(a):
    Przecież bez przerwy obrażasz na forum polityków, którzy ci się nie podobają, a jeszcze częściej swoich rozmówców. Dlaczego niby wymienione przez ciebie osoby miałyby być objęte jakąś szczególną ochroną? Zwłaszcza taki Czarnek...
    Proszę podać, jakiego polityka obraziłam.
    Poza tym, ten babsztyl hejtuje osoby z rządu - to nie jest konstruktywna krytyka, a obrzydliwy hejt. Za cos takiego na niemieckich forach banują.
    Ja kasuję podobne komentarze na forum, którym się opiekuję.

    Nie ma niestety (chyba) opcji wyszukiwania w postach jednego użytkownika, a 21 tysięcy twoich komentarzy nie będę przeglądał. Ale jestem pewien, że tekst będący "hejtowaniem a nie konstruktywną krytyką" szybko ci się zdarzy, to go tu wspomnę

    BTW, Kociara nie napisała po prostu, że Czarnek jest dzbanem, całkiem szczegółowo taką opinię uzasadniła

    Już mniejsza o min. Czarnka, chociaż pod względem kultury obycia i wykształcenia, minister przewyższa takie "kociary" o niebo, ale uwłaczyła godności prezesa J. Kaczyńskiego.
    Nie pierwszy raz atakuje hejtem rządzących polityków.
  • To tak jak z Newsweekiem, hejtują, hejtują, a potem się okazuje że to szmatławiec Putina :)

    Ale fakt, faktem, że ten "mądry inaczej" o naszym Papieżu to klasyczny przykład hejtu i Maciek powinien zareagować.
    Podziękowali 3gahana Laf2011 paulaarose
  • Klarcia nie napisała, że jest głupi, brak rozwagi hierarchy ujęła w bardzo grzecznej formie.
  • edytowano marzec 2022
    Klarcia powiedział(a):
    Klarcia nie napisała, że jest głupi, brak rozwagi hierarchy ujęła w bardzo grzecznej formie.
    Bo @Klarcia jest taka grzeczna i wyważona. 
    Podziękowali 1gahana
  • Obrażanie papieża jest mocno nie na miejscu. To naprawdę człowiek na swoim miejscu według mnie. Co do polityków natomiast... Obrażać personalnie się ich nie powinno, ale fakt faktem swoimi wyborami trochę krzywdy społeczeństwu robią i to nieważne jaka opcja, ale generalnie dobrze jeśli odbywałoby się to wszystko bez ad personam.
  • Ja papieża nie obrażam, jestem gotowa mu w oczy powiedzieć, co myślę o jego bajaniu.
    Prezes J. Kaczyński jest mężem stanu, równego sobie w partii nie ma. Na równym poziomie, a może nawet nieci wyżej z racji obycia w świecie i młodszego wieku, jest premier M. Morawiecki, ale on nie jest w PiS.
  • Ja bym powiedziała, że uważam inaczej, chociaż staram się nie angażować zbyt w politykę bo zasadniczo jest ona brudna. Generalnie uważam że każdy polityk stety niestety ale musi trochę poklamac, trochę podkoloryzowac ale znowu zgodzę się @Klarcia że generalnie personalne ich obrażanie OK nie jest. Oczywiście według mnie
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano marzec 2022
    Klarcia powiedział(a):
    Ja papieża nie obrażam, jestem gotowa mu w oczy powiedzieć, co myślę o jego bajaniu.
    Prezes J. Kaczyński jest mężem stanu, równego sobie w partii nie ma. Na równym poziomie, a może nawet nieci wyżej z racji obycia w świecie i młodszego wieku, jest premier M. Morawiecki, ale on nie jest w PiS.

    "mądry inaczej" - to chyba "głupi"?
    i to nie jest obrażanie według Ciebie?
    to czy jesteś gotowa powiedzieć w oczy, czy nie, w żaden sposób nie zmienia sytuacji


    można to było wyrazić w inny sposób, napisać z szacunkiem np.:
    -  uważam, że pomysł papieża jest niemądry/nierozsądny, bo...
    a nie: 
    - "tak mądrego inaczej papieża chyba jeszcze w historii Kościoła nie było."

    Podziękowali 1gahana
  • Ło matko z córkom.
    Podziękowali 2In Spe agnieszkamama
  • edytowano marzec 2022
    *
  • edytowano marzec 2022
  • Ej no. Coś Ty.
    Klarcia przecież jest taka łagodna, wyważona, taktowna i ona tylko się broni. 
    Jak poszukasz głębiej to zobaczysz, jak mnie nazywała dziwką zdradzającą męża, złodziejka, aborcjonistka, wywloka. I jeszcze kilka innych. 
    I nie, że w odpowiedzi na mój post do niej. 
    To było w odpowiedzi na mój komentarz dotyczacy jakiejś sytuacji.

    Żeby było jasne. Ja już kilka razy pisałam, że @Klarcia w żaden sposób nie jest w stanie mnie obrazić, gdyby nawet wyprodukowała tysiące wpisów pełnych wulgaryzmów. Wszyatjich istniejących i na nowo wymyślonych. Nie ma na to najmniejszych szans. 
    Jednak przykro mi, że takie słowa czytają osoby, dla których już samo czytanie takich słów jest przykre i niekomfortowe. Przykro mi z powodu odczuć tych osób, nie z powodu tego, że @Klarcia produkuje wpisy z brzydkimi słowami. 
  • Klarcia chce być w centrum uwagi. Wszyscy się teraz do niej odnoszą.
    Co napisała kiedyś, co pisze teraz, co będzie pisać.

    A do tematu Klarcia powinna skończyć z używaniem epitetów w stosunku do forumowiczów.
    Podziękowali 2Laf2011 Joannna
  • Klarcia powiedział(a):
    gdybym mogła powiedzieć to przy nim, to bym powiedziała "jaki stary, tak głupi".
    jaka stara, tak głupia
  • edytowano marzec 2022
    :D :D
    Mój wpis sam się skomentował
  • Przykro to pisać, ale sporo ludzi tu woli się nie odzywać z powodu Klarci, która nie wchodzi w dyskusje tylko oczekuje przyklasku dla swoich  jedynie właściwych i niepodważalnych poglądów. Masz inne zdanie - nie masz racji, słuchasz jełopów, idiotów, jesteś lewakiem, itd. 
    Faktycznie, szkoda się brudzić ... 

    I jeszcze jedno @klarcia - na szacunek pracuje się życiem - nie ilością przeżytych lat. 
  • Rozwaliła skutecznie forum i jeszcze jej mało awanturnictwa...
    Bo ktoś o ukochanych politykach ma inne zdanie niż jedynie słuszne jej zdaniem ...
    Oj...
    W sumie obrażać tylko jej wolno i tylko oczywiście w jedynie słusznej sprawie.

    Paranoja. Acz niestety nie nowa.




  • Ja osobiście staram się łagodnie traktować @Klarcia i raczej nie czytam jej wpisów, omijam je. Wydaje mi się, że jeśli forum się rozpadło to ma to mnóstwo przyczyn, a nie sama Klarcia, której wpisy można zignorować, ale to moje zdanie.
    Co do polityków natomiast, już się wypowiadałam, ale dodam że niestety w tej kwestii chyba zawsze będzie brakować łagodności. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Kociara ale prawda jest taka że Ty tez potrafisz dogryzc. Czasami jest bardzo przykro czytać. Czasami trzeba zagryźć zęby żeby godnie znosić ciosy. 
    Dogryźć, powiadasz
    A nie. To spoko.ha dogryzam, to Klarcia jest usprawiedliwiona i może rynsztokowe słownictwo zamieszczać.
    Dziwka, złodziejka itp kontra dogryzanie. Nie no. Racja
  • Dodam że do samej Klarci jako tako nic nie mam, wydaje mi się ze po drugiej siedzi dobry czlowiek
  • Kajla powiedział(a):
    Ten watek to absurd taki, bo jedyna osoba na tym forum w ktorej postach widze okreslenia typu babsko, wywloka, 'gowna nie tykam' w odniesieniu do osoby to klarcia, ale jak widac jest to uznawane za uroczy forumowy folklor. 
    Sorry, ale nie napisałam 'gowna nie tykam'  - mocno przesadziłaś.
  • >  jak mnie nazywała dziwką zdradzającą męża, złodziejka, aborcjonistka, wywloka. I jeszcze kilka innych.  <

    1.KŁAMIESZ.
    2. Spadaj z mojego watka.
    Wrrrrrrr
  • gahana powiedział(a):
    Przykro to pisać, ale sporo ludzi tu woli się nie odzywać z powodu Klarci, która nie wchodzi w dyskusje tylko oczekuje przyklasku dla swoich  jedynie właściwych i niepodważalnych poglądów. Masz inne zdanie - nie masz racji, słuchasz jełopów, idiotów, jesteś lewakiem, itd. 
    Faktycznie, szkoda się brudzić ... 

    I jeszcze jedno @klarcia - na szacunek pracuje się życiem - nie ilością przeżytych lat. 
    1. Jak to nie wchodzi w dyskusje? Nie przesadzaj.
    2. Jeżeli ktoś głosi lewackie poglądy, to nazywam rzecz po imieniu. A od kiedy określenie lewak jest epitetem?
    3. O moim prywatnym życiu nic nie wiesz, więc nie możesz mnie oceniać.
  • joachm1 powiedział(a):
    Rozwaliła skutecznie forum i jeszcze jej mało awanturnictwa...
    Bo ktoś o ukochanych politykach ma inne zdanie niż jedynie słuszne jej zdaniem ...
    Oj...
    W sumie obrażać tylko jej wolno i tylko oczywiście w jedynie słusznej sprawie.

    Paranoja. Acz niestety nie nowa.




    Nie chodzi o "inne zdanie", ale uwłaczanie godności ludzi prawych, obecnie zarządzających naszą ojczyzną.
    I to nie Klarcia forum rozwaliła.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.