Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Żyjąc po rozwodzie w nowym związku popełnia się cudzołóstwo

2»

Komentarz

  • edytowano marzec 2023
    Nie masz córek, to by wiele wyjaśniało... B)
    Przynajmniej jeśli chodzi o  znajomosc światopoglądu i rozterek  porządnych dziewczyn
  • To ciekawe, bo ja jako kobieta, która miała bardzo wiele koleżanek i przyjaciółek na różnych etapach życia, nie znam zbyt wiele zdesperowany ch  samotnych kobiet.
    Za to mój mąż, ma kilku kolegów po 40 starych kawalerów. 
  • Tomasz powiedział(a):
    Aga85 powiedział(a):
    To ciekawe, bo ja jako kobieta, która miała bardzo wiele koleżanek i przyjaciółek na różnych etapach życia, nie znam zbyt wiele zdesperowany ch  samotnych kobiet.
    Za to mój mąż, ma kilku kolegów po 40 starych kawalerów. 
    Czyli pewnie podchodzisz pod level 50. Wtedy był inny paradygmat. Kończysz edu i pod ołtarz. Ale racja. Jeżeli kobieta zechce, to wyjdzie za mąż. Musi tylko wystarczająco obniżyć swe oczekiwania. Tylko poniżej pewnego poziomu nie warto się wiązać wcale i lepiej singlować do deski grobowej. 
    Phi, 50. Ma wyraźnie napisane w nicku, że ma 85 lat.
    Podziękowali 1Aga85
  • @malagala i do tego 2 letniego synka! Chcieć To móc  :)
    Podziękowali 1ane
  • Nie brnij XD
  • Ja mam 35 i wszystkie moje koleżanki już po ślubie, niektóre po drugim, ale samotnych to raczej nie kojarze
  • Tomasz powiedział(a):
    Zobacz tutaj. 


    Ile „towaru”. Niektóre dziewczyny znam osobiście. Nie ukrywają faktu szukania partnera. IMO to przecież żaden wstyd. 
    Ale panów tez sporo widzę...
  • Wiesz @Tomasz, że to nie muszą być grzesznice, po drugim ślubie? 
    Zdarza się wdowieństwo młodo, a nawet bardzo młodo.
  • Tomasz powiedział(a):
    Agmar powiedział(a):
    Ja mam 35 i wszystkie moje koleżanki już po ślubie, niektóre po drugim, ale samotnych to raczej nie kojarze
    Się kumplujesz z grzesznicami? Co ja paczę?
      O ba jakby sie tak wydalo z kim ja sie kumpluje to by ludzie na forum zrewidowali swoj poglad na moj temat :joy: ale narazie opieka nad wymagającymi dziecmi wypełnia cały czas :) 
  • edytowano marzec 2023
    Gdy ktoś zabije swoją żonę to zostanie wdowcem i wyspowiada się i zawrze nowy sakrament to nie będzie żył w grzechu ciężkim. 
    Inny porzuci żonę i wejdzie w nowy związek i będzie żył w grzechu ciężkim.
    Noi?
    .

  • @Prayboy zonobojca nie może zawrzeć ślubu kościelnego. Tak ostrzegam, jakby jakiś pań wpadł na taki pomysł;)
  • Jeśli zabójstwo będzie udowodnione, to brak możliwości sakramentalnego ślubu jest małym problemem w stosunku do wyroku, jaki grozi za to przestępstwo.

    Bez udowodnienia zabójstwa przeszkody zrywającej nie będzie (w każdym razie oficjalnie).
  • Niemało było w różnych zakątkach świata takich panów (i niekiedy pań), którzy wybrali takie rozwiązanie zamiast rozwodu/rozstania. A w rzeczywistości jest ich jeszcze więcej, bo części uszło to na sucho.
  • Rozkminy w stylu, że lepiej korzystać z usług prostytutki niż rozdziewiczyć dziewicę. To drugie to większy grzech.

  • Aga85 powiedział(a):
    @malagala i do tego 2 letniego synka! Chcieć To móc  :)
    To jakos inaczej szło... już pamiętam. Wszystko to kwestia ORGANIZACJI



    przepraszam, głupawkę mam
  • Portale matrymonialne to dżungla.
    Miejsce gdzie można zostać "pożartym" lub zarażonym "pasożytami". 

    Kraina wolności. Dżungla  :D
  • Upadłość konsumencką łatwiej uzyskać niż stwierdzenie nieważności 
  • W dzisiejszych czasach nawet sakrament nie ratuje niestety… Ludzie mam wrażenie wolą odejść niż ratowac,chociaż trochę się nie dziwię bo czasami ciężko ratowac.
  • @Tomasz Wiadomo, to ciężka praca, ale jak ktoś nie chce to nic nie uratuje…
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.