Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

@Maćku proszę o interwencję

2»

Komentarz

  • I...a piać od nowa...
    Jedynie słuszna wizja i odczucia
     :'( :'( :'(  
  • Klarcia powiedział(a):
    gahana powiedział(a):
    Przykro to pisać, ale sporo ludzi tu woli się nie odzywać z powodu Klarci, która nie wchodzi w dyskusje tylko oczekuje przyklasku dla swoich  jedynie właściwych i niepodważalnych poglądów. Masz inne zdanie - nie masz racji, słuchasz jełopów, idiotów, jesteś lewakiem, itd. 
    Faktycznie, szkoda się brudzić ... 

    I jeszcze jedno @klarcia - na szacunek pracuje się życiem - nie ilością przeżytych lat. 
    1. Jak to nie wchodzi w dyskusje? Nie przesadzaj.
    2. Jeżeli ktoś głosi lewackie poglądy, to nazywam rzecz po imieniu. A od kiedy określenie lewak jest epitetem?
    3. O moim prywatnym życiu nic nie wiesz, więc nie możesz mnie oceniać.
    1. Na okrągło wklejasz teksty z innych źródeł. Jak byśmy sami nie potrafili szukać, czytać, analizować.  Mało kto to czyta. Tak tego dużo. Wszystko pod twoje tezy. 
    Nie potrafisz dyskutować. Nie przyjmujesz innego punktu widzenia. Obrażasz pośrednio i bezpośrednio rozmówcę, jeśli brakuje ci argumentów. Piszesz z lekceważeniem o innych, jakbyś sama była lekarzem, księdzem, papieżem, dziennikarzem, naukowcem - w jednym.  
    To nie jest dyskusja. To zarzucane innych swoim widzimisię. Jeśli ktoś merytorycznie uzasadnia swoje zdanie - tobie nie pasujące - pomijasz milczeniem i dalej zasypujesz rozmówców swoimi twierdzeniami. 

    2. Niestety, używasz " lewaka" jako epitetu. Nie widzisz tego.

    3. Tak, nic nie wiem o Twoim życiu. 
    Odniosłam się do twojego wpisu, że chociażby ze względu na Twój wiek należy ci się odrobina szacunku. 
    Więc ja twierdzę, że wiekiem się szacunku nie osiąga. 
    Podziękowali 3Berenika Joannna Ona64
  • Klarcia powiedział(a):
    Kajla powiedział(a):
    Ten watek to absurd taki, bo jedyna osoba na tym forum w ktorej postach widze okreslenia typu babsko, wywloka, 'gowna nie tykam' w odniesieniu do osoby to klarcia, ale jak widac jest to uznawane za uroczy forumowy folklor. 
    Sorry, ale nie napisałam 'gowna nie tykam'  - mocno przesadziłaś.



     "Przyjęłam zasadę " nie ruszaj g..., bo śmierdzi", ale po raz kolejny zaatakowana, nie wytrzymałam. Co za babsztyl.." 


    @Klarcia, to nie twoje słowa? 
  • Karolinka powiedział(a):
    Też mnie to uderzyło @Klarcia
    Każdy człowiek ma godność i zasługuje na szacunek. 

    Już widzę, jak okazujesz szacunek zbrodniarzowi wojennemu, Trynkiewiczowi czy innym okrutnym, złym, bezmyślnym ludziom. I nie.nie każdy człowiek zasługuje na szacunek

    Jakos szcunku np pod adresem posłow opozycyjnych nie widzę zbyt często

    I Klarcia zmień już płytę, to się serio robi żenujące.

    I jeszcze kłamiesz. Fakt, ciężko przebić się przez Twoje tysiące wpisów, ale doskonale pamiętam, co pisałaś.

    Szacunek to nie jest cos, co się należy. Racz o tym pamiętać
  • @Kociara szacunek należy się każdej istocie ludzkiej, mówię tu o szacunku naturalnym, bezwzględnym 
    Podziękowali 2Skatarzyna Joannna
  • gahana powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Kajla powiedział(a):
    Ten watek to absurd taki, bo jedyna osoba na tym forum w ktorej postach widze okreslenia typu babsko, wywloka, 'gowna nie tykam' w odniesieniu do osoby to klarcia, ale jak widac jest to uznawane za uroczy forumowy folklor. 
    Sorry, ale nie napisałam 'gowna nie tykam'  - mocno przesadziłaś.



     "Przyjęłam zasadę " nie ruszaj g..., bo śmierdzi", ale po raz kolejny zaatakowana, nie wytrzymałam. Co za babsztyl.." 


    @Klarcia, to nie twoje słowa? 
    W tym co napisałam jest jednak różnica w odniesieniu do tego, co mi imputujesz.
    A babsztylem jest, bo się do Klarci przypierdziela. W realu bym jej pyszczek obiła, tutaj tylko poszczekać mogę.
  • Polecam ofiarować w modlitwie osoby, które nas denerwują. Pomaga. Po co sobie zanieczyszczać serce takimi emocjami?
    Podziękowali 3Gosia5 Joannna Ona64
  • edytowano marzec 2022
    Klarcia powiedział(a):
    gahana powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Kajla powiedział(a):
    Ten watek to absurd taki, bo jedyna osoba na tym forum w ktorej postach widze okreslenia typu babsko, wywloka, 'gowna nie tykam' w odniesieniu do osoby to klarcia, ale jak widac jest to uznawane za uroczy forumowy folklor. 
    Sorry, ale nie napisałam 'gowna nie tykam'  - mocno przesadziłaś.



     "Przyjęłam zasadę " nie ruszaj g..., bo śmierdzi", ale po raz kolejny zaatakowana, nie wytrzymałam. Co za babsztyl.." 


    @Klarcia, to nie twoje słowa? 
    W tym co napisałam jest jednak różnica w odniesieniu do tego, co mi imputujesz.
    A babsztylem jest, bo się do Klarci przypierdziela. W realu bym jej pyszczek obiła, tutaj tylko poszczekać mogę.
    Chyba sobie żartujesz. 
    Zachowujesz się teraz jak nastokatka z patoligicznego środowiska. 
    Jestem pewna, że w realu to byś o ogon podwinela 
    A.i nie wiesz co JA BYM W REALU zrobiła. 
    Więc wiesz... Nie strasz nie strasz...  B)
  • dokładnie to chciałam napisać
    dzięki @M_Monia ; <3
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.