Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wizerunek osób na świeczniku

2»

Komentarz

  • Ale Moniu
    Czy jest jakiś klucz wg którego uważasz,że kogoś na leży słuchać a innego kogos nie?
    Dlaczego zakładasz,że panie Figurska czy Godek mają mieć jakikolwiek wpływ na moje życie,moje wybory  czy na moje poglądy?
    Nie znoszę narzucania "autorytetów".
    Autorytety się sobie wybiera a nie przyjmuje,bo ktoś inny uważa kogoś za autorytet.
  • M_Monia powiedział(a):
    Bardziej tacy ludzie mi imponują niż lewicowi hedoniści 
    No i ok no i fajnie.
    Więc niech to zostanie w sferze imponowania Tobie a nie innym, chocby i tu
  • M_Monia powiedział(a):
    Imponują Ci lewicowi hedoniści? 
    Nie zrozumiałaś 
  • M_Monia powiedział(a):
    Pytam się 
    No to ja się pytasz to sobie odpowiedz.
    Albo zadaj pytanie tak,by można było na nie odpowiedzieć 
  • beatak powiedział(a):
    Niech sobie robi, co chce, mnie nie przekonuje i do mnie nie przemawia.

    Nie odpowiedziałaś na moje pytanie o Św. Pawła i Św. Piotra. Czy oni byli hipokrytami?
  • Turturek powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Niech sobie robi, co chce, mnie nie przekonuje i do mnie nie przemawia.

    Nie odpowiedziałaś na moje pytanie o Św. Pawła i Św. Piotra. Czy oni byli hipokrytami?
    Ja się wypowiadam na temat figurskiej. Trochę jej daleko do tych dwóch postaci.
  • beatak powiedział(a):
    Ja się wypowiadam na temat figurskiej. Trochę jej daleko do tych dwóch postaci.
    No fakt, nie mordowała chrześcijan :)
    Rozumiem, że jej odmawiasz prawdopodobieństwa nawrócenia i możliwości głoszenia tego tak jak robili to Apostołowie?

    Pamiętaj, że Apostołom współcześni też nie wierzyli. Ty jesteś mądrzejsza o prawie 2000 lat. Cofnij się oceną do tego czasu i powiedz czy morderca chrześcijan nie jest hipokrytą głosząc ludziom jak mają postępować?


    Podziękowali 1Klarcia
  • Figurska w żaden sposób innych nie umoralnia. Mówi o tym, że wyszli z mężem z kryzysu i bardzo dobrze. Pokazuje, że można być wielodzietną,. zadbaną mamą, przełamuje pewne stereotypy myślenia o wielodzietnych mamach. Godek przyjęła na siebie trudna rolę i obrywa jej się po głowie od wszystkich, którzy są zwolennikami aborcji ogólnie albo w pewnych sytuacjach. Ja ją podziwiam szczerze mówiąc i nie zazdroszczę. 
    Co do świecznika to dla mnie fatalną robotę zrobili Białobrzescy i hipster katoliczka, którzy sami się na świecznik wsadzili, wypłynęli na fale internetòw i mediów katolickich po czym dokonali apostazji i płaczą, że teraz już ich nikt w katolickich mediach nie zaprasza mimo, że może mają coś ciekawego do powiedzenia. 
    Podziękowali 2Odrobinka Klarcia
  • Turturek powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Ja się wypowiadam na temat figurskiej. Trochę jej daleko do tych dwóch postaci.
    No fakt, nie mordowała chrześcijan :)
    Rozumiem, że jej odmawiasz prawdopodobieństwa nawrócenia i możliwości głoszenia tego tak jak robili to Apostołowie?

    Pamiętaj, że Apostołom współcześni też nie wierzyli. Ty jesteś mądrzejsza o prawie 2000 lat. Cofnij się oceną do tego czasu i powiedz czy morderca chrześcijan nie jest hipokrytą głosząc ludziom jak mają postępować?


    Poczytałam trochę więcej o p. Figurskiej i w sumie nie będę się upierać przy swoim. To, że nawzajem z małżonkiem wybaczyli sobie zdrady i próbują dobrze żyć w małżeństwie, które przeszło bardzo poważne kryzyzy jest godne podziwu i bardzo dziś rzadkie. Wycofuję się zatem ze swych słów , a temu małżeństwu i ich dzieciom życzę wszystkiego dobrego.

  • M_Monia Finowie akurat aż tak bardzo tego nie przeżywają. Bardziej różne konserwatywne środowiska
  • To taka afera medialna, w której nie wiadomo  o co chodzi i komu.
    - może chodzi o to, że jakiś przywódca najpierw ją wyniósł na stołek, a teraz pokazuje że może w każdej chwili ją zdjąć z urzędu
    - za mało danych o jej poglądach, czy komuś podpadła czy nie
    - w tych imprezach niczego zdrożnego nie widzę, to są normalne imprezy na zachodzie u nich to standard
    - katolicy mogli by siedzieć cicho nic to nie da oburzanie się na coś nie wiem na co jaki
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.