Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bycie gejem jest darmowe

«1

Komentarz

  • Ja to się od dawna zastanawiam, skąd admin bierze te dziwne linki. Trzeba serio zadać sobie czas i włożyć sporo wysiłku , by takie cuda znaleźć.
  • Darmowe dopóki nie dostaniesz rzeżączki, kiły lub HIV
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tomasz powiedział(a):
    Co zrobisz, jeśli któreś z twych dzieci okaże się być gejem? Wyrzucisz z domu, zabijesz, psem poszczujesz? Co zrobisz? Nic. 
    I jeszcze dzieci admina do tego mieszasz? Skojarzenia typowe dla gejowych.
  • Wkleiłem wpis z TikToka, na którym jeden z gejów zachęca, aby się do niego przyłączyć. Podaje konkretne argumenty. Uważam, że jest to ciekawe, bo mówi otwartym tekstem, że bycie LGBT to wybór i pewna kalkulacja.

    I - odpowiadając na Twoje pytanie, Tomaszu - podobną kalkulację za byciem hetero bym przedstawił swoim dzieciom. Jest to lepszy wybór. Plan nie na to, aby mieć dużo darmowego seksu bez ryzyka ciąży i należeć do modnej subkultury, ale żeby z sensem przeżyć swoje życie, w zgodnie z planem Boga, czując satysfakcję nie tylko wtedy, kiedy jestem piękny, młody i seksowny, bo wtedy w świecie LGBT ma się największą wartość, ale też kiedy jestem stary i schorowany.
    Podziękowali 3malagala Klarcia Joannna
  • Oczywiście, że wierzę. Bycie hetero jest lepszym wyborem.
  • Nie wybierasz, z kim idziesz do łóżka? Ja wybieram.

    A osób LGBT w USA jest już blisko 20% w młodych pokoleniach.
    Podziękowali 3Skatarzyna Klarcia Cart
  • No to jak się usiądzie do stołu, to w 19 na 20 przypadków jest szansa na sukces.

  • Prayboy powiedział(a):
    Darmowe dopóki nie dostaniesz rzeżączki, kiły lub HIV

    Tym bardziej, ze gumki 10 zl, a bycie gejem darmowe... 


  • Skoro tylko 1% populacji to lgvt, a reszta to moda, a 20% młodzieży okresla się jako gehostwo, to rachunek jest prosty -  w 19 na 20 przypadków gejostwa rozmowa ma szansę na zmianę życia dziecka. Nie chcę być rzeczniczka admina, ale on chyba nie pisał o reprymendzie...??
    Podziękowali 1Klarcia
  • Pan na zdjęciu ma łańcuszek z krzyżykiem.. chyba chrześcijanin 
  • 19% nastolatków to gejostwo z wyboru. Czy oprócz popisów erudycyjnych masz coś do zaproponowania rodzicom tych dzieci?
  • Nie miałbyś rady, gdybyś uległ MODZIE na hpmoseksualizm???
  • edytowano marzec 2023
    Pozostaje też pytanie, czy dziecko jest w tym 1%, czy ulega modzie? Kto o tym decyduje? Rodzic? Lekarz? Dziecko? @ominika podzielam Twoje zdanie.
    Edit literówki
  • edytowano marzec 2023
    > Kochać i wspierać.

    Oczywiście, to naczelna zasada niezależnie tego, jakie głupoty nasze dziecko robi.

    Tomasz uważa, że jest 1% ludzi skazanych na homoseksualizm, ja się z tym nie zgadzam. Każdy rodzi się heteroseksualny, dopiero późniejsze zdarzenia mogą sprawić, że nie będzie chciał wchodzić w relacje z osobami przeciwnej płci. O ile dawniej było to związane z dołączeniem do pewnego półświatka, to teraz - dokładnie odwrotnie - jest to coś modnego i lansowanego w wielu miejscach. Dlatego mamy te 20%, a pewnie wkrótce jeszcze więcej.
    Podziękowali 1Klarcia
  • I po czym się poznaje tych, którzy się urodzili homoseksualni? Czy mają jakieś zmiany anatomiczne?
    Podziękowali 1Klarcia
  • Ale przecież ten pociąg się zmienia. W okresie dojrzewania jest zupełnie naturalna faza homofilna, w której młodzież fascynuje się rówieśnikami własnej płci, a potem z niej wyrasta. Także wśród osób, które praktykowały homoseksualizm pociąg się zmienia. Niektórzy zaczęli jako hetero, a potem zmienili, a inni odwrotnie.

    Każdy z nas ma pociąg do wielu różnych rzeczy. Jedni lubią żelki, inni smażoną kiełbasę, a inni wytrawne wino. Kierujemy się jednak rozumem i nasz pociąg jest podporządkowany temu, co uważamy za słuszne i racjonalne.
  • Mi się wydaje, że jak ktoś jest homoseksualny to jest nim cały czas. 
  • Może tak być, że Ci się wydaje.
    Podziękowali 1Cart
  • @Skatarzyna Oczywiście, że może tak być. Jednakże jestem prawie przekonana, ze to nie jest tak, ze ktoś sobie wybiera ze woli kobiety czy mężczyzn. 
  • Ale co jest przyczyną, a co skutkiem?

    Każdy może się zwarunkować określonym typem bodźców. Jakby poćwiczył oglądając muminki, to też by po pewnym czasie dostawał erekcji na ich widok. I po to mamy rozum, aby takich rzeczy nie robić. Mężczyzna i kobieta mają narządy płciowe, które są komplementarne i służą do poczęcia dziecka. Nie ma w seksie czegoś, co może zrobić para homo, a nie może hetero. Mamy więc seks z sensem, albo bez sensu. Każdy może wybrać, co woli.
    Podziękowali 1Cart
  • edytowano marzec 2023
    Problem z tego typu rozmowami jest taki, że póki ktoś nie ma np zawodowo do czynienia z różnymi przypadkami, to mówi w gruncie rzeczy o własnych preferencjach seksualnych

    Ps: skąd niedaleko do symbolicznego seksu na nomen omen forum
  • Poczytaj sobie w "I boję się snów" Półtawskiej, jak w obozie KL Ravensbruck stateczne matki i babki zamieniały się w turbolesbijki. Naprawdę w naszej seksualności nie ma nic magicznego. Bodziec, reakcja, nic więcej.
    Podziękowali 1Leli
  • Przecież to samo się dzieje w skupiskach mężczyzn pozbawionych dostępu do kobiet. Co robi cwel w więzieniu?
  • Robi za kobietę.

    1% może być 10%, albo i 0,01%. Nikt tego nie jest w stanie zmierzyć.
  • Nachalnosc promocji homo jest zatrważająca.
    Ale cóż.. to ogromne nakłady finansowe i wieloletnia, systematyczna praca tfu "tworcza".
    Jedyny zdrowy odruch na ich "kampanie" to odruch wymiotny. 

    Podziękowali 3Pioszo54 Ata Joannna
  • Będąc gejem, powinni kupować "gumki". Bez zabezpieczenia ryzykują życiem.
    Czyli - koszt gumek trzeba wliczyć; jeżeli poczytać o ich seksualnym apetycie, to koszt może być spory.
  • Gdyby moje dziecko okazało się nieheteronormatywne, to nie wyrzekłabym się go.
    Jednak nie rozmawiałabym z nim na osobiste tematy, nie odwiedzała i nie pozwoliła przyjść z drugą połową.
  • Klarcia powiedział(a):
    Będąc gejem, powinni kupować "gumki". Bez zabezpieczenia ryzykują życiem.
    Co masz na myśli? 
  • Wilfrid powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Będąc gejem, powinni kupować "gumki". Bez zabezpieczenia ryzykują życiem.
    Co masz na myśli? 
    Ogromne ryzyko podłapania HIV. Aktualnie najwięcej nosicieli HIV, to mężczyźni homoseksualni.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.