Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wizerunek osób na świeczniku

Konto skasowane na prośbę użytkownika.
«1

Komentarz

  • A po co czytać pudelka? Ktoś nie ma własnego życia, że tak bardzo interesuje się cudzym? 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Myślę, że ludzie bardzo nie lubią, gdy w kwestiach moralnych poucza ich ktoś, kto zdradził męża i miał dziecko z innym. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Ona poucza w kwestiach np aborcji i jest wyjątkowo wiarygodna. 
    No i to się nie podoba.

    Co do małżeństwa też nie łatwo się podnieść po takim kryzysie udowadniają oboje że się da. 
    Nie podoba się umoralnianie z ust osoby, która z moralnością ma niewiele wspólnego. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Tobie się tak wydaje że ona nie ma z moralnością nic wspólnego. 
    Ależ nic nie się nie wydaje. Cala Polska widziala.
  • M_Monia powiedział(a):
    Ludziom generalnie nie podoba się umiralnianie z ust kogokolwiek. Szybciej wybaczyliby aborcje na żądanie niż wychowywanie obcego dziecka 
    Moniu, gdy umoralnia mnie człowiek dobry, moralny i porządny i dodatkowo dający przykład swym życiem - przyjmę to i nawet podziękuję. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Jak się chce psa uderzyć zawsze kij się znajdzie jak się dobrze poszuka 
    Problem polega na tym, że tu nie trzeba szukać. 
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Aleś podała przykład :D 
    To raczej strzał w kolano niż przykład dobrego małżeństwa 
  • M_Monia powiedział(a):
    To miał być przykład hejtu na polityków
    Chcesz do polityki będą Cię krytykować przeciwnicy polityczni, ba nawet Twoje dzieci też, żonę i babkę tez. 
    Kasia Tusk, bo torebka potwornie droga, chyba 23 tys
    Aleksandra Kwaśniewska, bo dzieci nie chce mieć z wyboru

    Itd itp. 
    Tylko jest jedną mała różnica. Żadna z tych pań nie mówi innym jak  mają żyć. 
  • M_Monia powiedział(a):
    To miał być przykład hejtu na polityków
    Chcesz do polityki będą Cię krytykować przeciwnicy polityczni, ba nawet Twoje dzieci też, żonę i babkę tez. 
    Kasia Tusk, bo torebka potwornie droga, chyba 23 tys
    Aleksandra Kwaśniewska, bo dzieci nie chce mieć z wyboru

    Itd itp. 
    A jakiż to ważny polityk z tej pani? Nawet aktorka jakaś taka marna z niej.
    Jakby nie numer - z delikatnie mówiąc- niewiernością, to by o niej nikt nie wspominał. Ot, przewinęła się przez serial i tyle. 


    Niestety ludzie dają sobie prawo do wchodzenia innym w ich prywatę. 
    Lubia wyliczać pieniądze w portfelu, miejsce wypoczynku, dom, obejście, samochody .
    Jak kto wyglada, jak jest ubrany. 
    Ile ma dzieci, a czemu tyle,  ile mężów, czy ojciec pił a matka biła.
    Oczywiście w druga stronę to wścibstwo ;) i nie szanowanie prywatności 

    Pani Figurska nie była hejtowana za działania polityczne. 
    Jakby sobie darowała śpiewki o moralności, umoralnianie innych, to nikogo by jej tyłek nie interesował. 
    Tak to jest jak się ustawiać tyłki innym 


    Podziękowali 1beatak
  • Aha, czyli jak Ty coś robisz, tzn ze inni robią tak samo. 
    W kupie raźniej, co? 

    Nie Moniu, denerwują się ci (choć to za duże słowo, bo mi koło tylka lata kto jak się prowadzi) którzy nie są wstanie przełknąć takiej hipokryzji. 
    Ja się nia brzydzę. 
    Czasem lepiej milczeć 

  • beatak powiedział(a):
    Myślę, że ludzie bardzo nie lubią, gdy w kwestiach moralnych poucza ich ktoś, kto zdradził męża i miał dziecko z innym. 
    Na pewno - jest wtedy niebywała okazja utrącić konkurenta politycznego.
    Niemniej, Szaweł miał znacznie więcej za uszami, a jednak Jezus wybrał go na znaczniejszego z apostołów.
    Figurska jest szczególnie znienawidzona przez promotorów "cywilizacji śmierci", ale - co nas nie zabije, to nas wzmocni.
  • beatak powiedział(a):
    Nie podoba się umoralnianie z ust osoby, która z moralnością ma niewiele wspólnego. 

    No tak, Św. Paweł morderca, Św. Piotr zdrajca... Ci chrześcijanie są tacy wkurzający.
    Podziękowali 1gielki
  • Turturek powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Nie podoba się umoralnianie z ust osoby, która z moralnością ma niewiele wspólnego. 

    No tak, Św. Paweł morderca, Św. Piotr zdrajca... Ci chrześcijanie są tacy wkurzający.
    Nie chrześcijanie, tylko hipokryci 
  • Odmawiasz człowiekowi możliwości nawrócenia?
    Podziękowali 1Klarcia
  • I jeszcze...

    "Dlatego postępujcie zgodnie z ich nauką, lecz nie bierzcie z nich przykładu. Bo nauczają, ale sami tego nie przestrzegają."

    Mt. 23,3

  • Turturek powiedział(a):
    Odmawiasz człowiekowi możliwości nawrócenia?
    Nie, gdzie to wyczytałes?
  • Do mnie docierają ludzie którzy zrobili coś złego i byli w stanie to naprawić. Nie uważam tego za hipokryzję. Hipokryta jest ten co uważa się za świętego a ukrywa swoje grzechy. Nie ten co przyznał się do błędu czy zła i z niego wyciąga wnioski. I dzieli się nimi z innymi ludźmi. 
    Na tej zasadzie to nikt nie mógłby mówić o moralności bo nikt nie jest bez winy w rozmaitych sprawach.
  • Odrobinka powiedział(a):
    Do mnie docierają ludzie którzy zrobili coś złego i byli w stanie to naprawić. Nie uważam tego za hipokryzję. Hipokryta jest ten co uważa się za świętego a ukrywa swoje grzechy. Nie ten co przyznał się do błędu czy zła i z niego wyciąga wnioski. I dzieli się nimi z innymi ludźmi. 
    Na tej zasadzie to nikt nie mógłby mówić o moralności bo nikt nie jest bez winy w rozmaitych sprawach.
    A do mnie akurat ta konkretna pani nie przemawia wcale. Ale też nie musi. 
  • M_Monia powiedział(a):
    A Kaja Godek? 
    Też nie. Ale bardziej wiarygodna w tym co robi.
  • @beatak nie musi ale też nie uważam że jest hipokrytką. Bo jednak to słowo znaczy coś innego niż mówić i swoich błędach i ich naprawianiu oraz dzielenia się swoimi przemyśleniami w zakresie moralności. 
    Ja tam nawet nie wiem czy do mnie dociera bo w ogóle pani Figurskiej nie czytuję nie słucham i nie oglądam. 
    Chyba już za stara jestem na takie autorytety
  • Dla mnie to była ta jedna kropla...
    O ile sama historię pani Figurskiej na początku trochę złośliwie traktowałam(i to raczej na zasadzie ,że wszystko na sprzedaż -jacybjwstwsmy cudowni,a potem srrruuu,zdrada) to generalnie byłam pełna uznania 
    Ale to był wysyp takich umoralniający aniołków Kaczyńskiego,z bratanica po kolejnym rozwodzie na czele,która pisała felietony pochwalne ku czci wartości rodziny i przykazaniom,a sama wiadomo...
  • beatak powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Odmawiasz człowiekowi możliwości nawrócenia?
    Nie, gdzie to wyczytałes?

    W tym, że nazywasz ludzi nawróconych hipokrytami.
  • Turturek powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Odmawiasz człowiekowi możliwości nawrócenia?
    Nie, gdzie to wyczytałes?

    W tym, że nazywasz ludzi nawróconych hipokrytami.
    Nie nawróconych, tylko umoralniających.
  • Neo wiem,jak to się dzieje,ale najwięcej afer powiedzmy obyczajowych, nieprawidłowości w  związkach jest od lat w tych kręgach działaczy politycznych, którzy na pokaz klęczą wszędzie,gdzie się da i kiedy się da,tokują o rodzinie,wartościach itp.
    A potem spektakularne zdrady, przemoc w związkach,przemoc i okrucieństwo wobec zwierząt.

  • beatak powiedział(a):
    Nie nawróconych, tylko umoralniających.

    Czyli jak ktoś się nawrócił i umoralnia, to jest hipokrytą czy nie?
  • Turturek powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Nie nawróconych, tylko umoralniających.

    Czyli jak ktoś się nawrócił i umoralnia, to jest hipokrytą czy nie?
    Nie wiem czy się nawrócił. Niech jeszcze troszkę pomilczy i w tym milczeniu daje świadectwo dobrym życiem. Będzie bardziej skuteczna.
  • Ale jak.umoralnia? Że mówi że nie warto z własnego doświadczenia? Dla mnie to nie umoralniania i nie hipokryzja.
  • beatak powiedział(a):
    Nie wiem czy się nawrócił. Niech jeszcze troszkę pomilczy i w tym milczeniu daje świadectwo dobrym życiem. Będzie bardziej skuteczna.

    Czy Św. Paweł był hipokrytą? A Św. Piotr? Obaj umoralniali zaraz po swoim nawróceniu i w ogóle nie milczeli.
  • Niech sobie robi, co chce, mnie nie przekonuje i do mnie nie przemawia.
  • Mnie nie imponują. Nie czuje potrzeby wnikać głębiej w to, co dzieje się w tej rodzinie ani potępiać, ale nie jest to dla mnie żaden autorytet.
    Podziękowali 1kociara
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.