Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Feminazistki zapraszają 8 marca...

edytowano luty 2009 w Ogólna
z6298270zjpgsrc8.jpg

Tegoroczne hasła:

Czas skończyć z tym absurdem.
Czas skończyć z tym poniżeniem.
Czas skończyć z tym zniewoleniem.
Chcemy decydować same o sobie.
Chcemy ochrony naszego życia!
Chcemy zdrowia nie zdrowasiek!

Komentarz

  • Czy zdanie z plakatu jest fałszywe??
  • Przeciwnie, wszystko jest prawdziwe. I to zdanie i to, czego domagają się poniżej. Wszystko to już mają.
  • Plac defilad... lewackich?

    P
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Brak im tylko piatej klepki i zdrowego chlopa. Feministki = brzydkie, podstarzale, niekochane, glupie babsztyle.
    Hmn.. powtarzasz stereotyp, czy masz na to dowód?
  • My, kobiety tu zgromadzone (i wiele, wiele innych) jesteśmy żywym dowodem na to, o czym pisze Tomek: jesteśmy młode, śliczne, kochane i mądre. Dlatego nie musimy być feministkami, żeby być szczęśliwe.
    :crazy::crazy::crazy:
  • Czas skończyć z tym absurdem.[/quote]

    Z tym absurdem? To znaczy z jakim?

    Czas skończyć z tym poniżeniem.[/quote]

    Z tym poniżeniem? To znaczy z jakim?

    Czas skończyć z tym zniewoleniem.[/quote]

    Z tym? To znaczy z jakim?

    Chcemy decydować same o sobie.[/quote]

    A ktoś za te panie decyduje?

    Chcemy ochrony naszego życia![/quote]

    Tzn.? Czują się zagrożone czy "cóś"?

    Chcemy zdrowia nie zdrowasiek![/quote]

    hmm... a czy jedno wyklucza drugie?
    Już widzę jak im od manify zdrowia przybywa:tongue:

    Nie wiem, kto to wymyślił ten bełkot, ale zasłużył na nominację do "bzdury roku":shocked:
  • Wiesz, i tak Ci nie uwierzą. Powiedzą, że z Marsa jesteś, dlatego nie rozumiesz:wink:
  • Ja proponuję inne hasło: "biskup nie jest kobietą".

    Hehehe :devil:
  • Ja tak sobie myślę, że one to wszystko przez frustrację ... one wręcz przeciwnie pragną zniewolenia przez przystojnego mężczyznę ale ... cóż, najlepszy czas już minął, ząb czasu nadgryzł niejedno miejsce ...
  • z blogu Macieja Rybińskiego:

    Tylko w literaturze nie ma kryzysu. Wkrótce ukaże się nowa powieść Violetty Boczek "Fajfus", wstrząsająca historia rozterek moralnych lesbijki, która zadała się z transwestytą, biorąc go za kobietę i odkrywszy symptom prawdy, stanęła przed wyborem: czy zachować wierność feministycznym ideałom, czy też okazać tolerancję wobec kochających inaczej. Puenta powieści jest tak zaskakująca, że omówimy to wybitne dzieło polskiej prozy współczesnej, jak tylko dojdziemy do siebie.

    Ale to nieprędko. Raczej po zimie. I po kryzysie. "

    Nie mają łatwo ...
  • "Chcemy zdrowia nie zdrowasiek!"
    jak zaczniecie odmawiać zdrowaśki, to wróci Wam zdrowie
    bo zdrówko najważniejsze...
  • Feminazistki zapraszają 8 marca.
    Niby zapraszają, hipokrytki, a jak człowiek sie chce dołączyc to musi się przebijac przez dwa kordony policji.
  • A znasz jakąś feministkę? Ale tak w realu.. a nie w telewizji? Rozmawiałeś z nią?
    Czy sugerujesz,że są to osoby chore i trzeba je leczyć (brak piątej klepki, głupie babsztyle)?
  • Leczyć może nie, ale gdyby dać im włóczkę i druty, to by mogły zrobić ciepłe szaliki.
  • A znasz jakąś feministkę? Ale tak w realu.. a nie w telewizji? Rozmawiałeś z nią?
    Przysięgam że chciałem... naprawdę chciałem z nią tylko porozmawiac.
  • @Tomasz - czyli nie znasz.. Tak myślałem
  • znam znam
  • Większość moich znajomych to feministki (głownie z Warszawy) i jakoś żyję... One też żyją. Całe szczęście przeprowadzam się dość często.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.