Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

The Chosen

2»

Komentarz

  • jezeli  było w niej 7 demonów to musiała   bardzo grzeszyc 
  • @Turturek W zapodanym linku jest:
    Mając na myśli Magdalenę, mówił Jezus: “Gdy szatan zostanie wypędzony i dom się oczyści, wtedy wraca on z sześciu towarzyszami i sprawia stan gorszy, niż był przedtem”. Czyli jest 7 demonów. Nie bardzo wiem gdzie jest rozbieżność z Ewangelią. 

    I jak widać z powyższego fragmentu ilość demonów gnębiących może być większa, jeżeli ktoś pragnie się nawrócić. 
    Podziękowali 1Joannna
  • edytowano styczeń 2023
    Turturek powiedział(a):
    Biznes Info powiedział(a):
    Jednak bardzo mi się nie podobała kreacja Marii-Magdaleny. I jako prostytutka
    Zwłaszcza że Maria Magdalena nigdy nie była prostytutką i jest to oszczerstwo!
    Jeszcze jeden powód żeby nie oglądać takiego kłamliwego serialu.
    Przejrzałam jeszcze raz ten odcinek, bo nie tak to zapamiętałam (wcześniej oglądałam go dwa lata temu, ale już wtedy oglądaliśmy z dziećmi, więc tak mi to nie pasowało, żeby był tam wątek prostytutki) i w filmie nie jest jednoznacznie powiedziane, że MM jest prostytutką (można to tak zinterpretować, ale nie trzeba), jest powiedziane, że jest opętana przez złe duchy, przez demony, jest powiedziane, że ma ataki, że podrapała jakiegoś faceta i że pije jakieś trunki, ona sama mówi o sobie, że jest w piekle, że to się nasila, widać, że nie ma już nadziei, jest zmęczona i że myśli o samobójstwie...

    mieszka w dzielnicy, gdzie są prostytutki, wydaje mi się, że jest jedna pokazana przez chwilę w tle, ale MM nie zachowuje się jak ona... potem w barze jeden facet przystawia się do niej, ale ona go odpędza

    jest też pokazane, że żyje w strachu, niepokoju, ale poza tymi atakami jest miłą osobą i że są ludzie, którzy mimo wszystko darzą ją sympatią
  • Generalnie nie mam cierpliwości do filmów religijnych ani seriali.

    Ale obejrzałam kilka scen na youtubie i podoba mi się. Oczywiście, że amerykański, ale jaki ma być? Radziecki? 

    Nie każdemu musi się podobać, ale dla wielu to będzie bardzo dobry przekaz.
    Podziękowali 1Joannna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.