Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szef radia nie uznaje antykoncepcji, przypuszcza poeta Cisło

edytowano luty 2009 w Ogólna
image

Radiowa "Dwójka" ma nowego szefa, a ten szef nie widzi mnie w swoim zespole. Dziś dostałem wypowiedzenie. Kim jest Paweł Milcarek? Jest arcykatolikiem (mejla z dymisją, adresowanego do mnie, opatrzył w narożniku ładnym krzyżykiem). Do niedawna był redaktorem naczelnym dwumiesięcznika "Christianitas". Z wykształcenia â?? filozof, tomista. Wykładał na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego. Politycznie â?? narodowiec; jego idolem jest Jędrzej Giertych, niegdyś współpracownik Romana Dmowskiego. Milcarek, mimo młodego wieku (urodził się w 1966), ma już pięcioro dzieci. Prawdopodobnie nie uznaje środków antykoncepcyjnych.

>> więcej

Komentarz

  • Lubię arcykatolików. Pan Milcarek bardzo mi się podoba. Pamiętam go jak kiedyś w tv publicznej bronił Radia Maryja w dyskusji z agentem SB ks. Czajkowskim.:peace:
  • Pan Cisło jest rozwodnikiem i ma dwie córki... Jego eks żona pracowała (nie wiem jak jest teraz) chyba w jakimś tefałenie, albo jakiejs niemieckiej polskojęzycznej TV
  • A tu hołd dla Tuska w wykonaniu poety :wink:

    Ludzie leniwi szkodzą sobie i ewentualnie swoim bliskim. To â?? w wymiarze prywatnym; natomiast w wymiarze społeczno-cywilizacyjnym nasza skłonność do nicnierobienia ma liczne zalety. Nic nie robiąc, chronimy na przykład środowisko naturalne, w którym zbytek aktywności, zwłaszcza technicznej, powoduje szkody. Powszechny grzech zaniechania sprzyja też zachowaniu pokoju. Wojna wymaga znacznej mobilizacji sił i środków; nie zdobywając się na mobilizację, oddalamy widmo zniszczeń i śmierci. A dalej leniwi bywają inicjatorami udogodnień cywilizacyjnych: gdyby nie wygodniccy, wciąż chodzilibyśmy na piechotę, bo nie zostałoby wynalezione koło. Wszystkiego trzeba by się uczyć na pamięć, bo nie powstałoby pismo, i tak dalej. Metodyczne nicnierobienie wywołuje niekiedy nudę, to prawda, lecz nuda ma znane właściwości kulturotwórcze: z nudów ułożono wiele arcydzieł (w więzieniach, na wygnaniu etc.). Tak, tak, nudzić się, czy być leniwym, to działać na rzecz cywilizacji. Nadaktywni niszczą świat; zachowują go leniwi. Lenistwo jest per saldo budujące.
  • Tak się zastanawiam, czemu "arcykatolikiem"? Katolikiem po prostu. Bo albo się katolikiem jest albo nie jest. Albo jest się w ciąży albo nie jest.

    P
  • Arcykatolicy stawiają w mailach krzyżyki. Po tym ich poznasz.
  • To w dziale "Prośby o modlitwę" jest kurna kto? :shocked: tam same +++

    P
  • [cite] Maciek:[/cite]Arcykatolicy stawiają w mailach krzyżyki. Po tym ich poznasz.
    krzyżyki "#" czy plusiki "+"? Spotkałem jeszcze takich co stawiają ukośnik i o "\o" ale jeszcze ich nie rozszyfrowałem.
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Maciek:[/cite]Arcykatolicy stawiają w mailach krzyżyki. Po tym ich poznasz.
    krzyżyki "#" czy plusiki "+"? Spotkałem jeszcze takich co stawiają ukośnik i o "\o" ale jeszcze ich nie rozszyfrowałem.

    A plusik to nie krzyżyk ?
  • A plusik to nie krzyżyk ?
    Dla muzyka?
  • Ja czasem stawiam < - rybkę, po wczesno-chrześcijańsku:wink:

    P
  • [cite] Taw:[/cite]Spotkałem jeszcze takich co stawiają ukośnik i o "\o" ale jeszcze ich nie rozszyfrowałem.
    Podobno takie znaczki są popularne w mailach pracowników TVP :cool:
  • http://pl.wikipedia.org/wiki/Geek_Code




    A tutaj jakiśÂ przykład:

    -----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
    Version: 3.1
    GED/J d-- s:++>: a-- C++(++++) ULU++ P+ L++ E---- W+(-) N+++ o+ K+++ w---
    O- M+ V-- PS++>$ PE++>$ Y++ PGP++ t- 5+++ X++ R+++>$ tv+ b+ DI+++ D+++
    G+++++ e++ h r-- y++**
    ------END GEEK CODE BLOCK------
  • Podobno takie znaczki są popularne w mailach pracowników TVP :cool:
    mówisz że to zwyczajowe logo?
  • image

    Tak, panie poeto.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.