Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Memento mori dla starszych ojców wielodzietnych



Warszawska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko byłemu premierowi Kazimierzowi M. Były polityk został oskarżony o uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego wobec byłej żony Izabeli.

Komentarz

  • On sobie właśnie pieprzy życie bardziej niż żonie. Żona jak ma rozum i dwie ręce to da sobie radę. A po co jej taki mięczak?
  • M_Monia powiedział(a):
    Poświęcisz lata życia, urodzisz 4 dzieci i kopnie cie w d**e
     :'( 
    To może warto żyć tak, żeby noe być męczennica i się jie poświęcać dla innych. 
  • hipolit powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Poświęcisz lata życia, urodzisz 4 dzieci i kopnie cie w d**e
     :'( 
    To może warto żyć tak, żeby noe być męczennica i się jie poświęcać dla innych. 
    Nie da się być mamą czworga dzieci i niczego nie poświęcić. Chłopa trzeba wyskubać finansowo i dalej robić swoje.
  • M_Monia powiedział(a):
    Gdyby ją porzucił po 40, z 2 dzieci, też bym współczułam. Zresztą Izabell też współczuję 
    Też dostała kopa w d. 

    Oczywiście im więcej się zainwestuje w takiego, tym gorszy ból później, ale to nie oznacza że na wszelki wypadek lepiej nie poświęcać się dla innych. 
    Izabeli to akurat wcale nie współczuję.
    Podziękowali 1Elf77
  • Kacha powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Poświęcisz lata życia, urodzisz 4 dzieci i kopnie cie w d**e
     :'( 
    To może warto żyć tak, żeby noe być męczennica i się jie poświęcać dla innych. 
    Nie da się być mamą czworga dzieci i niczego nie poświęcić. Chłopa trzeba wyskubać finansowo i dalej robić swoje.
    Ale przecież tu nie chodzi o to, żeby żyć jak singielka, spełniać się i zaniedbywać rodzine. 
    Ti chodzi, żeby nie zaniedbywać siebie. Żeby nie pozbywać się przyjemności - chwili dla siebie, czasu do odpoczynku, relaksu. Chwili na własne zainteresowania. 
    Znam mamy Wielo, mające więcej niż 4 i potrafią nie zaniedbywać siebie. Maja czas dla siebie, dbają o siebie na wielu płaszczyznach. I nie przypominam sobie, żeby twierdziły, ze się poświęcają, ze są męczennicami. 

  • edytowano luty 2023
    M_Monia powiedział(a):

    Tak najlepiej wszyscy za wczasu pomyślmy żeby zyc tylko dla siebie i świat będzie piękny. Nie będzie wtedy zagrożenia że facet porzuci matkę wielodzietna. 


    Gdyby ktoś mi tak odpowiedział będąc na jej miejscu, chyba pokazałabym gdzie są dzwi. 
    Pomiędzy czarnym a białym jest cała gana kolorów i ich odcieni. 
    Nie trzeba w skrajności uderzać. 

    A akurat Ty Moniu, mogłabyś służyć przykładem dla innych, jak być zorganizowana mama Wielo, która przy ogromie obowiązków domowych znajduje ogrom czasu na swoje przyjemności -choćby na aktywność w sieci. 
    Wystarczy zatem dobrze się zorganizować i można spokojnie ogarniać  wszytko wokół bez poświęcania się. 
    Ja Ciebie podziwiam, bo sama nie jestem w stanie tyle czasu na neta poświecić, choć ilość moich obowiązków to ułamek Twoich. 
    No chyba, ze masz pomoce domowe, niańki itp, to już inna bajka. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Jeśli pierwsza żona leżałaby pod palmami co roku na zagranicznych wakacjach to nic to nie zmienia. Poświęciła mu 23 lata życia i urodziła 4 dzieci 
    Poza tym kobieta ma klasę. Nie mówiła do prasy nic złego na byłego męża. W przeciwieństwie do Isabell
    Co Ty masz z tym poświeceniem? 
    W małżeństwie decyzje podejmowane są wspólnie. I te o dzietności i te o pracy mamy. 
    Czemu to kobiety zawsze zawsze krzyczą „poświęciłam ci się” a czemu to facet nie mógłby tak krzyczeć, wszak mógł poświęć karierę żeby pójść do pracy zarobkowej bo rodzine ktoś musi utrzymać. 
    Robisz z kobiet niewolnice. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.